Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Βαρέθηκα να μην καταλαβαίνουν πως ότι και να μου πουν εγώ θα κάνω αυτό που θέλω και όσο μου λένε τι να μην το κάνω εγώ πεισμώνω ακόμα περισσότερο και βαρέθηκα να μετανιώνω μετά που δεν τους άκουσα στην αρχή.
Επίσης βαριέμαι να πηγαίνω σχολείο και να βαριέμαι γιατί όλοι οι καθηγητές εκτός απο έναν είναι απίστευτα βαρετοί και κάνουν τα βαρετά μαθήματα ακόμα πιο βαρετά.
Τέλος βαριέμαι να κοιμάμαι γιατί τώρα που το σκέφτομαι κοιμόμαστε το ένα τρίτο της ζωής μας. Θα μπορούσαμε να μην κοιμόμαστε και να κάνουμε όλα όσα παραπονιόμαστε πως δεν προλαβαίνουμε.
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Βαρέθηκα όλους αυτούς που "βαρέθηκαν" τα πολιτικά, λες και εκείνους δεν τους επηρεάζουν, ζουν σε άλλη χώρα αυτοί!
βέβαια..
Βαρέθηκα και τους ψευτοπολιτικοποιημένους, όλοι έχουν άποψη ξαφνικά!

Βαρέθηκα τις μισές δουλειές.
Βαρέθηκα την προπαγάνδα.
Βαρέθηκα αυτή την μονοτονία.
Βαρέθηκα να ακούω μαλακίες, για γέλια και για κλάματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ήδη βαρεθηκα τη νευροσπαστικη μουσικη στο μετρο
ή καλυτερα, τη σιχαθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Βαρέθηκα το θέμα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα να προσπαθω να διαβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βαρέθηκα να προσπαθώ να διαβάσω ΚΑΙ εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Βαρεθηκα να τραυματιζω τα ποδια, τα χερια, τους τετρακεφαλους, τα γονατα, τις γαμπες και δεν ξερω γω τι αλλο:(
Ειμαι ενα σαραβαλο!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Βαρέθηκα να περιμένω για δεύτερη φορά αποτελέσματα για πανελλήνιες
Βαρέθηκα όλες τους κομπλεξικούς που σε κρίνουν ενώ δεν σε ξέρουν
βάρεθηκα τις ''δήθεν'' φίλες και φίλους που σε θυμούνται μόνο όταν σε έχουν ανάγκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Βαρεθηκα να αγχωνομαι για δευτερη φορα μεχρι να ανακοινωθουν οι βασεις των Πανελληνιων..
Βαρεθηκα τις ''πλακες'' που γελαει ο ενας απο τους δυο .
Βαρεθηκα να πηγαινω καθημερινα στη δουλεια μεχρι τελος Αυγουστου και να γυρναω πτωμα σπιτι απο την κουραση..
Βαρεθηκα την αχαριστία .
Βαρεθηκα να ακουω να μου λενε : θα σε παρω τηλ να κανονισουμε να βγουμε απο βδομαδα να τα πουμε και τελικα να με γραφουν .
Βαρεθηκα να μην με καταλαβαινουν εξ ολοκλήρου.
Βαρεθηκα να ακουω τους γυρω μου σε οτι και να κανω .
Βαρεθηκα να βλεπω σοβαροφανεις ανθρωπους οι οποιοι ειναι πιο Καραγιόζηδες κι απο αυτόν του Σπαθάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
βαρεθηκα να έχω αυπνίες και
βαρέθηκα τη μύγα που περπατάει πάνω στην οθόνη του laptop..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

always the sun

Νεοφερμένος

Η always the sun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
βαρεθηκα να καθομαι σν βλαμενο κν μν εχω κατι να κανω ποοοοοοοο
κ βαρεθηκα τν υποκρισια κ τις κουφαλες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βαριέμαι την βαρετή ζωή μου!

Βαρέθηκα τις κλειστές κοινωνίες.
Βαρέθηκα να δίνω λογαριασμό.
Βαρέθηκα τις κατίνες.
Βαρέθηκα αυτήν την ηλίθια νοοτροπία.
Βαρέθηκα να κρύβομαι πίσω απ'το δάχτυλό μου.
Βαρέθηκα την τόση πίεση.
Βαρέθηκα να καταπιέζω αυτά που νιώθω.
Βαρέθηκα ν'απογοητεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ασχολούμαι με πράγματα που δεν πρέπει.

Βαρέθηκα την υποκρισία, την προδοσία και τα ψέματα.

Βαρέθηκα, ή μάλλον κουράστηκα με τις εντάσεις, το μίσος και τη ζήλεια.

Βαρέθηκα να βλέπω συνέχεια τους ίδιους και τους ίδιους.

Βαρέθηκα να βαριέμαι. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Βαρεθηκα να βαριεμαι! Όπως λεει κ η μαμα μου ειμαι μια κινουμενη βαρεμαρα χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
βαρεθηκα τα ψευτικα λογια τους δηθεν τους διπροσωπους τους μη αυθεντικους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βαρέθηκα τη ρουτίνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βαρέθηκα τα τούρκικα.
νιάου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βαρέθηκα τα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Βαρέθηκα το ενοχικό. No more
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πραγματικα, βαρεθηκα να βλεπω ονειρα, επι μια εβδομαδα περιπου, οτι κανω διακοπες με τη μερκελ στη ζακυνθο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top