Τι χρειάζεται να έχω μαζί μου για τις Πανελλήνιες;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Δηλαδή άμα τα έχω όλα ολόσωστα,και μου πέσει χυμός,θα χάσω μοναδες?:P

Πως γίνεται να διακινδυνέψεις κάτι από την στιγμή που δεν υφίσταται κίνδυνος?:P

Tι να σου πω, έτσι είμαι εγώ, ανησυχώ για λεπτομέρειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Tι να σου πω, έτσι είμαι εγώ, ανησυχώ για λεπτομέρειες :P

Αυτά λέγονται αβάσιμες ανησυχίες,όχι λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
παιδια δεν ειμαι απροσεκτη ουτε προκειται να εχω τον καφε διπλα στο γραπτο μου, στην ακρουλα θα ειναι και προσεκτικα θα πινω, σιγουρα οχι κρατωντας τον πανω απο το τετραδιο! τεσπα οπως και να εχει θα τον παρω, το πολυ πολυ θα μου πουν να τον πεταξω! ειμαι λιγο εθισμενη στον καφε αλλα θα τα καταφερω και χωρις :D το ειπα και στο πρωτο ερωτημα οτι ειναι χαζη η ερωτηση μου αλλα με τον καφε εχουμε σχεση λατρειας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μα γιατί να μη πιεις καφέ πριν μπεις στο σχολείο δεν μπορώ να καταλάβω :P
Νομίζω πως πέρα από το νερό δεν μπορείς να έχεις κάτι άλλο.. Θυμάμαι πέρσι μια κοπέλα είχε χυμό και δεν την άφησαν να τον έχει μέσα στην αίθιυσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marina-lalala

Νεοφερμένος

Ο Marina-lalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Φαγητό μπορώ ναι πάρω γιατί ούτε μια ώρα δεν αντέχω χωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μα γιατί να μη πιεις καφέ πριν μπεις στο σχολείο δεν μπορώ να καταλάβω :P
Νομίζω πως πέρα από το νερό δεν μπορείς να έχεις κάτι άλλο.. Θυμάμαι πέρσι μια κοπέλα είχε χυμό και δεν την άφησαν να τον έχει μέσα στην αίθιυσα..

Άρα λάθος νομίζεις.Μπορείς να έχεις χυμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδια ειναι αληθεια οτι εαν ο βαθμολογητης παρατηρησει οτι απο ενα σημειο και μετα του γραπτου αλλαξεις στυλο μηδενιζεσαι? το εχω ακουσε πολλες φορες αλλα δυσκολευομαι να το πιστεψω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδια ειναι αληθεια οτι εαν ο βαθμολογητης παρατηρησει οτι απο ενα σημειο και μετα του γραπτου αλλαξεις στυλο μηδενιζεσαι? το εχω ακουσε πολλες φορες αλλα δυσκολευομαι να το πιστεψω!!

υποτιθεται δεν πρεπει να εχεις αλλο χρωμα μελανι. δηλαδη απο μαυρο σε μπλε και απο μπλε σε μαυρο. τωρα αν αλλαξει η αποχρωση του μπλε δεν ξερω :P
οπως και να εχει γιατι να αλλαξεις στυλο? παρε 2 ιδια στυλο (τα αγαπημενα σου) και τελειωσε το θεμα.
εγω εχω κολλημα με αυτα και θα παρω 2 τετοια :upside:




Gate 4 ενα δικο μου κολληματακι ειναι, μου αρεσει να εχω καφε οταν ταλαιπωρω τον εγκεφαλινο μου :P ειπαμε δεν θα σκασω κιολας αλλα αν μπορεσω να εχω θα νιωσω λιιιγο καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσουν αυτά που έχουν σχετικά υγρή μελάνη, αλλά δεν θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω εκεί, για να μην αφήσουν μουτζούρες...
τα αγαπημένα μου είναι αυτα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσουν αυτά που έχουν σχετικά υγρή μελάνη, αλλά δεν θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω εκεί, για να μην αφήσουν μουτζούρες...
τα αγαπημένα μου είναι αυτα:

Άσχετο, στο σχολείο μας είπαν ότι τέτοια στυλό απαγορεύονται.:hmm:
Προσωπικά προτιμώ BIC medium
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άρα λάθος νομίζεις.Μπορείς να έχεις χυμό.
Τσουκ. Κάποιοι επιτηρητές πέρα από νερό δεν αφήνουν να έχεις τίποτα άλλο.
Κάποιοι ίσως αφήνουν όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Φαγητό μπορώ να πάρω γιατί ούτε μια ώρα δεν αντέχω χωρίς;
Μουσακά μην πάρεις. Όμως για μια φρυγανίτσα στο αλουμινόχαρτο ή για ένα μικρό πακετάκι μπισκότα δεν θα σου πουν τίποτα (είχα όταν έδινα πανελλήνιες). Όταν τελειώσεις, μπορεί να σε περιμένει έξω η μαμάκα σου με το τάπερ με τα γεμιστά (το έχω δει και αυτό σε συμμαθητή μου).
Παιδια ειναι αληθεια οτι εαν ο βαθμολογητης παρατηρησει οτι απο ενα σημειο και μετα του γραπτου αλλαξεις στυλο μηδενιζεσαι?
Μύθος. Ποτέ δεν έχει μηδενιστεί γραπτό για τέτοιο λόγο. Το πολύ-πολύ να πάει στα "χαρακτηρισμένα" και να βαθμολογηθεί σε διαφορετικό κέντρο από τα άλλα.
ενα δικο μου κολληματακι ειναι, μου αρεσει να εχω καφε οταν ταλαιπωρω τον εγκεφαλινο μου .. ειπαμε δεν θα σκασω κιολας αλλα αν μπορεσω να εχω θα νιωσω λιιιγο καλυτερα!
Για όλα υπάρχουν λύσεις. Σε κάποια μάρκα νερού, τα μπουκαλάκια είναι πολύ σκούρα και δε φαίνεται το χρώμα του υγρού που περιέχουν. Βάζεις σε ένα τέτοιο μπουκαλάκι καφέ (ή και ουίσκι αν θέλεις), το έχεις στο θρανίο σου και όλοι νομίζουν ότι περιέχει νερό.
Eμένα μου αρέσουν αυτά που έχουν σχετικά υγρή μελάνη, αλλά δεν θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω εκεί, για να μην αφήσουν μουτζούρες..
Κανονικά δεν απαγορεύονται. Στις οδηγίες λένε μόνο να είναι ανεξήτηλο το μελάνι (δηλαδή δεν επιτρέπονται αυτά που σβήνουν με τη γόμα τους).
οχι δεν εχω θεμα με την τουαλετα
Για πραγματική τουαλέτα (και όχι αφορμή για ...άλλο λόγο) καλό είναι να προνοήσετε πριν έρθουν τα θέματα, γιατί μετά θα έχετε κάποια καθυστέρηση.
Όταν έδινε πανελλήνιες ο πατέρας μου (περίπου το 1970), κατά τη διάρκεια της εξέτασης επιτρεπόταν και το τσιγάρο, καθώς τότε δεν υπήρχε αντικαπνιστική εκστατεία (ούτε υστερία). Όταν έδινα εγώ (2011), εκτός από τα μαθηματικά και τη φυσική που δεν είχα χρόνο, στα άλλα μαθήματα ζητούσα τουαλέτα, μόνο και μόνο για να κάνω μερικές γρήγορες τζούρες.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Να παρετε εικονιτσες αγιων


-Ναι φαγητο επιτρεπεται. Εγω παντα ειχα μια σοκολατα μαζι κι ετρωγα παρολο που φαινοταν καπως περιεργο.
Στυλο , κατα προτιμηση 2-3 γιατι ποτε δε ξερεις ποτε τα σκασμενα θα θυμηθουν να τελειωσουν . (Απο οσο ξερω οχι στυλο με υγρη μελανη (το αναφεραν και οι επιτητηρητες, αν και υπαρχουν ατομα που το αμφισητουν αλλα εγω δε θα το ριψοκινδυνευα ^^).

-Ενα ρολογακι ειναι χρησιμο.

-Κανα μολυβακι σε περιπτωση που σημειωσετε τιποτα προχειρα και πολυ απαλα, ωστε να σβηνεται ευκολα μετα οποτε τοτε θελουμε και σβηστρα . (Μολυβι και Σβηστρα πιθανοτατα να μη χρησιμευσουν, αναλογως πώς δουλευει ο καθενας).

-Νερακι

- Αυτη την ταυτοτητα του υποψηφιου ΦΥΣΙΚΑ

-Ταυτοτητα (νομιζω ειχαμε και ταυτοτητα, ναι ναι πρεπει να χαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επίσης όσοι φοράτε φακούς επαφής καλού κακού έχετε μαζί σας τα γυαλιά σας και τη θήκη των φακών.
Εμένα όταν έδινα βιολογικά κατεύθυνσης άρχισαν να πονάνε τα μάτια μου από τους φακούς και πήγα να βάλω γυαλάκια ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
εχω θα παρω και ενα σταυρουδακι και λιγο αγιασμο απο την παναγια της τηνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λιπαντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσουν αυτά που έχουν σχετικά υγρή μελάνη, αλλά δεν θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω εκεί, για να μην αφήσουν μουτζούρες...
τα αγαπημένα μου είναι αυτα:

Εγώ έγραφα με παρόμοια Pilot,0.7 και 0.5.Και ναι,δεν με μηδένισαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω παντως περυσι σε ολα τα μαθηματα με το σεικερ πηγαινα με το φραπε μεσα, και κανεις δε μου ειπε ποτε τιποτα... Δηλαδη απο τη στιγμη που σε αφηνουν να εχεις νερο, γιατι να μη σε αφηνουν να εχεις και καφε, χυμο κ.τ.λ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top