Τμήμα Επιστήμων Διατροφής και Διαιτολογίας (ΕΛΜΕΠΑ)

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εκαναν προταση στο τει να μεταφερθει Ηρακλειο αλλα δεν δεχτηκαν! Εγω εβγαλα 14 258 δεν νομιζω να μην περασω..Ποιος θα ναι μαζι μου ?

εγω εβγαλα 12.764...ειμαι λιγα μορια κατω απο σητεια....λογικα και θελω να πιστευω...οτι θα περασω σητεια...γιατι θεσσαλονικη και καρδιτσα λιγο δυσκολο το βλεπω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Γειά σας!!! Ενδιαφέρομαι για το τμήμα αυτό. Το μόνο βέβαια που με πάει πίσω είναι το οτι είναι μακριά! Υπάρχει κάποιος ποθ να έχει περάσει σ αυτό το τμήμα? Αν ναι πως σας φαίνεται η σχολή , τα μαθήματα, το μέρος και πως βλέπετε και τις μελλοντικές προοπτικές? Αρχικά ήθελα στην καρδιτσα αλλα πρέπει να πέσει 400 μόρια(πράγμα δύσκολο) για να το πιάσω!

Χαχα αυτο το ποστ πρεπει να ηταν δικο μου με μονη διαφορα οτι πρεπει να πεσει η Καρδιτσα 300 μορια! λολ μεγαλος ο ανταγωνισμος δια τα Τ.Ε.Ι διατολογιας φοβαμαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χαχα αυτο το ποστ πρεπει να ηταν δικο μου με μονη διαφορα οτι πρεπει να πεσει η Καρδιτσα 300 μορια! λολ μεγαλος ο ανταγωνισμος δια τα Τ.Ε.Ι διατολογιας φοβαμαι :(


Για μένα πρέπει να πέσει 700 μόρια...χαχαχα...καλά με βλέπω..Λήμνο στο τμήμα επιστήμης και διατροφής...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Για μένα πρέπει να πέσει 700 μόρια...χαχαχα...καλά με βλέπω..Λήμνο στο τμήμα επιστήμης και διατροφής...:/:

Εγω ειμαι 300 μορια πανω απο τη Σητεια αλλα και παλι φοβαμαι γιατι 1) φετος θα παρουν λιγοτερους υποψηφιους και 2) πολυ αυξηθηκε το ενδιαφερον για τα συγκεκριμενα Τ.Ε.Ι ομως θελω να ελπιζω οτι η οικονομικη κριση θα ισσοροπισει την κατασταση τουλαχιστον να μην ανεβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμ υπαρχει η αποψη οτι εφοσον εχουμε πολλες χαμηλες βαθμολογιες ισως ανεβουν οι χαμηλοβαθμες σχολες ..Βεβαια δν το πολυ πιστευω για την Σητεια γιατι δν την πολυ θελουν...Εγω εβαλα πιο μετα Καρδιτσα γιατι στην Σητεια η σχολη ειναι πολυ καλυτερη (μιλησα με σπουδαστες και απο τα δυο τει) .Οι καθηγητες σε βοηθουν πολυ,οχι μονο κατα την διαρκεια της φοιτησης σου αλλα κ αργοτερα σε κατευθυνουν για το μεταπτυχιακο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμ υπαρχει η αποψη οτι εφοσον εχουμε πολλες χαμηλες βαθμολογιες ισως ανεβουν οι χαμηλοβαθμες σχολες ..Βεβαια δν το πολυ πιστευω για την Σητεια γιατι δν την πολυ θελουν...Εγω εβαλα πιο μετα Καρδιτσα γιατι στην Σητεια η σχολη ειναι πολυ καλυτερη (μιλησα με σπουδαστες και απο τα δυο τει) .Οι καθηγητες σε βοηθουν πολυ,οχι μονο κατα την διαρκεια της φοιτησης σου αλλα κ αργοτερα σε κατευθυνουν για το μεταπτυχιακο..


μακαρι να πεσει...καλυτερα στη κρητη...παρα καρδιτσα....απο σητεια εισαι εσυ?? θα βρουμε κανενα φθηνο ενοικιο αν ολα παν καλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Οχι απο Αθηνα..αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι φθηνα εκει γιατι δεν ειναι π.χ. Θεσσαλονικη ,Πατρα..Παντως στην Καρδιτσα ειναι αρκετα φθηνα η φιλη μ εκει νοικιαζει σπιτι (φυσιολογικο) 200 κατι μονο..Αλλα δν ειναι πολυ ωραια..βεβαια εχει πιο πολυ φοιτητοκοσμο γιατι εχει περισσοτερες σχολες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XriStiNa_94

Νεοφερμένος

Η XriStiNa_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εκαναν προταση στο τει να μεταφερθει Ηρακλειο αλλα δεν δεχτηκαν! Εγω εβγαλα 14 258 δεν νομιζω να μην περασω..Ποιος θα ναι μαζι μου ?

μακάρι να το μετέφεραν Ηράκλειο...!!!η Σητεία είναι απομονωμένο μέρος άσε που στο Ηράκλειο η φοιτητική ζωή είναι σίγουρα καλύτερη από άποψη διασκέδασης...!!!έχει εκατοντάδες κλαμπ (κ όχι μόνο) σε αντίθεση με την Σητεία :S
με τα μόρια που έβγαλες θα περάσεις σίγουρα!!μην αγχώνεσαι ;) κ εγώ για εκεί στοχεύω αλλά του χρόνου...!!!

Οχι απο Αθηνα..αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι φθηνα εκει γιατι δεν ειναι π.χ. Θεσσαλονικη ,Πατρα..Παντως στην Καρδιτσα ειναι αρκετα φθηνα η φιλη μ εκει νοικιαζει σπιτι (φυσιολογικο) 200 κατι μονο..Αλλα δν ειναι πολυ ωραια..βεβαια εχει πιο πολυ φοιτητοκοσμο γιατι εχει περισσοτερες σχολες ..


είναι όντως αρκετά φθηνά στην Σητεία!!με λιγότερα από 200 ευρώ βρίσκεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Χερομαι γτ καρδιτσα δε με βλεπω να την πιανω, και οι εκτιμισεις δειχνουν την Σητεια να πεφτει, εγω ειμαι λιγο παραπανω ελπιζω να μη γινει καμια μ*****α!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οχι απο Αθηνα..αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι φθηνα εκει γιατι δεν ειναι π.χ. Θεσσαλονικη ,Πατρα..Παντως στην Καρδιτσα ειναι αρκετα φθηνα η φιλη μ εκει νοικιαζει σπιτι (φυσιολογικο) 200 κατι μονο..Αλλα δν ειναι πολυ ωραια..βεβαια εχει πιο πολυ φοιτητοκοσμο γιατι εχει περισσοτερες σχολες ..

το τει της θεσσαλονικης ειναι στην Σινδο και στην Σινδος ειναι φτηνα τα δωματια (ξερω γιατι εχουμε ενοικιαζομενα studio) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χερομαι γτ καρδιτσα δε με βλεπω να την πιανω, και οι εκτιμισεις δειχνουν την Σητεια να πεφτει, εγω ειμαι λιγο παραπανω ελπιζω να μη γινει καμια μ*****α!


Και εγώ 12.764 έβγαλα.....Και με βλέπω Σητεία....Αλλά αν γίνει καμία.....................θα βρεθώ στη Λήμνο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οχι απο Αθηνα..αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι φθηνα εκει γιατι δεν ειναι π.χ. Θεσσαλονικη ,Πατρα..Παντως στην Καρδιτσα ειναι αρκετα φθηνα η φιλη μ εκει νοικιαζει σπιτι (φυσιολογικο) 200 κατι μονο..Αλλα δν ειναι πολυ ωραια..βεβαια εχει πιο πολυ φοιτητοκοσμο γιατι εχει περισσοτερες σχολες ..

H καρδίτσα;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν μενεις στην Συνδο..Μενεις κεντρο κ πας με λεωφορειο στην σχολη..Γιατι το πρωι εχει λεωφορειο το βραδυ ...κ αν μενεις Συνδο θα βγαινεις λογικα κεντρο κ θα χρειαζεται να πληρωνεις ταξι ή βενζινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
H καρδίτσα;:eek:
Σε σχεση με την Σητεια ..Ειναι κ η Λαρισα κοντα,,,

μακάρι να το μετέφεραν Ηράκλειο...!!!η Σητεία είναι απομονωμένο μέρος άσε που στο Ηράκλειο η φοιτητική ζωή είναι σίγουρα καλύτερη από άποψη διασκέδασης...!!!έχει εκατοντάδες κλαμπ (κ όχι μόνο) σε αντίθεση με την Σητεία :S
με τα μόρια που έβγαλες θα περάσεις σίγουρα!!μην αγχώνεσαι ;) κ εγώ για εκεί στοχεύω αλλά του χρόνου...!!!

είναι όντως αρκετά φθηνά στην Σητεία!!με λιγότερα από 200 ευρώ βρίσκεις!!


Μιλησα με κοπελα μεσα απο την σχολη κ μου ειπε οτι δν θελουν να μεταφερθει.. τωρα δν ξερω τι θα γινει με την κριση..παντως πρωτο 6μηνο Σητεια σιγουρα..Και γω προτιμω Ηρακλειο..αν κ απεχει 2 ωρες..
λογικα εγω Θα περασω :) Σε περιμενουμε κ σενα λοιπον..

Ενταξει και το σπιτι καλο να ναι κ οσο εχει ..αφου θα μενουμε εκει τοσο καιροο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H καρδίτσα εκτός από 2 μπαρ δεν έχει κάτι άλλο πραγματικά:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι αλλα εχει κ αλλα τμηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν μενεις στην Συνδο..Μενεις κεντρο κ πας με λεωφορειο στην σχολη..Γιατι το πρωι εχει λεωφορειο το βραδυ ...κ αν μενεις Συνδο θα βγαινεις λογικα κεντρο κ θα χρειαζεται να πληρωνεις ταξι ή βενζινη...

H Σινδος εχει αποκτησει νυχτερινη ζωη αλλα παλι θα βγαινεις και κεντρο.Αλλα μην ξεχνας πως ενα σπιτι σε κεντρο και σινδο μερα διαφορα της ποιοτητας εχει μεγαλυτερη τιμη που σε βαθος χρονου βγαινει πιο δαπανηρη απο τα ταξι και τις βενζινες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
3 τμήματα είναι σύνολο στην πόλη σιγά:P.Eξάλλου το τει με τα ξύλα (δε θυμάμαι πως λέγεται) δε νομίζω να χει κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eria..

Νεοφερμένος

Η Eria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
H Σινδος εχει αποκτησει νυχτερινη ζωη αλλα παλι θα βγαινεις και κεντρο.Αλλα μην ξεχνας πως ενα σπιτι σε κεντρο και σινδο μερα διαφορα της ποιοτητας εχει μεγαλυτερη τιμη που σε βαθος χρονου βγαινει πιο δαπανηρη απο τα ταξι και τις βενζινες ;)

Προτμω κεντρο.. Εξαλλου αν ψαξεις βρισκεις κ στο κεντρο καινουργιο διαμερισμα..χωρις προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Η Σειτια τι αλλο εχει εκτος απο τη Διατροφη-διαιτολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top