Τμήμα Χημικών Μηχανικών (Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)

sophi

Νεοφερμένος

Η sophi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πείτε την γνώμη σας για αυτό το τμήμα. Γνωρίζετε κανένα απόφοιτο? Με τι ασχολειται ο απόφοιτος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Κοπελιά, καλύτερα να ψάξεις στο ίντερνετ! Κι εγώ άνοιξα θέμα για το τει τεχνολογίας τροφίμων και απάντηση δεν πήρα! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αχ, μου είπε σήμερα ένας καθηγητής ότι το συγκεκριμένο τμήμα παλαιότερα λεγόταν "ορυχείων" και επειδή δεν το δήλωνε κανένας, άλλαξαν το όνομά του! Αλλά η ύλη παρέμεινε η ίδια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
γνωριζει κανεις πληροφοριες για την σχολη? αν ειναι κανεις φοιτητης εκει να μου πει πως ειναι τα πραματα και τα λοιπα , γιατι εχω ενα φιλο που περσε εκει και θελει να ξερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top