Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

sophia_fr

Νεοφερμένος

Η sophia_fr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ποιος εχει περασει σ αυτο το τμημα; Εγω ειμαι β' εξαμηνο!!οι πιο παλιοι τη γνωμη εχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι κάποιος φοιτητής/τρια σε αυτό το ΤΕΙ? Ξέρει κάποιος να μου πει πέντε πράγματα; Είναι καλή σχολή με καλές προοπτικές κλπ; Ο,τιδήποτε ξέρετε θα μου ήταν χρήσιμο και θα με ενδιέφερε! Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αναστασια τζιφος......Και εγω ρωτησα για το ΑΤΕΙ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ αλλα τπτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας περιμένουμε... Μπορεί να φανεί κάποιος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Χαχαχαχ.....Ετσι,υπομονη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Επειδη ενδιαφερομαι και εγω για αυτο το τμημα,οποιος ξερει για την σχολη ας μας πει οπως και για την ζωη εκει,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
η σχολη ειναι καλη?εχει δυσκολα μαθηματα?εχω ακουσει οτι ειναι πολυ..αλλα παλευονται?μ διαβασμα τ καταφερνεις?ενδιαφερομαι γ τ τμημα γ αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
και εγω ενδιαφερομαι για πληροφοριες στο τει λαρισας.
κανενας δεν ειναι σε αυτη την σχολη???:P:P :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.χρειαζομαι την βοηθεια σας.εδινα φετος κ πριν φυικα βγουν οι βαθμοι σκεφτομαι τι θα δηλωσω και με ποια σειρα.βρισκομαι ομως σ ενα διλλημα.να δηλωσω τεχνολογια πληροφορικης και τηλεποικινωνιων λαρισας;;μ εχουν τρομοκρατησει σχετικα με τον βαθμο δυσκολιας των μαθηματων..καποιος που να ειναι σ αυτο το τμημα για να με βοηθησει λεγοντας την γνωμη του;;θελω να σας πω πως αν τελικα εισαχθω στο τμημα αυτο θα διαβαζω και θα το προσπαθησω γενικα..αλλα θα τα καταφερω;;να σας πω επισης πως δεν το εχω στα μαθηματικα κ στην φυσικη.τι να κανω;;ειμαι πολυ μπερδεμενη.μου λενε πως αν διαβαζω θα τα καταφερω ,αλλοι παλι οτι ειναι πολυυυυυ δυσκολη κ να μην μπω.η αποψη σας;;;μου αρεσει σαν σχολη και σαν επαγγελμα αλλα φοβαμαι μηπως κανω 6-7 χρονια να τελειωσω!κ αν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φοιτώ σ' αυτό το τμήμα, αλλά δεν είμαι κι απ' τους καταλληλότερους, που μπορούν να σε διαφωτίσουν, μιας και είμαι ολίγον τι ζαμανφού και πατάω μόνο στα εργαστήρια -πράγμα που απ' τον Οκτώβρη πρέπει ν' αλλάξω.

Δεν θεωρώ τη σχολή εύκολη, αλλά ούτε τραγικά δύσκολη. Πιστεύω αν το πάρεις ζεστά απ' την αρχή, πηγαίνεις στις παραδόσεις, ασχολείσαι, θα είσαι εντάξει. Από 'κει και πέρα, αν έχεις κάποια απορία, μπορείς να αποταθείς στον καθηγητή -δεν είναι κακό- ή σε κάποιον συμφοιτητή σου, που σκαμπάζει πάνω στο Χ ζήτημα, που σ' ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
σ ευχαριστω πολυ!!!να σε ρωτησω..εχει πολλες αλυσιδες η σχολη ;;δηλαδη αν κοπεις σ ενα μαθημα μενεις πολυ πισω;;πριν την 6ετια τελειωνεις κανεις;;ή δυσκολα;;κατι τετοιο εχω ακουσει!ισχυει...βασικα αυτο με νοιαζει..αν εισαχθω θα το παρω θερμα απο την αρχη..ωστε να μην χρωσταω πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρκετές οι αλυσίδες, αλλά σ' αυτό το ακαδημαϊκό έτος, έσπασαν κάποιες και θα σπάσουν κι άλλες απ' το νέο ακαδημαϊκό έτος.

Οι περισσότεροι το έχουν πάρει στο χαλαρό και είναι ζαμανφού κι αργούν να τελειώσουν. Γενικότερα, το πιο σύνηθες είναι τα πέντε χρόνια -νομίζω.

Επίσης, να σε ενημερώσω πως δεν υφίσταται πλέον το "αιώνιος φοιτητής". Έχει μπει όριο φοίτησης. Νομίζω πως θα έχετε 4 + 2 χρόνια, για να τελειώσετε, οπότε να το πάρεις θερμά απ' την αρχή.

-Καλά αποτελέσματα να έχεις και καλή αρχή στη καινούρια σου ζωή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
σ ευχαριστω παρα πολυυ.!να σαι καλα..!κ γω αυτο πιστευω..εσυ πληροφορικη ηθελες να περασεις;;;σ ααρεσε δηλαδη;;;ή κατα τυχη περασες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήμουν από ΕΠΑΛ Πληροφορικής. Ουσιαστικά, όχι. Πρακτικά, ναι. Στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης ήθελα να περάσω, αλλά έχω μια δίδυμη αδερφή και θέλαμε να περάσουμε μαζί στην ίδια σχολή -από άποψη παρέας, αλλά και χρημάτων. Οπότε μπήκε 1ο το ΤΕΙ Λάρισας, που ήταν 2η - 3η επιλογή, για να είμαστε κι οι δυο μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αληθεια;;;;;κ γω διδυμη ειμα!!!!!!!!θελαμε να περασουμε στην ιδια πολη απο λαθος μηχανογραφικο περυσι εισαχθηκα στο τει πληροφορικης λαμιας κ επειδη επρεπε να ειμαστε στην ιδια πολη ξανα εδωσα για να ερθω λαρισα..γ αυτο ρωταω αν αξιζει να περασω παλι πληροφορικη, λαρισας βεβαια.αν την δηλωσω την σχολη εκει θα περασω..δηλαδη ειστεε στην ιδια σχολη ;;ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην ίδια σχολή, ναι. Αχώριστες!! :happy:

Κι εσείς δίδυμες;; Τι σύμπτωση. :D

Τα υπόλοιπα από πμ, γιατί βγαίνουμε off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top