Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βλέπω απαντήσεις του Spark παντού -.- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Βαρέθηκα τη ρουτίνα και το ατελείωτο διάβασμα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω τα «Σ᾿ αγαπώ! Είσαι η ζωή μου» από την πρώτη κιόλας ημέρα.

ε κλείσε την τηλεόραση ρε φίλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
δεν τα ακούς μόνο στην τηλεόραση..

Απο την πρώτη μέρα που γνωρίζεσε με κάποιον μου φαίνετε λιγο περίεργο :P αλλα ναι γιατι οχι μπορεί να γίνετε και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Βαρέθηκα την εξεταστική. Ένα μήνα τώρα. Απαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Απο την πρώτη μέρα που γνωρίζεσε με κάποιον μου φαίνετε λιγο περίεργο :P αλλα ναι γιατι οχι μπορεί να γίνετε και αυτό.

Εγώ εννοώ τα παιδιά που κάνουν "σχέση" και ξεκινάνε τα σαγαπώ απο την πρώτη μέρα.Δεν γνωρίζονται απλώς:P Πίστεψε με εγώ έχω μπουχτίσει να τα ακούω. Μάλλον το ίδιο εννοεί και ο SpraklingGrey. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βαρέθηκα το διαβασμα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βαρεθηκα να μην πηγαινουν τα πραγματα εεεστω για 1 φορα οπως τα θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
βαρέθηκα... γενικώς
δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Βαρέθηκα την κρίση. (οικονομική, μάλλον) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
βαρεθηκα την οικονομικη κριση
βαρεθηκα το σχολειο
βαριεμαι να ξυπναω καθε μερα απο τις 7 παρα.
χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Βαρέθηκα το να μη μπορώ να καταγράψω στις σχολικές εκθέσεις αυτά που πραγματικά πιστεύω και να περιορίζομαι στα «έτοιμα» επιχειρήματα, αν θέλω καλό βαθμό.
Από πότε η προσωπική γνώμη βαθμολογείται αρνητικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Βαρέθηκα το να μη μπορώ να καταγράψω στις σχολικές εκθέσεις αυτά που πραγματικά πιστεύω και να περιορίζομαι στα «έτοιμα» επιχειρήματα, αν θέλω καλό βαθμό.
Από πότε η προσωπική γνώμη βαθμολογείται αρνητικά; :hmm:

Όντως, μπορεί να παίρνω καλύτερους βαθμούς στο λύκειο παρά στο γυμνάσιο (στις εκθέσεις πάντα), αλλά νιώθω πως το μόνο που κάνω εγώ είναι να γράφω τα επιχειρήματα ενός φυλλαδίου και η μόνη μου επιλογή είναι το πως θα τα γράψω. Στο γυμνάσιο πήγαινα κι έγραφα ό,τι μου κατέβαινε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
βαρέθηκα να περιμένουν τα πάντα από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρέθηκα να μετράω τις μέρες.. Περάστε γαμώ σας :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
βαρεθηκα το αγχος
βαρεθηκα να κανω υπομονη
βαρεθηκα τη ρουτινα της καθημερινοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
βαρεθηκα τη βαρεμαρα μου σου του..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βρέχει και να κάνει ψώφο.
Βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα.
Βαρέθηκα να ακούω τους πάντες να μιλάνε πως πρέπει να αλλάξει ο κόσμος. Αλλάξτε οι ίδιοι πρώτα.
Βαρέθηκα να έχουμε κάθε μέρα αρχαία και να μας βάζει συνέχεια ασκήσεις.
Βαρέθηκα να ξυπνάω κάθε μέρα πρωί πρωί.
Βαρέθηκα τα ψέματα.
Βαρέθηκα να μιλάνε όλο για κρίση, μνημόνιο, μέτρα.
Βαρέθηκα να βλέπω όλο και πιο πολλές φωτό χωρίς ρούχα στο φβ.
Βαρέθηκα να βλέπω άκυρους να ζητάνε ψωρολάικ στο τσατ.
Βαρέθηκα τις ψωνισμένες του σχολείου μου.
Βαρέθηκα όλοι να περιμένουν πράγματα από μένα.
Βαρέθηκα να περιμένω για το Πάσχα.
Βαρέθηκα να μιλάνε πίσω από την πλάτη μου.
Βαρέθηκα να βλέπω την ξινισμένη φάτσα της διευθύντριας στην προσευχή.
Βαρέθηκα τα τεστ σε κάθε μάθημα στα Θρησκευτικά.
Αυτά προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ας κανουμε μια νεα λιστα:
1)Βαρεθηκα τις λεξεις : μνημονιο, τροικα,ΔΝΤ και ολα τα συναφη
2)βαρεθηκα την ηχορυπανση:
α) να ακουω τα αδερφια μου να κλαινε και να ουρλιαζουν χωρις λογο(στο πρωτο εμοιασαν την αδερφη τους :redface: )
β)τα παιδικα που βλεπουν τα μικρα και βαζουν την ενταση στο τερμα
γ)οι συμμαθητες απο το τμημα μου ουρλιαζουν χειροτερα απο τα μικρα:μαθημα ειναι ρε παιδια, δε λεω να ειστε παναγιτσες αλλα τουλαχιστον σεβαστητε αυτο τον ανθρωπακο που στην τελικη εσεις τον πληρονετε
3)βαρεθηκα λιγο το σχολειο , η φετινη χρονια ειναι αρκετα ανιαρη
4)Βαρεθηκα ορισμενους συμμαθητες μου να κρατανε την ιδια και απαραλαχτη σταση απεναντι σε αυτους που συμμετεχουν:ειστε φυτα και σας σνομπαρουμε
5)Βαρεθηκα να ειμαι κλεισμενη στο σπιτι λογο του καιρου
6)βαρεθηκα αυτους που βαριουνται δυχως λογο
7)Βαρεθηκα την τηλεοραση και ολες τις μπουρδες που προσφερει απλοχερα στο κοινο
Θα επανελθω που θα παει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top