Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βλακαα κοψε τις ειρωνιες! δεν βαριεμαι συνεχεια:P
ε όχι!!! ποιός τα λέει αυτά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
βλακαα κοψε τις ειρωνιες! δεν βαριεμαι συνεχεια:P
βλάκα; :cry_x: βαρέθηκα να με λέει η Νεφέλη βλάκα και χαζό. :cry_x: χοχοχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Βαρεθηκα να ακουω συνεχεια ανθρωπους να βριζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Βαρέθηκα να με ξυπνάνε το σαβ/κο ΚΑΘΕ πρωί ΧΩΡΙΣ λόγο! :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βλάκα; :cry_x: βαρέθηκα να με λέει η Νεφέλη βλάκα και χαζό. :cry_x: χοχοχο :P
Χαχαχ εελα ρε τωρα σε κολακευω!
ε όχι!!! ποιός τα λέει αυτά; :P
Σοφ οχι και εσυ-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βαρέθηκα την επανάληψη, τη ρουτίνα και τις υποχρεώσεις.

Πότε θα έρθει το καλοκαίρι επιτέλους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βαριέμαι την άκρως βαρετή βαρεμάρα της βαρετής καθημερινότητας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω την γκρίνια του κάθε καλοβολεμένου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω για τις εκλογές....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω για μειώσεις σε μισθούς και συντάξεις... Βαρέθηκα να φοβάμαι πού θα καταλήξει αυτή η κρίση. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω για μειώσεις σε μισθούς και συντάξεις... Βαρέθηκα να φοβάμαι πού θα καταλήξει αυτή η κρίση. :(
Α μην φοβάσαι, αργά ή γρήγορα θα πτωχεύσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βαρέθηκα να αμφιβάλλω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Α μην φοβάσαι, αργά ή γρήγορα θα πτωχεύσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο

Τώρα φοβάμαι πιο πολύ. :(

Βαρέθηκα να μετράω τις μέρες για το καλοκαίρι... Καλοκαίρι, ΒΙΑΣΟΥ!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βαρέθηκα:
-Το να μου λένε να διαβάζω,εφόσον δεν θέλω
-το να με απειλεί ο γυμναστής οτι θα μου χώσει απουσία και θα με μειώσει στο τρίμηνο επειδή δεν κάνω.
-το να με λένε όλοι πουτάνα και τσουλί επειδή κάνω παρέα με την πιο κουλ κοπέλα του σχολείου.
-το να κρίνουν την μουσική μου,τα κείμενα που γράφω,τις σκέψεις και τις αντιλήψεις μου
-τους συμμαθητές μου που κάνουν τα πάντα για να μου τη σπάνε
-να μπαίνω φβ και να μην μου απαντάει η κολλητή μου γιατι μιλάει με τον γκόμενο -.-
-να μου την λέει η κάθε άσχετη που δεν με ξέρει καν μόνο και μόνο επειδή είναι κομπλεξική
-την μάνα μου.
-τα σπυράκια στο σαγόνι μου και τα μάγουλά μου
-τα παρδαλά μου μαλλιά και τις άχρηστες ανταύγειες που δεν λένε να φυγουν
-να μην μπορώ να μιλήσω,γιατί φοβάμαι ότι κάποιος θα μου την πεί
-να βλέπω το ομορφότερο χάος στον κόσμο,το πορτοκαλί δωματιό μου.
-τα μαθήματα ιταλικών σαββατιάτικα
-να μου παίρνουν το κινητό για να ακούνε τραγούδια -.-
Υπάρχουν και άλλα,απλά βαριέμαι να τα γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βαρέθηκα να περιμένω το καλοκαίρι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα να λεω ολη την ωρα οτι θα διαβασω,να βγαζω τα βιβλια και τις σημειωσεις και τελικα απλα να βαζω το laptop πανω απο αυτα και να surfαρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βαρεθηκα την ανθρωποτιτα και ολα τα ψευτικα δημιουργηματα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Βαρέθηκα να διακόπτουν όλα τα προγράμματα της τηλεόρασης με αυτά τα "δήθεν" έκτακτα δελτία που όχι μόνο δεν έχουν τίποτα καινούργιο να πουν αλλά τα λένε και με τέτοιο επιστημονικό τρόπο τα ζώα λες και ποιοι είναι! :mad: Αμα συνεχίσουμε έτσι μερικά από τα έκτακτα δελτία θα είναι τα εξής:
- Ο Τσίπρας ετοιμάζεται να παει για το πρώτο του μπάνιο
- Ο Βενιζέλος μόλις έβαλε ένα γουρουνόπουλο στο φούρνο. Μόλις ψηθεί θα διακόψουμε και πάλι τη ροή του προγράμματος μας για να σας ενημερώσουμε.
- Ο Σαμαράς πήγε εδώ, πήγε εκεί, πήγε παρά πέρα! Μόνο για συζήτηση δεν πήγε εδώ, εκεί, παραπέρα αλλά να συναντήσει το ομορφόπαιδο τον Παπούλια!
Άντε γεια ρε όλοι σας!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top