Τμήμα Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά από νυχτερινό

FotisTallOne

Νεοφερμένος

Ο FotisTallOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα φιλοι μου.
Εχω τελιωσει την Β λυκειου ΕΠΑΛ και σκεφτομαι σοβαρα να παω για Γ και Δ λυκειου στο νυχτερινο οπου πληρω τις προυποθεσεις.
Επειτα,σκεφτομαι να δωσω πανελλαδικες και να στραφω προς χρηματοοικονομικη πειραια ή καποια παρομοια σχολη.
Οι ερωτησεις μου:1)Ειναι δυνατον να περασω σε τετοια σχολη μεσω νυχτερινου?
2)Η βαση ειναι μεγαλυτερη,ιδια ή μικροτερη απο αυτη του γενικου λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε ΑΕΙ (και σε ΤΕΙ) μπορείς να περάσεις μέσω νυχτερινών ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β.
Ενώ αν πας ομάδα α (μόνο σε ΤΕΙ)

Η βάση που θα κοιτάς είναι των νυχτερινών λυκείων γενικής σειράς.
(Ορίστε : https://www.zougla.gr/file.ashx?fp=~/Uploads/!00Anna/inside/pdf/Espresina 90.pdf )

Η βάση της σχολής πέρσι ήταν 10.005 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
δεν το εχω ψαξει

ειχα ακουσει ραδιο αρβυλα οτι ειναι ελαχιστες οι θεσεις για τα νυχτερινα

γιατι δεν καθεσαι να δωσεις απο εκει που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γεια σου κι εσενα φιλε! Αν εχεις τελειωσει τη β λυκειου σε ημερησιο, θα μεταφερθεις στη δ εσπερινου, αν δεν κανω λαθος. Απο κει και περα δεν θα μπορεις να δωσεις πανελλαδικες με τους υπολοιπους του εσπερινου γιατι χρειαζεται να εχεις κανει εκει τις 2 τελευταιες ταξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μα υπάρχουν νυχτερινα επαλ. Επιλεγει επαλ β ομαδα οποτε πανελληνιως δινει μαθηματικα κατ, μαθηματικα γενικης, αοθ , φυσικη κατευθυνσης,εκθεση ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΓΕΛ και τα δυο ειδικοτητας επαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

FotisTallOne

Νεοφερμένος

Ο FotisTallOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω λεω πως εχω τελιωσει β ταξη επαλ ημερισιου και θα παω γ και δ ταξη σε νυχτερινο ΓΕΝΙΚΟ οχι επαλ

Δεν εχω προβλημα να κανω γ και δ ταξη σε νυχτερινο.
Με τις 2 ταξεις,μπορω να δωσω εξετασεις πανελλαδικες και ετσι μπορω να αγωνιστω για θεση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Βασικα αυτο που εγραψα αφορα τα εσπερινα γελ. Για τα εσπερινα επαλ μπορει να ισχυουν αλλα. Καλο θα ηταν να πας να ρωτησεις να εισαι σιγουρος. Οσο για τις βασεις, ειναι αρκετα μικροτερες, οι θεσεις ομως ειναι πολυ λιγες για ενα τμημα πχ 1-2 θεσεις...Απο κει και περα εσυ ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν μπορεις να συνεχισεις οντως για εσπερινο γελ τοτε ΟΚ.Αλλιως μπορεις και απο νυχτερινο επαλ β ομαδα. οι προσφερομενες θεσεις καο οι βασεις ειναι κοινες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FotisTallOne

Νεοφερμένος

Ο FotisTallOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστω:) αυτο ηθελα απλα να ρωτησω,εκτιμω πολυ την βοηθεια σου

Θα το ψαξω και αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για εμενα λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FotisTallOne

Νεοφερμένος

Ο FotisTallOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι αλλα και για το αλλο παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top