Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Βαρέθηκα την υποκρισία , τα πισώπλατα μαχαιρώματα , τα ψέμματα , τη μιζέρια , το ανούσιο άγχος , τον αδικαιολόγητο φθονο , τη ζήλεια , την μαζοποίηση , τη βια , την καταστροφή της ίδιας σου της πατρίδας , τις προκαταλήψεις και τα στερεότυπα , τα ''πρέπει'' , την γενικότερη καταπίεση , την προσήλωση στις ποδοσφαιρικές και όχι μόνο ομάδες , την θεοποίηση των ατόμων που προβάλουν τα ΜΜΕ , τις μικρές που παστώνονται και βγαίνουν στα μπαρ σαν 30αρες , τα 16χρονα που θεωρούν ότι το να καπνίζουν . να πίνουν . να οδηγούν παράνομα μηχανή και να πηδάνε μέχρι και θυληκή γάτα τους προσδίδει μαγκιά και κύρος και 1.000.000 ακόμη πράγματα ..... :/

Hθικό συμπέρασμα =
1) GET A LIFE
2) Κλασικά υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
βαρεθηκα να απανταω στην ερωτηση "τι νεα?" με ενα "τα ιδια"...
βαρεθηκα να περιμενω να γινει κατι συνταρακτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
βαρεθηκα να παρακαλαω ολη μερα για εναν καφε και ολοι να μου λενε οτι εχουν κανονισει!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρεθηκα τη ζεστηηηη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα μια ζωη να ειμαι στην αμυνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
λεω και εγω πώς δεν εγραψε ακομη σ'αυτο το θρεντ ο αλεξ!:P

βαρεθηκα να περιμενω τους moderators να αποκλεισουν τον χρηστη alehunter για spamming:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα ακουω καθε παρακμιακη bimbo να μου λεει ασχετες λεξεις για μουσικη οπως ibiza,gaga,David Guetta...απλα ελεος,εγω αυτα που ακουω εχουν πεθανει καταλαβε το ελεος δεν αντεχω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Bαρέθηκα να περιμένω με το αντιηλικό( :mpliaks:) στο σώμα να έρθουν να με πάρουν !:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα να ακουω το ιδιο τραγουδι τοση ωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρέθηκα τις διακοπες μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
βαρεθηκα να αλλαζω συνεχεια τους σταθμους στο ραδιοφωνο...μα γιατι βαζουν μια ενα καλο και μια ενα κακο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,127 μηνύματα.
Οσον αφορα τα internetικα..

Βαρεθηκα να βλεπω στο facebook τα: "ΔΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΕΒΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ/Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ/ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΔΗΘΗΚΕ ΤΟΝ ΙΗΣΟΥ/Ο ΡΕΞ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟ ΡΕΞ/Ο ΜΠΕΤΟΒΕΝ" και ολα αυτα..
Βαρεθηκα η μελαχρινη τυπισσα να με ρωταει αν "Θελω να κερδισω ενα iphone4", και να με προσκαλει να απαντησω σε μια ερωτηση
Βαρεθηκα να με ρωτανε αν η χορευτρια στρεφεται δεξιοστροφα ή αριστεροστροφα
Βαρεθηκα να μου λενε οτι ειμαι ο 1.000.000ος επισκεπτης, και αν θελω να κερδισω ενα iphone
Βαρεθηκα να θελει το facebook να το κανω αρχικη σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα να παιζω τα ιδια παιχνιδια

βαρεθηκα να φτανω στο 2020 το manager
βαρεθηκα να μην μπορω να βγαλω μια καλη πασα στο pro
βαρεθηκα να παιζω pro
βαρεθηκα να τρωω το βραδυ και να περιμενω να αδυνατίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
βαρεθηκα την χαζη στο fb που ποσταρει ολη την ωρα για τον Παναγιωτη Μπουγιουρη και για τον αλλο τον Πετρακη(τους μιλαει και καμια φορα...μα ειναι στατους αυτο????? "Καλημερα σ ολους!!!Ν εχετε μ υπεροχη μερα!Χτες τελειωσε δυστυχως σε επαναληψη τ Just the 2οf us.Κ νικητης φυσικα ητν κ θα ειναι παντα ο Παναγιωτης ♥ ! Μα πραγματικα ποιος πιστευε οτι θ κερδιζε η Μπεκατωρου?Εγω παντως οχι!Ο Παναγιωτης θ ειναι παντα μεσα στην καρδια μ κ θ κατεχει την 1η θεση!! ♥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Μ Σ ΑΓΑΠΩΩΩ ΠΛ ΠΛ!! ♥♥ " )
:wall::pc::hypno::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τι σούργελο; Παναγιά μου! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
βαρέθηκα να περιμένω να έρθει το απόγευμα :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Βαρέθηκα τους μελλοντολόγους, αστρολόγους, ταρολόγους, ονειρολόγους, καφελόγους, κτλόγους.
Που να σας κολλήσει τσίχλα στα μαλλιά!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα να ακουω κομματια για ερωτες και εγω να μην εχω κοπελα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
θα πω το πολυ πρωτοτυπο:
"Βαρεθηκα να ακουω τον Αλεξ να γκρινιαζει:mad::mad:"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top