Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ολα τα τμηματα ασοεε καλα ειναι...εσυ τι θες να κανεις ειναι το θεμα...Πχ εγω ειχα την οικονομικη επιστημη 3 και 2 το λοχρη.Ειναι καθαρα θεμα γουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πλακα πλακα αλιευτικη στην ελλαδα κατι θα πιασει...απλα πρεπει να εχεις μπρατσα να τραβας τα δυχτια :P Εγω ειμαι του τμηματος ΟΔΕ ασοεε

πως ειναι σαν τμημα??ειναι πολυ θεωρητικο οπως ακουγεται???
τι ακους...ποιο ειναι καλυτερο για ενα παιδι τεχνολογικης,,με τρελα στο ΑΟΘ...ποιο ειναι καλυτερο σαν τμημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ΟΔΕ φιλε μου εχει 20 μαθηματα κορμου που αποκτας ολες τις βασικες γνωσεις που χρειαζεται καποιος απο οικονομικα (δηλαδη βασικες αρχες) .Εχει δηλαδη 20 μαθηματα υποχρεωτικα για να αποκτησεις ενα βασικο υποβαθρο.Τελος 2ερου ετους διαλεγεις ΕΣΥ αν θες το τμημα να ειναι πιο πρακτικο η πιο θεωρ. Συγκεκριμενα εχει 4 κατευθυνσεις. 2 θεωρ. και 2 πιο πρακτικες.
θεωρ
1)Διοικηση Επιχειρησεων
2)Διοικητικο Μαρκετινγκ
Πρακτ.
1)Λογιστικης και Χρηματοδοτικης Διοικησης
2)Πληροφοριακα συστηματα διοικησης
Οποτε κανονιζεις εσυ οπως θες να ειναι το τμημα.Απλα μετα το 2 ετος θα εχεις 2 μαθηματα κατευθυνσης 2 κοινα για ολες τις κατευθυνσεις και 1 ευρειας επιλογης.Καθε κατευθυνση εχει τα δικα της.Γι αυτο τονιζω συνεχεια την ευελιξεια του τμηματος αυτου.Αυτα ειχα να πω...Μολις τελειωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
statistike επειδη ο pouleles δεν με βοηθαει στο διλημμα μου....:P
απο το δεος και μαρκετινγκ τι ειναι προτιμοτερο για 4η 5η επιλογη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
statistike επειδη ο pouleles δεν με βοηθαει στο διλημμα μου....:P
απο το δεος και μαρκετινγκ τι ειναι προτιμοτερο για 4η 5η επιλογη?

Αν δεν είσαι τρελαμένη με το Μάρκετινγκ, ΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν δεν είσαι τρελαμένη με το Μάρκετινγκ, ΟΔΕ.

οχι οδε και οικ.επιστημης θα τα βαλω πρωτα,το μετα ειναι το θεμα και σκεφτομαι αναμεσα σε δεος και μαρκετινγκ.εκτος αν βαλω οδε πειραια!
πωπω προβλημα μεγαλο αυτο το μηχανογραφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παιδια με 17800 λετε να μπω στο οικονομικης επιστημης....σε περιπτωση π δεν περασω το τμημα στο πειραια ειναι καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
οχι οδε και οικ.επιστημης θα τα βαλω πρωτα,το μετα ειναι το θεμα και σκεφτομαι αναμεσα σε δεος και μαρκετινγκ.εκτος αν βαλω οδε πειραια!
πωπω προβλημα μεγαλο αυτο το μηχανογραφικο...

Αν θες κάτι που να έχει και οικονομικά, ΔΕΟΣ. Το Μάρκετινγκ είναι πιο πολύ τέχνη. Αν π.χ. θες Οικονομικής Επιστήμης περισσότερο, νομίζω πως θα σου αρέσει πιο πολύ το ΔΕΟΣ από Μάρκετινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κελλυ εγω δεν σε βοηθαω?!!καλα...:( απλα δεν απανταω γιατι δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου.Παντως και ΟΔΕ πειραια εχω ακουσει αρκετα καλα λογια...το μονο προβλημα ειναι οτι εχει πολλα δικαια.Ενταξει καλο ειναι να εχεις 2 δικαια και μιλωντας παντα τα εμπορικα απο το να εχεις 200 δικαια...και γενικα ειναι πιο θεωριτικο τμημα..Θα σου πω τι μου ειχε πει ο καθηγητης μου της οικονομιας πραγμα το οποιο δεν συμφωνω αλλα οκ.Απλα για να το εχεις υποψην σου.Μου ειχε πει πρωτα οδε ασοεε και μετα οδε παπει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν θες κάτι που να έχει και οικονομικά, ΔΕΟΣ. Το Μάρκετινγκ είναι πιο πολύ τέχνη. Αν π.χ. θες Οικονομικής Επιστήμης περισσότερο, νομίζω πως θα σου αρέσει πιο πολύ το ΔΕΟΣ από Μάρκετινγκ.

thanx!!!και εγω προς τα εκει τεινω...
-----------------------------------------
Κελλυ εγω δεν σε βοηθαω?!!καλα...:( απλα δεν απανταω γιατι δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου.Παντως και ΟΔΕ πειραια εχω ακουσει αρκετα καλα λογια...το μονο προβλημα ειναι οτι εχει πολλα δικαια.Ενταξει καλο ειναι να εχεις 2 δικαια και μιλωντας παντα τα εμπορικα απο το να εχεις 200 δικαια...και γενικα ειναι πιο θεωριτικο τμημα..Θα σου πω τι μου ειχε πει ο καθηγητης μου της οικονομιας πραγμα το οποιο δεν συμφωνω αλλα οκ.Απλα για να το εχεις υποψην σου.Μου ειχε πει πρωτα οδε ασοεε και μετα οδε παπει....

ελα πλακα κανω,με βοηθησες αρκετα!!!αχ αρχιζω και μπερδευομαι παλι,αμα βαλω οδε πειραια λογικα το πιανω γιατι ειμαι 900 μορια πανω!!!
η αληθεια ειναι οτι το οδε μου αρεσει περοσσοτερο απο τα υπολοιπα,αλλα να αφησω την ασοεε και να παω παπει.?δν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Ιούλιος 2013):
https://www.adip.gr/eks/FINAL Report Dept of Economics_AUEB.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eddie murphy

Νεοφερμένος

Ο eddie murphy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καποιος που εχει τελιωσει την οικονομικη επιστημη του οπα με κατευθυνση οικονομικης θεωριας και πολιτικης και με καποιο ενδεχομενο μαστερ στην οικονομικη επιστημη-θεωρια τι πιθανοτητες εχει να εργασθει και ποθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε τα μαθηματα της οικονομικης επιστημης οπα???και γενικα για την σχολη
υ.γ μην μου δωσετε ιστοσελιδα απο προσωπικη εμπειρια θελω να μου πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε τα μαθηματα της οικονομικης επιστημης οπα???

Δεν υπάρχουν στο site της σχολής? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, τελειωσαν οι πανελληνιες και απο οτι φαινεται με βαση τα μορια μου θα μπω στο τμημα οικοκονομικης επιστημης οπα. Ωστόσο θέλω να μου πείτε εαν καποιος εχει σπουδάσει σε αυτό το τμήμα ή ακομα και αν κάποιος εχει ακουσει κατι σχετικά με τα μαθηματα στο φθινοπωρινο και εαρινο εξάμηνο, πλαιοτερα θέματα εξετάσεων, προοπτικες μετα την σχολή και γενικά να μου πειτε πως είναι γενικά η καθημερινότητα σε ενα πανεπιστημιο. Θα ηθελα να μου πειτε εσείς τι κάνετε, επισης ποτε πρέπει να δηλώσω τα μαθηματα υποχρεωτικης και ελεύερης επιόγης ,εαν χρειάζεται να πληρώσω κατι, φοιτητικα προνομια πως χρησιμοποιείτε την βιβλιοθηκη, και αυτο που λεει σχετικα με τα φροντιστηρια τι εννοει πληρώνεισ??Α! και κατι άλλο τις γλώσσες που εχει μπορεις να παρεις πιστοποιητικο γλωσσομαθειας απο το πανεπιστημιο? .........:hmm::hmm::hmm:
Παρακαλώ οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει συντομα:D:D
υ.γ το ξερω ότι ρωταω πολλά αλλά επειδή δεν ξέρω τι γινεται είμαι λίγο αγχωμενος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Καλα που δε ζητησες να σου βρουμε και γυναικα! Ετοιμος ησουνα...! Καλο τμημα ειναι, εχει λιγο απ ολα, και νομικα και οικονομικα και μαθηματικα και θεωρητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αν κάποιος εχει ακουσει κατι σχετικά με τα μαθηματα στο φθινοπωρινο και εαρινο εξάμηνο, πλαιοτερα θέματα εξετάσεων, προοπτικες μετα την σχολή και γενικά να μου πειτε πως είναι γενικά η καθημερινότητα σε ενα πανεπιστημιο.
Για να πάρεις πτυχίο πρέπει να εξεταστείς επιτυχώς σε 36 μαθήματα(9 ανά έτος) από αυτά 19 είναι τα υποχρεωτικά μαθήματα,8 τα μαθήματα κατεύθυνσης και 9 τα μαθήματα επιλογής(ως μάθημα επιλογής μπορείς να πάρεις μέχρι 5 μαθήματα από άλλα τμήματα του πανεπιστημίου)
Για περισσότερα δες εδώ
https://www.econ.aueb.gr/Undergrad/Structure.html
https://www.econ.aueb.gr/Undergrad/Courses.html.
Η καθημερινότητα σου στο πανεπιστήμιο θα είναι τις περισσότερες φορές ήσυχη,υπάρχουν ψιλοφασαρίες λόγω περιοχής αλλά αντιμετωπίζονται εύκολα,τα μαθήματα στα οποία θα εξετασθείς ανα εξάμηνο δεν είναι πολλά αρα δεν θα περνάς όλο σου τον χρόνο στο πανεπιστήμιο,θα έχεις χρόνο για διάβασμα και για ο,τι άλλο θες.
Παλαιότερα θέματα εξετάσεων πολλές φορές σου δίνουν οι καθηγητές και τα λύνετε στα πλαίσια του μαθήματος αλλά πάντα υπάρχουν οι ''καλοθελητές'' των παρατάξεων,χρησιμοποίησε τους,μην ασχοληθείς καθόλου μαζί τους,άλλωστε και αυτοί να σε χρησιμοποιήσουν θέλουν.
Όσο για τις προοπτικές,το τμήμα οικονομικής επιστήμης είναι το πιο γενικό τμήμα στο 5ο πεδίο,σου υιοθετεί καλό τρόπο σκέψης και μπορείς να μεταπηδήσεις με μεταπτυχιακό σε όποιον άλλο οικονομικό ή διοικητικό τομέα θες εσύ.

επισης ποτε πρέπει να δηλώσω τα μαθηματα υποχρεωτικης και ελεύερης επιόγης
Αυτό γίνετε συνήθως στα μέσα του χειμερινού εξαμήνου,θα βγει σχετική ανακοίνωση στο site του πανεπιστημίου,μην σε ανησυχεί.

εαν χρειάζεται να πληρώσω κατι
Δεν χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα,ούτε για βιβλία,ούτε για σίτιση στο εστιατόριο(πρέπει να βγάλεις μια κάρτα και απαιτούνται κάτι χαρτιά,αλλά δεν υπάρχει καμία χρέωση)

φοιτητικα προνομια πως χρησιμοποιείτε την βιβλιοθηκη
Έχεις έκπτωση σε εισητήρια και κάρτες για ΜΜΜ,όπως επίσης και σε ακτοπλοικά εισητήρια απ'ότι ξέρω,
Η βιβλιοθήκη είναι ανοιχτή για 12 ώρες περίπου κάθε μέρα,προσωπικά συνήθως πάω στην περίοδο της εξεταστικής για να διαβάσω και όταν έχω να κάνω κάποια εργασία,γενικά είναι πολύ ήσυχα,έχει πολύ χώρο,δωρεάν wifi όπως και όλο το υπόλοιπο πανεπιστήμιο με εξαιρετικό σήμα,μπορείς άνετα να ασχοληθείς με οτι θες,να ψάξεις ξένη και ελληνική βιβλιογραφία με την ησυχία σου.

και αυτο που λεει σχετικα με τα φροντιστηρια τι εννοει πληρώνεισ??
Οχι ρε συ,απλά σε κάθε εξάμηνο υπάρχουν κάποια πιο δύσκολα μαθήματα από άλλα σε αυτά σου κάνει μάθημα 2 ώρες την εβδομάδα ο βοηθός καθηγητή(ο οποίος είναι κάποιος τελειόφοιτος που κάνει το διδακτορικό του),στην ουσία κάνετε μαζί ασκήσεις,πάνω στην θεωρία που κάνατε με τον καθηγητή στις διαλέξεις την εβδομάδος(4 ώρες διαλέξεων εβδομαδιαία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Για να πάρεις πτυχίο πρέπει να εξεταστείς επιτυχώς σε 36 μαθήματα(9 ανά έτος) από αυτά 19 είναι τα υποχρεωτικά μαθήματα,8 τα μαθήματα κατεύθυνσης και 9 τα μαθήματα επιλογής(ως μάθημα επιλογής μπορείς να πάρεις μέχρι 5 μαθήματα από άλλα τμήματα του πανεπιστημίου)
Για περισσότερα δες εδώ
https://www.econ.aueb.gr/Undergrad/Structure.html
https://www.econ.aueb.gr/Undergrad/Courses.html.
Η καθημερινότητα σου στο πανεπιστήμιο θα είναι τις περισσότερες φορές ήσυχη,υπάρχουν ψιλοφασαρίες λόγω περιοχής αλλά αντιμετωπίζονται εύκολα,τα μαθήματα στα οποία θα εξετασθείς ανα εξάμηνο δεν είναι πολλά αρα δεν θα περνάς όλο σου τον χρόνο στο πανεπιστήμιο,θα έχεις χρόνο για διάβασμα και για ο,τι άλλο θες.
Παλαιότερα θέματα εξετάσεων πολλές φορές σου δίνουν οι καθηγητές και τα λύνετε στα πλαίσια του μαθήματος αλλά πάντα υπάρχουν οι ''καλοθελητές'' των παρατάξεων,χρησιμοποίησε τους,μην ασχοληθείς καθόλου μαζί τους,άλλωστε και αυτοί να σε χρησιμοποιήσουν θέλουν.
Όσο για τις προοπτικές,το τμήμα οικονομικής επιστήμης είναι το πιο γενικό τμήμα στο 5ο πεδίο,σου υιοθετεί καλό τρόπο σκέψης και μπορείς να μεταπηδήσεις με μεταπτυχιακό σε όποιον άλλο οικονομικό ή διοικητικό τομέα θες εσύ.


Αυτό γίνετε συνήθως στα μέσα του χειμερινού εξαμήνου,θα βγει σχετική ανακοίνωση στο site του πανεπιστημίου,μην σε ανησυχεί.


Δεν χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα,ούτε για βιβλία,ούτε για σίτιση στο εστιατόριο(πρέπει να βγάλεις μια κάρτα και απαιτούνται κάτι χαρτιά,αλλά δεν υπάρχει καμία χρέωση)


Έχεις έκπτωση σε εισητήρια και κάρτες για ΜΜΜ,όπως επίσης και σε ακτοπλοικά εισητήρια απ'ότι ξέρω,
Η βιβλιοθήκη είναι ανοιχτή για 12 ώρες περίπου κάθε μέρα,προσωπικά συνήθως πάω στην περίοδο της εξεταστικής για να διαβάσω και όταν έχω να κάνω κάποια εργασία,γενικά είναι πολύ ήσυχα,έχει πολύ χώρο,δωρεάν wifi όπως και όλο το υπόλοιπο πανεπιστήμιο με εξαιρετικό σήμα,μπορείς άνετα να ασχοληθείς με οτι θες,να ψάξεις ξένη και ελληνική βιβλιογραφία με την ησυχία σου.


Οχι ρε συ,απλά σε κάθε εξάμηνο υπάρχουν κάποια πιο δύσκολα μαθήματα από άλλα σε αυτά σου κάνει μάθημα 2 ώρες την εβδομάδα ο βοηθός καθηγητή(ο οποίος είναι κάποιος τελειόφοιτος που κάνει το διδακτορικό του),στην ουσία κάνετε μαζί ασκήσεις,πάνω στην θεωρία που κάνατε με τον καθηγητή στις διαλέξεις την εβδομάδος(4 ώρες διαλέξεων εβδομαδιαία)

σε ευχαριστω πολυ :clapup::clapup::clapup:
ήσουν απολυτα κατατοπιστικος. να ρωτησω κατι απο γλυφάδα πως πας στην σχολη??:hmm::hmm:

Καλα που δε ζητησες να σου βρουμε και γυναικα! Ετοιμος ησουνα...! Καλο τμημα ειναι, εχει λιγο απ ολα, και νομικα και οικονομικα και μαθηματικα και θεωρητικα.

:hehe::hehe::jumpy::thumbsup::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
να ρωτησω κατι απο γλυφάδα πως πας στην σχολη??
Να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω,το πανεπιστήμιο απέχει 5 λεπτά από τον σταθμό Βικτώρια της πράσινης γραμμής του ηλεκτρικού.
Αν έρχεσαι από κόκκινη γραμμή,αλλάζεις σε πράσινη γραμμή στην ομόνοια και είναι μια στάση απο κει η Βικτώρια.
Αν έρθεις από μπλε γραμμή,αλλάζεις σε πράσινη γραμμή στο Μοναστηράκι και είναι 2 στάσεις από εκεί στην Βικτώρια.
https://www.ypodomes.com/index.php/s...άρτες-του-μετρό-της-αθήνας-από-το-ypodomescom
δες εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω,το πανεπιστήμιο απέχει 5 λεπτά από τον σταθμό Βικτώρια της πράσινης γραμμής του ηλεκτρικού.
Αν έρχεσαι από κόκκινη γραμμή,αλλάζεις σε πράσινη γραμμή στην ομόνοια και είναι μια στάση απο κει η Βικτώρια.
Αν έρθεις από μπλε γραμμή,αλλάζεις σε πράσινη γραμμή στο Μοναστηράκι και είναι 2 στάσεις από εκεί στην Βικτώρια.
https://www.ypodomes.com/index.php/s...άρτες-του-μετρό-της-αθήνας-από-το-ypodomescom
δες εδω

σε ευχαριστω πολυ:D:D:D:D
και αυτο που λεει για τις ξενες γλωσσες???παιρνεις κανενα πτυχιο γλωσσομαθειας???:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top