Τμήμα Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Μεσογειακό Πανεπιστήμιο Κρήτης)

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ναι Βασικα το κοιταξα....:xixi: Φυσικη λεει οτι εχει μεσα,αλλα με εχουν ενημερωσει οτι δεν κανουν Φυσικη.Ξερεις κατι εσυ?
ένας πολύ καλός μου φίλος σπουδάζει εκεί.Μπορώ να τον ρωτήσω αν θες:)
θα τον δω αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι Οκ,ρώτησε τον αν μπορείς!!!
Ευχαριστώ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
κάνουν φυσική.
στο πρώτο εξάμηνο όμως μόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Κάνουνε τελικά......:sick: Δεν πειράζει θα την υποστούμε ένα εξάμηνο τι να κάνουμε????? Αμα περάσω στο ΑΤΕΙ Κρήτης πρώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ουου,σιγά,για ένα εξάμηνο είναι:)
γιατί να μην περάσεις? χαμηλές είναι οι βάσεις:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι ξερω πως ειναι χαμηλες..Απο ΕΠΑ.Λ μαλιστα ητανε καπου στα 13000 δεν θυμαμαι καλα.Αλλα εχω στοχο καπου αλλου πρωτα γ'ιαυτο.Μετα το Ηρακλειο,καταλαβες :P ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ααα.I see :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Betadine

Νεοφερμένος

Ο Betadine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για ΤΕΙ θεωρηται αρκετα καλη σχολη και το Ηρακλειο ειναι 10 φορες καλυτερο απο την Αθηνα, ειδικα σε ποιοτητα ζωης. Εχει φτιαξει πολυ τα τελευταια 4 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.


Καταλαβες.....:xixi:
-----------------------------------------
Για ΤΕΙ θεωρηται αρκετα καλη σχολη και το Ηρακλειο ειναι 10 φορες καλυτερο απο την Αθηνα, ειδικα σε ποιοτητα ζωης. Εχει φτιαξει πολυ τα τελευταια 4 χρονια...


Το εννοεις αυτο που λες τωρα....? Αληθευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι στο ΤΕΙ Κρήτης Διοίκηση Επιχειρήσεων αλλά επειδή δεν μου πολύ αρέσει η σχολή μου έκανα 10% και σήμερα που έψαχνα ξανά τις σχολές βρήκα αυτή τη σχολή (εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων) και μου φαίνεται πάρα πολύ ενδιαφέρον αλλά από ότι διάβασα εδώ είναι αρκετά δύσκολη αλλά πέρα από αυτό είναι καλή σχολή ???
Πιστεύετε αξίζει να αλλάξω??? και γενικά όποιος μπορεί και ξέρει ας μου δώσει κάποιες πληροφορίες που μπορεί να χρειαστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thesaloniki

Νεοφερμένος

Ο thesaloniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θέλω την γνώμη σας για το Τμήμα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων του ΤΕΙ Κρήτης.

thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scorpion23

Νεοφερμένος

Ο scorpion23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ειναι κανεις που να σπουδαζει σε αυτην την σχολη? Aν ναι πως βρισκει το επιπεδο της σχολης απο πλευρας μαθηματων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
έεεεελα νόμιζα ότι είμαι η μοναδική που σπούδαζει σε αυτή την σχολή εδώ μέσα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haikostas

Νεοφερμένος

Ο haikostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολυ δυσκολη σχολη για τα μορια της.....θελω να πιστευω οτι εχει και καλη αποκατασταση στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
:eek:

ε δεν το πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top