Τμήμα Βιοϊατρικών Επιστημών ή Χημικό Καβάλας;

Αλανι

Νεοφερμένος

Ο Αλανι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας , ήθελα Χημικό γενικά , αλλά πιθανόν πιάνω μόνο Χημικό Καβάλας.Μένω Αθήνα και σκέφτομαι και τις βιοιατρικές τμήμα Ακτινολογίας - Ακτινοθεραπείας. Έχω μεγάλο δίλημμα ποιο από τα δύο να επιλέξω. Αξίζει να πάω Χημικό Καβάλα μιας και γενικά το Χημικό το είχα πρώτη επιλογή ή να μείνω Αθήνα και να πάω στο Τμήμα Βιοϊατρικών που το είχα δεύτερη επιλογή ;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ότι κάνει εσένα χαρούμενο
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κοίτα τα προγράμματα σπουδών του εκάστωτε τμήματος, κοιτα τα μαθήματα και δες ποιο σε τραβάει παραπάνω.
 

Αλανι

Νεοφερμένος

Ο Αλανι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να σπουδάζει στο χημικό Καβάλας ή να γνωρίζει για το επίπεδο σπουδών, εγκαταστάσεις κλπ. ή οποιαδήποτε πληροφορία ;
Έχω διαβάσει πληροφορίες στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου κλπ. αλλά και η γνώμη ενός φοιτητή ή φίλου φοιτητή ( αν είναι ευχαριστημένος ή απογοητευμένος) είναι πολύτιμη.
Ευχαριστώ.
 

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
αν η πρωτη επιλογη σου ειναι το χημικο θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος κουβεντας ειναι μονοδρομος η καβαλα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να σπουδάζει στο χημικό Καβάλας ή να γνωρίζει για το επίπεδο σπουδών, εγκαταστάσεις κλπ. ή οποιαδήποτε πληροφορία ;
Έχω διαβάσει πληροφορίες στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου κλπ. αλλά και η γνώμη ενός φοιτητή ή φίλου φοιτητή ( αν είναι ευχαριστημένος ή απογοητευμένος) είναι πολύτιμη.
Ευχαριστώ.
Να κοιτα εδω ολα τα κοριτσια λενε οτι ειναι τουμπανο. Και η πολη επισης, ετσι λεει η ομορφοτερη.


Προπτυχιακη χημεια θα κανεις οχι τα πειραματα του CERN
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας , ήθελα Χημικό γενικά , αλλά πιθανόν πιάνω μόνο Χημικό Καβάλας.Μένω Αθήνα και σκέφτομαι και τις βιοιατρικές τμήμα Ακτινολογίας - Ακτινοθεραπείας. Έχω μεγάλο δίλημμα ποιο από τα δύο να επιλέξω. Αξίζει να πάω Χημικό Καβάλα μιας και γενικά το Χημικό το είχα πρώτη επιλογή ή να μείνω Αθήνα και να πάω στο Τμήμα Βιοϊατρικών που το είχα δεύτερη επιλογή ;
΄Εφυγες για Καβάλα χωρίς δεύτερη σκέψη!
΄Αντε με το καλό και να δεις που δεν θα το μετανιώσεις!
 

Αλανι

Νεοφερμένος

Ο Αλανι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αν η πρωτη επιλογη σου ειναι το χημικο θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος κουβεντας ειναι μονοδρομος η καβαλα
σ΄ ευχαριστώ πολύ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

΄Εφυγες για Καβάλα χωρίς δεύτερη σκέψη!
΄Αντε με το καλό και να δεις που δεν θα το μετανιώσεις!
Ευχαριστώ πολύ :)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Aν θες πληροφοριες για την καβαλα στειλε με προσωπικο διοτι ειμαι απο καβαλα ισως να μπορω να σε βοηθησω :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top