Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου vs Πατρών vs Ιωαννίνων

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ποιο απο τα 3 τμηματα θεωρειτε πως ειναι καλυτερο απο αποψη ''διπλωματος''Η Τριπολη φοιτητικη ζωη εχει?τα συν κ τα πλην της καθε επιλογης...ποια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
απο αποψη πτυχιου ειναι ιδια. για μενα βαλε πατρα-ιωαννινα-τριπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για την φοιτητικη ζωη της τριπολης τι γνωμη εχεις?
-----------------------------------------
για την φοιτητικη ζωη της τριπολης τι γνωμη εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δυστυχως δεν εχω ιδεα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Επειδή μένω στην Τρίπολη...φοιτητική ζωή εδώ,δεν υπάρχει.Οι περισσότεροι φεύγουν με μεταγραφή,είναι μια αρκετά μικρή πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λενε ομως πως στις μικρες πολεις περνανε την καλυτερη φοιτητικη ζωη..τωρα τι να σου πω..δεν θελω να δηλωσω τριπολη κ να περασω 4 χρονια βαρεμαρας..κατι παραπανω θα ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ήταν να έρθεις,να δεις και να αποφασίσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ξερω εγω??Ειμαι πολυ μπερδεμενος για το μηχανογραφικο,δεν θελω να επιλεξω τριπολη λογω του οτι δεν εχει φοιτητικη ζωη ενω ειναι η ιδια σχολη.Βασικα στην τριπολη δεν ξερω τι θα συναντησω.Ενω πατρα και ιωαννινα απο οτι ξερω γινεται χαμος.Για το αγροτικης οικονομιας και αναπτυξης του γεωπονικου τι γνωμη εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Για το αγροτικης οικονομιας και αναπτυξης του γεωπονικου τι γνωμη εχετε?

Όπως σου είπα και σε άλλο thread θα είσαι ΠΕ-Γεωπόνος Γεωργοοικονομολόγος (και όχι ΠΕ-Οικονομολόγος).

Δεν ξέρω ποια κατεύθυνση είχες επιλέξει στο σχολείο, αλλά "Γεωπόνος" (παλιά ήταν στην 1η Δέσμη) σημαίνει στα πρώτα 2-3 έτη Ανόργανη/Οργανική Χημείες και Βιολογίες Φυτών/Ζώων και Φυσική κτλ κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heartie

Νεοφερμένος

Η Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδια μου εκτος απο τη φοιτητικη ζωη δε σας ενδιαφερει τι σκ*τα θα μαθετε εκει που θα πατε???
το εχω δηλαδη καημο και αχτι να το μαθω...,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το θέμα είναι του 2009.Έπρεπε να το πεις σε κάνα πιο πρόσφατο:P. Αλλά και πάλι τα παρεμφερή τμήματα δεν έχουν τόσο μεγάλες διαφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεία σας!!!
Θα σας πώ την εμπειρία μου απο τον αδερφό μου που ειναι στο τεταρτο ετος.. και που τον επισκέπτομαι συχνα για βολτα.

Λοιπον..
Ας ξεκινήσω απο την ζωή η οποια ειναι λιγο αθλια..Διοτι η τριπολη μοιαζει σε αρκετα πραγματα με το καρλόβασι και οπως καταλαβαίνετε δεν θα θέλετε να ζήσετε εκει...ΣΗΜΕΙΩΣΗ:(αν νομίζει κανενα αγορι πως θα κάνει κατι με καμια κοπελα απο την νοσηλευτικη ειναι απλα γελασμενος)
Μετά η σχολή ειναι πολύ μετριμενή αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο για τις προσδοκίες του καθενός!!!
Γι αυτό παιδια μακρια και αγάπημενα...!!! Αν μπορειτε περάστε και παρτε μεταγραφη για καποιο αλλο τμημα της χώρας απο και το υπόλοιπο 70% των υποψηφίων που κάνει αυτο το πραγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καταρχήν η νοσηλευτικλη του ΠΑΠΕΙ δεν είναι στην Τρίπολη -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Να δηλώσω πρώτα Ρέθυμνο η Τρίπολη.Ρωταω γιατί μένω Πάτρα και ειναι κοντά στην Τρίπολη.Εσεις τι λέτε;Οι γονείς μου λένε να δηλώσω πρώτα Τρίπολη αλλα εγώ δεν ψιλοθελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top