Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)

sotovic

Νεοφερμένος

Ο sotovic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια ξερει κανεις απο το συγκεκριμενο τει ή να πουδαζει να μου δωσει πληροφοριες ? αν ειναι καλο , οι καθηγητες , ... μολις περασα και απο οσο εχω ψαξει εχω ενθουσιαστει καθως βλεπω οτι ειναι και "λιγο" κατευθυνομενο προς software και pc αμα θες! επισης παιζει τιποτα για μεταπτυχιακο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγώ από εκεί πέρασα... από Αθήνα κιόλας... Τι λέει η φοιτητική ζωή...όποιος μπορεί και ξέρει ας δώσει κάποιες πληροφορίες :):) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλώς να έρθετε στη Λάρισα παιδιά:D ορίστε και το θέμα για την φοιτητική ζωή στην πόλη..https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=3272509
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Από Αθήνα,ε;

Δύσκολα χρόνια σε περιμένουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γιατί δύσκολα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μικρή πόλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μόνο προς αυτή τη μεριά δύσκολα χρόνια; Καλά ντε...σαββατοκύριακα θα κατεβαίνω αν είναι έτσι για να ξεσκάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paterasyp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paterasyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Μιά χαρά θα περάσεις . Είναι σχολή με 40 χρόνια ιστορία και η πόλη είναι μιά χαρά . Λίγο το κρύο τον χειμώνα και η ζέστη το καλοκαίρι θα σε ενοχλήσει μέχρι να συνηθίσεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγώ αυτό πιστεύω...καλά θα είναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotovic

Νεοφερμένος

Ο sotovic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
απο καθηγητες ξερετε τιποτα ? τα μαθηματα πολυ δυσκολα ή παρα πολυ ? :P ( ξερω οτι ειναι δυσκολη σχολη ) :whistle: α ναι θα προσπαθησω να μην περασω "δυσκολα" οσο "μικρη" πολη μου φαινεται .. πιο πολυ με απασχολουν τα ατομα εκει περα αλλα τες πα θα δω και θα ακουσω πολλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oktabaperis18

Νεοφερμένος

Ο Oktabaperis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά θα περάσετε τέλεια. Η πόλη μας είναι από τις πιο κατάλληλες για φοιτητική ζωή. Όσον αφορά το τμήμα Ηλεκτρολογίας έχω ακούσει αρκετά καλα λόγια, θα δείτε και θα κρίνετε μόνοι σας. Καλησπέρα και καλή φοιτητική ζωή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστούμεεε oktabaperis18 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
κ γω λαρισαααααα!αλλα οχι ηλεκτρολογια!εχω ακουσει οτι ειναι πολυ δυσκολη κ δεν εχει κ τους καλυτερους καθηγητες..βεβαια αυτα παντου τα συναντας.οποτε μην αγχωνεσαι..θα ερθεις και θα δεις..ενας φιλος μου περασε ηλεκτρολογια λαρισας.!παντως στην λαρισα θα περασετε πολυ ωραια..!:)αντε βρε καλη αρχηη

Μιά χαρά θα περάσεις . Είναι σχολή με 40 χρόνια ιστορία και η πόλη είναι μιά χαρά . Λίγο το κρύο τον χειμώνα και η ζέστη το καλοκαίρι θα σε ενοχλήσει μέχρι να συνηθίσεις .

ε ενταξει μωρε..εμενα δεν μου πηρε κ πολυ να την συνηθισω την ζεστη..καλα που ειναι κ η θαλασσα εκει κοντα..κρυο;;;ελατε μια βολτα κ απο τα μερη μας.!εγω τον βρηκα πολυ ζεστο τον χειμωνα.:)βγηκα κ εκτος θεματος..οπως και να χει..με το καλο να ερθεις κ ολα τ υπολοιπα θα τα μαθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top