Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)

mpampze

Νεοφερμένος

Ο mpampze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η συγκεκριμενη σχολη ειναι ευκολη κ πολυ καλη....Οποιος περασε σε αυτη θα περασει πολυ καλα...ειμαι 2οετης στην συγκεκριμενη σχολη και το εχω καταλαβει ηδη...αν ερθει καποιος ας μου στειλει να τα πουμε και απο κοντα...γιατι οσο να 'ναι οι αρχικες γνωριμιες ειναι λιγο δυσκολες...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoria.sr

Νεοφερμένος

Η grigoria.sr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν είναι καλή σχολή η Διοίκηση επιχειρήσεων της Πάτρας?
Επίσης το πτυχίο από την Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας ή Κομοτηνής είναι ισάξιο με αυτό της Οργάνωσης και Διοίκησης επιχειρήσεων του Παντείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις πληροφοριες για το συγκεκριμενο τμημα; Με πληροφορικη εχει να κανει περισσοτερο η οικονομικα;

ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μισα μισα σχεδον,πιο πολλα οικονομικα..ποια πολη λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μεσολογγι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τι πτυχιο παιρνεις σε αυτην την σχολη?
για οικονομικα η΄ για υπολογιστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
τι πτυχιο παιρνεις σε αυτην την σχολη?
για οικονομικα η΄ για υπολογιστες?

ασχολεισε και με τα 2..τωρα για πτυχιο δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εχω 14852 μορια και εκανα 10% φετος και θελω ποοολυ οδε στο παπει. Εχει 14972 !! Τι λετε εχω καμια ελπιδα; Δευτερη επιλογη ειναι διοικηση επιχειρησεων πατρας η οποια εχει 13700 περιπου. Εκει νομιζω περναω... Πειτε μου τι πιστευετε... Και αν υπαρχει κανενας μελλοντικος συμφοιτητης/τρια, καλοδεχουμενος! :)
Και για τις 2 σχολες θα ηθελα γενικα να δω ποση ζητηση υπαρχει και αν υπαρχει καποιος εδω μεσα που να εχει δηλωσει καποια απ αυτες;
Για που με βλεπετε πειραια η πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Θέλω και εγώ να περάσω σε αυτό το τμήμα. Μόνο που το σκέφτομαι πάρα πολύ γιατί είμαι από θεωρητική κατεύθυνση. Όποιος έχει περάσει εκεί πως είναι τα μαθήματα (Μαθηματικά - Προγραμματισμός) χρειάζεται πολύ η κατεύθυνση; Διοτί η σχολή είναι στο 5ο πέδιο. Περιμένω απάντησή σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Επειδη εγω θελω προγραμματισμο ασσοε και το χω ψαξει... Ο προγραμματισμος ειναι κλαδος πανω στα μαθηματικα δλδ θα το χρειαστεις παρα πολυ και ειδικα αυτα που κανουμε στην γ λυκειου που εσυ δεν θα τα διδαχθεις οποτε θα δυσκολευτεις... Αλλα αν αυτο θες να κανεις πραγματικα παλεψε το ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Επειδη εγω θελω προγραμματισμο ασσοε και το χω ψαξει... Ο προγραμματισμος ειναι κλαδος πανω στα μαθηματικα δλδ θα το χρειαστεις παρα πολυ και ειδικα αυτα που κανουμε στην γ λυκειου που εσυ δεν θα τα διδαχθεις οποτε θα δυσκολευτεις... Αλλα αν αυτο θες να κανεις πραγματικα παλεψε το ;)

Μάλιστα... Καταρχάς να σε ευχαριστήσω πολύ για την απάντησή σου. Η αλήθεια είναι ότι και εγώ το ψάχνω πάρα πολύ και είναι το όνειρο μου να ακολουθήσω πληροφορική και σε συνδυασμό με οικονομικά. Γι'αυτό ενδιαφέρομαι γι'αυτό το τμήμα. Η αλήθεια είναι ότι στα μαθηματικά δεν αντιμετωπίζω προβλήματα, αλλά ο λόγος που διάλεξα τη θεωρητική είναι ότι δεν τα πάω καθόλου καλά με τη φυσική. Θα το σκεφτώ πάντως και πάλι και ίσως με λίγη βοήθεια (από καποιον γνωστό μου που να γνωρίζει από μαθηματικά κατεύθυνσης και λίγο προγραμματισμό) να μπορέσει αν αποφασίσω τελικά να ακολουθήσω αυτό το τμήμα και δω ότι δυσκολεύομαι... Και πάλι σε ευχαριστώ για την απάντησή σου! :) Και καλή επιτυχία στις πανελλήνιες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ποια ειναι η διαφορα αναμεσα στο τμημα Διοικησης Επιχειρησεων και στο τμημα Οργανωσης και Διοικησης Επιχειρησεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
τελικα ξερει κανεις αν αυτο το τμημα ειναι καλο και τι διαφορες εχει το πτυχιο του με το οδε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω μία απορία. Διαβάζω σε ένα βιβλίο πως οι περσινές θέσεις των εισακτέων στη σχολή διοίκηση επιχειρήσεων πάτρας ήταν 180. Στα αποτελέσματα του αυγούστου όμως που τα έχω σε excel λένε 162. Πως γίνεται αυτό;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αφαιρεσαι τις 18 θεσεις του 10% και μπινγκο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Αφαιρεσαι τις 18 θεσεις του 10% και μπινγκο!;)

Δηλαδή στις 190 θέσεις που δίνουν φέτος συμπεριλαμβάνονται και αυτές του 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακριβως ετσι ειναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
μαλιστα.. να μαστε λοιπον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ας μου κάποιος σχετικός τι εππαγγέματικα δικαιωμτα έχει η σχολή γιατί σκέφτομαι να την δηλώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top