Το Πάντειο, που είναι τόσο αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο, γιατί δεν είναι στα πρώτα καλύτερα;

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Είδα τα στατιστικά των καλύτερων πανεπιστημίων στην Ελλάδα και μέσα στα πρώτα ήταν το ΕΚΠΑ, το πανεπιστήμιο της Κρήτης και της Θεσσαλίας. Έχω όμως μια ερώτηση η Πάντειο που είναι τόσο αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο γιατί δεν είναι στα πρώτα καλύτερα και βρίσκεται στα τελευταία; Αν γνωρίζει κάποιος κάτι επί του θέματος θα με ενδιέφερε.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Είδα τα στατιστικά των καλύτερων πανεπιστημίων στην Ελλάδα και μέσα στα πρώτα ήταν το ΕΚΠΑ, το πανεπιστήμιο της Κρήτης και της Θεσσαλίας. Έχω όμως μια ερώτηση η Πάντειο που είναι τόσο αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο γιατί δεν είναι στα πρώτα καλύτερα και βρίσκεται στα τελευταία; Αν γνωρίζει κάποιος κάτι επί του θέματος θα με ενδιέφερε.
Η καταταξη ειναι μια μπουρδα. Διαβασε τις παραμετρους καταταξης και θα καταλαβεις.
Το παντειο θα ειναι πατος μονιμα διοτι δεν εχει ιατρικη σχολη και μεγαλα νοσοκομεια.
Δηλαδη προσεξε, ποιος θα χρηματοδοτησει το παντειο για να μελετησει την συμβολη του μουσουλμανων Σουφη στην βελτιωση της κοινωνικης θεσης της γυναικας στον μουσουλμανικο κοσμο? κανεις
Ενω οι καρδιολογικες κλινικες του εκπα και του ΑΠΘ θα παρουν ενα σκασμο λευτα απο big pharma για να μετρησουν την αποτελεσματικοτητα του xarelto ( αντιπυκτικο αιματος) και του crestor ( χοληστερίνης) στους ασθενεις τους και στην συνεχεια θα δημοσιευσουν και θα παρουν ποντους.
62€ η μηνιαια θεραπεια ασθενους με xarelto , 25 € τον μηνα αυτη του crestor. O πολαπλασιασμος με τα εκατονταδες εκατομμύρια ή δισεκατομμυριο ασθενων δικος σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δεν πολύ καταλαβαίνω η αλήθεια είναι τι εννοείς. Το Πάντειο είναι ή δεν είναι δηλαδή καλό πανεπιστήμιο;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν πολύ καταλαβαίνω η αλήθεια είναι τι εννοείς. Το Πάντειο είναι ή δεν είναι δηλαδή καλό πανεπιστήμιο;
μικρο και αθωο παιδι εισαι. Θελει να σου πει , οτι ανασηκωνουν τα πανεπιστημια που παιρνουν τις μιζουλες και αλλα πολλα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.
Δεν πολύ καταλαβαίνω η αλήθεια είναι τι εννοείς. Το Πάντειο είναι ή δεν είναι δηλαδή καλό πανεπιστήμιο;
Σου απάντησε έμμεσα ότι είναι καλό πανεπιστήμιο όμως δεν είναι στη κορυφή στις λίστες λόγω που ερευνά θεωρητικά αντικείμενα που δεν χρηματοδοτούνται ιδιαίτερα
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

johnpap123

Νεοφερμένος

Ο johnpap123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θεοδωρά εγώ θεωρώ εμβολιασμένοι θα πάμε θεωρώ θα βάλουν στην αρχή με τεστ και μετά μόνο εμβολιασμένοι
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Τι είναι το Πάντειο?
Πανεπιστήμιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θεοδωρά εγώ θεωρώ εμβολιασμένοι θα πάμε θεωρώ θα βάλουν στην αρχή με τεστ και μετά μόνο εμβολιασμένοι
Νομίζω η κατάσταση είναι λίγο βλέποντας και κάνοντας οποτε δεν μπορούμε να ξέρουμε. Καλώς ή κακώς πιστεύω ότι πολλοί φοιτητές θα είναι ανεμβολιαστοι. Τι θα γίνει με αυτούς; Δεν θα μπορούν να φοιτήσουν; Ή θα κάνουν παράλληλα διαδικτυακά; Το τελευταίο δεν νομίζω να είναι λειτουργικό
 

ellivele

Νεοφερμένος

Η ellivele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα,θέλω να ρωτήσω αν κάνεις ξέρει επειδη σκεφτομαι να δωσω κατατακτήριες για ψυχολογία στο Πάντειο,έχει υποχρεωτικές παρουσιες και εργαστήρια;επειδή έχω ένα παιδάκι με αυτισμο σκέφτομαι να σπουδάσω ψυχολογία αλλά δε θα μπορώ να παρευρίσκομαι αν έχει εργαστήρια μόνο σε εξεταστικές αν περάσω βέβαια.
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Γιατί είναι πολυπαραγοντική η κατάταξη...έχει σχέση με χρηματοδοτήσεις αποφοίτους έρευνες δημοσιεύσεις κτλπ...το εκπα έχει πολλά τμήματα και γενικά κάνει εξαιρετική δουλειά στην έρευνα στις επιστήμες υγείας κτλπ για αυτό και είναι πρώτο
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Το καλυτερο hot dog βρισκεις στο Παντειο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top