Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑΔΑ)

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Φέτος τελείωσα με τις πανελλήνιες και περνάω . . . Εμπορίας και διαφήμισης στο ΤΕΙ Αθήνας....Ξέρετε τι επαγγελματική αποκατάσταση έχει??? Άμα τελειώσω και τη σχολή θα κάνω και ένα καλό μεταπτυχιακό...Θα είμαι οκ? Υπάρχει και το ενδεχόμενο να ξαναδώσω για κάποιο ΑΕΙ...Τι γνώμη έχετε???:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εσένα σε ενδιαφέρει πραγματικά το αντικείμενο; Θέλεις να ασχοληθείς με τέτοια θέματα;

Τέλος τι περιμένεις από μια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμμ....μια φιλη μου που ειχε τελειωσει ακριβως αυτην τη σχολη, εκανε την πρακτικη της σε ενα καταστημα της Βονταφον και μετα με προγραμμα στειτζ μπηκε σε ενα Υπουργειο....κατεληξε να κανει τα χαρτια της στην Αγροτικη Τραπεζα και να περασει, οπως εδειξαν πριν λιγο καιρο οι πινακες....
Με λιγα λογια δεν ασχοληθηκε με το αντικειμενο, γιατι απλα δεν υπηρχε κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απ'οτι εχω ακουσει νομιζω οτι δυστυχως ειναι απο τις σχολες που παρ'οτι το αντικειμενο σπουδων ειναι ΠΟΛΥ ενδιαφερον, κανεις δεν ασχολειται ιδιαιτερα γιατι ολοι βρεθηκαν εκει κατα τυχη..(οπως συμβαινει με αρκετες σχολες πλεον)

Τι θα σ'ενδιαφερε να κανεις στο μελλον? Να δουλεψεις ως τι? Και αναφερεσαι σε συγκεκριμενο μεταπτυχιακο(ή Το Μεταπτυχιακο που θα σου προσφερει αμεση αποκατασταση? :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μάλιστα... Δεν ξέρω τι επαγγελματική αποκατάσταση προσφέρει. Το καλύτερο θα ήταν να το ψάξεις μόνος σου και αν μπορείς να βρεις κάποιον που να έχει τελειώσει τη σχολή...:)

Πες μας, αν σου αρέσει το αντικείμενο της σχολής. Αυτό είναι πολύ σημαντικό για τις αποφάσεις σου...:/:

Αλλά και να σου αρέσει, αν δεν πρόκειται να ασχοληθείς (βλ. φίλη Νεράιδας), δεν έχει νόημα. Ψάξε το καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όχι μου αρέσει....Δε πάω έτσι για να λέω ότι σπουδάζω κάτι...Για το μεταπτυχιακό δε το έχω ψάξει αφού ακόμα δε μπήκα καλά καλά στη σχολή θα το ψάξω και θα κάνω κάτι καλό....Πάντως πιστεύω ότι γενικά το μάρκετινγκ έχει μέλλον και άμα σου αρέσει και δουλέψεις πάνω σε αυτό μπορείς να φτάσεις πολύ ψηλά....Υπάρχει κανείς που να έχει τελειώσει τη σχολή ή είναι εκεί για να μου πει κάτι παραπάνω? ή όποιος ξέρει τίποτα...Όσο για τη φίλη σου μπορεί να μη ασχολήθηκε σοβαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αν σου αρέσει το επάγγελμα του πλασιέ είναι μια χαρά φίλε μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απ'οτι εχω ακουσει νομιζω οτι δυστυχως ειναι απο τις σχολες που παρ'οτι το αντικειμενο σπουδων ειναι ΠΟΛΥ ενδιαφερον, κανεις δεν ασχολειται ιδιαιτερα γιατι ολοι βρεθηκαν εκει κατα τυχη..(οπως συμβαινει με αρκετες σχολες πλεον)
Δυστυχώς μπορώ να το επιβεβαιώσω και εγώ, τουλάχιστον για την σχολή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δυστυχώς μπορώ να το επιβεβαιώσω και εγώ, τουλάχιστον για την σχολή μου

Που σπουδάζεις εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Χμμμ....μια φιλη μου που ειχε τελειωσει ακριβως αυτην τη σχολη, εκανε την πρακτικη της σε ενα καταστημα της Βονταφον και μετα με προγραμμα στειτζ μπηκε σε ενα Υπουργειο....κατεληξε να κανει τα χαρτια της στην Αγροτικη Τραπεζα και να περασει, οπως εδειξαν πριν λιγο καιρο οι πινακες....
Με λιγα λογια δεν ασχοληθηκε με το αντικειμενο, γιατι απλα δεν υπηρχε κατι...

Και τι μισθό παίρνει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εδω λεμε δεν εμεινε καν στο αντικειμενο, τι σημασια εχει ο μισθος?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Από περιέργια...:verymad::verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τεσπα...αποφάσισα να ξαναδώσω...Φέτος έβγαλα 12.545 με πολύ χαλαρό διάβασμα(από το Πάσχα και μετά μόνο λολ :p)...Στόχος μου είναι να περάσω ΑΔΟ στη Χίο και να πάρω μεταγγραφή για την ΑΣΟΕΕ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλύτερα να βάλεις στόχο απευθείας την ΑΣΟΕΕ, για να σε κάνει να διαβάζεις περισσότερο.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι ειναι το ΑΔΟ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μάλλον ΟΔΕ εννοουσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

see

Νεοφερμένος

Η see αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φέτος τελείωσα με τις πανελλήνιες και περνάω . . . Εμπορίας και διαφήμισης στο ΤΕΙ Αθήνας....Ξέρετε τι επαγγελματική αποκατάσταση έχει??? Άμα τελειώσω και τη σχολή θα κάνω και ένα καλό μεταπτυχιακό...Θα είμαι οκ? Υπάρχει και το ενδεχόμενο να ξαναδώσω για κάποιο ΑΕΙ...Τι γνώμη έχετε???:confused::confused::confused:
Και εγώ πέρασα, σε αυτή την σχολή:clapup:, στην λάμια και μάλλον θα πάρω μεταγραφή για αθήνα.

Εγώ θα σου έλεγα αν σου αρέσει να την συνεχίσεις:hmm:. Αν όμως ξαναδώσεις να είσαι σίγουρος ότι θα μπεις Asoe.

Πάντως είναι ωραία σχολή ... :vroum:

Αν σου αρέσει το επάγγελμα του πλασιέ είναι μια χαρά φίλε μου.:)

Όχι και πλασιέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kristi

Νεοφερμένος

Η Χριστιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας παιδιά...!!:bye: και εγώ ενδιαφέρομαι να μάθω κάποιες πληροφορίες για το τμήμα εμπορίας και διαφήμισης γιατί πέρασα φέτος και ομολογώ πως δεν ξέρω και πολλά πράγματα γι' αυτό το τμήμα!

ακόμη θα ήθελα όποιος έχει περάσει στο τει εμπορίας και διαφήμισης Αθήνας και ενδιαφέρεται για αμοιβαία ανταλλαγή στο τει Πάτρας,να επικοινωνήσει μαζί μου στο tornedos333@yahoo.gr
Υ.Γ επίσης αν τυχόν ξέρετε κάποιο άτομο που ενδιαφέρεται,παρακαλώ ας με ενημερώσετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sidewinter

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επαγγελματική αποκατάσταση έχει το συγκεκριμένο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι. Στους τομείς Marketing, δικτύων πωλήσεων αν ασχοληθείς σίγουρα προσφέρει αν και είναι πολύ εξειδικευμένο σε σύγκριση πχ. με το ΟΔΕ κάποιου πανεπιστημίου. Πάντως αν δε σ'ενδιαφέρει αποκλειστικά αυτο, απ'το ΤΕΙ αυτο κι αν δουλέψεις 4 χρόνια ως λογιστής, μπορείς να βγάλεις άδεια λογιστή Γ' τάξης. Και σε 7-8 χρόνια με τις ανάλογες αναβαθμίσεις μπορείς να φτάσεις μέχρι και την Α' τάξη, οπότε τηρείς απεριορίστου ύψους βιβλία.

https://www.oe-e.gr/lows/lf_low.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top