Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
από συζήτηση που είχα με τη Ριρίκα στο msn:


Πόσες φορές έχετε βαρεθεί πραγματικά τα πράγματα γύρω σας; Είτε αυτό είναι σχολείο, είτε αυτό είναι ζωή, εδώ λοιπόν ας μοιραστούμε τα "Βαρέθηκα" μας! Η δικη μου λιστα ειχε να κανει με το σχολείο!
PS: το θεμα δεν ειναι να φτιάξετε λίστα αλλά να μας πειτε τι βαρεθηκατε!
Εγώ βαρέθηκα όλα αυτά που είπες και ακόμα μερικά είναι τα εξής:
1ον βαρέθηκα να ακούω σχόλια για την εμφάνιση μου
2ον βαρέθηκα να είμαι μπροστά από μια οθόνη και να περνάω την ώρα μου μη κάνοντας τίποτα
3ον βαρέθηκα όλους αυτούς τους "μάγκες" που νομίζουν πως είναι αυτοί και κανένας άλλος
4ον βαρέθηκα να μην κάνω τίποτα για να με αλλάξω
5ον βαρέθηκα την καθημερινότητα μου
6ον βαρέθηκα τον καθένα γύρω μου, κάθε μέρα οι ίδιες ξινισμένες φάτσες
7ον βαρέθηκα να μην είμαι η πρώτη επιλογή κάποιου
8ον βαρέθηκα τα καλοκαίρια έτσι και αλλιώς δεν γίνεται και τίποτα διαφορετικό από όταν είναι χειμώνας, απλά αράζουμε
9ον βαρέθηκα τα βλέμματα που λένε "που πας έτσι;" γιατί εσύ είσαι καλύτερος ρε πανίβλακα;
10ον βαρέθηκα να μην ξέρω τι ρούχα να βάλω κάθε πρωί
11ον βαρέθηκα να διαβάζω και μετά από πέντε λεπτά να έχω ξεχάσει ό,τι διάβασα
Σίγουρα θα έχω και άλλα πράγματα που βαρέθηκα -εννοείται- αλλά δεν μου έρχεται τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Βαρεθηκα την φιλολογο μου :mastigio:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Βαρέθηκα την πίεση και το άγχος της γ' λυκείου!!! (κι ακομα δεν αρχισε καλα καλα... ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Βαρέθηκα το διάβασμα και την εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βαριέμαι κυριολεκτικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παλιότερα είχα γράψει οτι βαρέθηκα να κρίνουν την μουσική μου,τα κείμενα που γράφω,τις σκέψεις και τις αντιλήψεις μου.

Ίσως να ισχύει ακόμη αυτό, αλλά προσθέτω κάτι καινούριο:

Βαρέθηκα και μόνο που άκουσα για 2 μαθήματα με τον αχώνευτο καθηγητή φυσικών επιστημών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Βαρέθηκα τις τσίχλες κανέλας.
Πρέπει να βρω καινούριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
βαρέθηκα να διαβάζω για μουράτες σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
1) Βαρέθηκα να ενδιαφέρομαι για ανθρώπους που δε νοιάζονται για μένα
2)Βαρέθηκα την υποκρισία
3)Βαρέθηκα να είμαι στεναχωρημένη
4)Βαρέθηκα να έχω μια βαρετή ζωή
5)Βαρέθηκα να σκέφτομαι τι θα πουν οι άλλοι για μένα

Αφού λοιπόν όλοι μας βαρεθήκαμε και από κάτι, στο χέρι μας είναι να προσπαθήσουμε να το αλλάξουμε και να βελτιώσουμε και τη ζωή μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Αφού βαριέστε όλοι δεν μαζευόμαστε να μοιράσουμε την βαρεμάρα μας; :P

Βαρέθηκα να ακούω "απελπιζμένες" γκόμενες να κλαίγονται και στην πρώτη ευκαιρία να δαγκώνουν ό,τι κάτσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί την καθημερινότητά μου, τη ζωή μου, το σχολείο μου, το σπίτι μου, τους φίλους μου, τους καθηγητές μου, τους συγγενείς μου, το χριστιανισμό, αυτά που βλέπω στην τηλεόραση, το χωριό μου, τα μαθήματά μου, τα πάντα.Νομίζω πως πρέπει να αλλάξω επειγόντως ζωή.Αν μπορούσα να μπω σε πρόγραμμα ανταλλαγής μαθητών θα έφευγα αύριο κιόλας για κάπου αλλού.Για κάπου αλλού στην Ελλάδα ή για το εξωτερικό δεν με νοιάζει πού αλλά θέλω να φύγω για μερικούς μήνες και να αλλάξω ζωή.Δεν θέλω διακοπές μετά από έναν δύσκολο χειμώνα.Θέλω να αλλάξω ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βαρέθηκα να λέω ότι βαρέθηκα να διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Αυτην την περίοδο βαρέθηκα να ακούω για το άγχος μου και πόσο αρνητικά με επηρεάζει στις επιδόσεις μου....:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βαρετό είναι η ίδια η βαρεμάρα.επιλέγεις απλά,καθημερινά πράγματα που θα σε ωθήσουν σε δημιουργικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
να πω κι εγώ τα "βαρέθηκα" μου:
1)βαρέθηκα να μην είναι η ζωή μου στα χέρια μου
2)βαρέθηκα να προσπαθώ να με συμπαθούν
3) βαρέθηκα να μένω άπραγη ενώ θέλω να κάνω τόσα
4)βαρέθηκα να συζητάνε για μένα μπροστά ή και πίσω από την πλάτη μου
5)βαρέθηκα τους ανθρώπους που παραπονιούνται για το πόσο δύσκολη είναι η ζωή τους ενώ περνάνε φίνα
6)βαρέθηκα να μου φορτώνονται άτομα που δεν πάω και οι φίλοι μου να μην είναι πάντα κοντά μου
7)βαρέθηκα να μένω εδώ
8)βαρέθηκα να ξέρει και η κουτσή μαρία τον τάσο λειβαδίτη και να ακούει το "η επιμονή σου";
9)βαρέθηκα να ακούω για τη γιουροβίζιον και για κάθε σαχλοεκπομπή (δεν βλέπω your face sounds familiar και δεν ξέρω αν η εσθονία πέρασε στον ημιτελικό γιατί ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ οπότε μην μου τα κάνεις τσουρέκια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
1. βαρέθηκα τον καφέ από το mikel
2. βαρέθηκα τα τραγούδια που άκουγα πριν ένα χρόνο να γίνονται ξαφνικά δημοφιλή και ο κάθε άσχετος να γίνεται "φαν" του συγκροτήματος/καλλιτέχνη αυτού
3. βαρέθηκα εδώ και ένα χρόνο να περιμένω να αρχίσουν οι πανελλαδικές
4. βαρέθηκα να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια...
5. ..και να μην έχω χρόνο για τίποτα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Βαρεθηκα να διαβαζω ξανα και ξανα τα ιδια πραγματα
Βαρεθηκα να μετραω αντιστροφα για τις πανελληνιες
Βαρεθηκα να κρυβω τα συναισθηματα μου
Βαρεθηκα τα "πρεπει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βαρεθηκα να αποφασιζουν για εμενα και να μην μετρανε την αποψη μου...
Βαρεθηκα/κουραστηκα το αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
βαρεθηκα..
τα κομματοσκυλα της σχολης
τους δηθεν κ τους ρουφιανους
τον ρατσισμο κ το μισος
να με υποτιμουν κ να μη με υπολογιζουν
να εξαρτωμαι απο αυτους που εχουν αμαξι,οταν τελειωνουν τα ΜΜΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
  • Βαρέθηκα την γκρίνια και την μεμψιμοιρία (φτάνει ντε!)
  • Βαρέθηκα την ρημάδα την γλωσσολογία (πιο εύκολη φαντάζει η κβαντομηχανική στα μάτια μου)
  • Βαρέθηκα τους κομπλεξικούς
  • ...τους ψευτόμαγκες
  • ...τους παρτακιδες
  • και γενικά τους ανθρώπους (και είμαι μόλις 20 ε!)
Αυτα τα ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top