Τι χρειάζεται να έχω μαζί μου για τις Πανελλήνιες;

Eli4s

Νεοφερμένος

Ο ή Ηλίας, ή Λιάκος, ή. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εμάς μας το δωσαν το καρτελάκι 3 εβδομάδες πριν απλά είναι άσπρο.. νομιζω κ εγώ πως η αίτηση δν χρειάζεται.. οπως και να χει καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Την αστυνομικη σου ταυτοτητα,το δελτιο εξεταζομενου που σου δωσαν στο σχολειο,στυλο, μολυβια, χαρακες,διαβητες(μαλλον το παρακανα:redface: :D),ενα μπουκαλι νερο,υπομονη και καθαρο μυαλλο!;)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κι εμάς αύριο θα μας το δώσουν το καρτελάκι "για να μη το χάσουμε"... Δε το σχολιάζω αυτό... Τέλος των πάντων, ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ΣΚΙΣΤΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία πραγματικά. Ελπίζω οι κόποι σας να βγάλουν... βαθμούς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια εγω ξερω για καρτελακι ταυτοτητα στυλο μολυβια σβηστρα καθαρο μυαλο....ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ το αγχος.... και καλη μας επιτυχια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Kαρτελάκι και στυλούς ίδιας μάρκας (ιδιου χρώματος) να μην υπάρχει χρωματική διαφορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adrianosst

Νεοφερμένος

Ο Adrianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Βασικά το καρτελάκι (Δελτίο Εξεταζομένου) χρειάζεται και όχι η αίτηση. Τώρα, θεωρητικά το δίνουν την προηγούμενη βδομάδα των πανελλαδικών, αλλά πολλά σχολεία για να αποφύγουν ευτράπελα της τελευταίας στιγμής το δίνουν πριν το πρώτο μάθημα. Καλή επιτυχία σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwta-Panacota

Νεοφερμένος

Η Giwta-Panacota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρειάζεται και η αίτηση;;; Πού κολλάει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρειάζεται και η αίτηση;;; Πού κολλάει αυτό;

Όχι, δεν νομίζω πως χρειάζεται. Δεν άκουσα κατι τέτοιο. Την ταυτότητα και το καρτελάκι να έχεις και είσαι κομπλέ -πέρα από ρολόι, 2-3 στυλό κλπ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά έχω δώσει πέρσι πανελλήνιες και η μητέρα μου κάνει φέτος επιτήρηση. Γι' αυτό χρειάζεστε όπωσδηποτε: 1) ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
2) ΚΑΡΤΕΛΑ πανελληνίων (δίνεται από το σχολείο σας)
3) Νερό
4) Ρολόι
5) 2 Στυλούς τουλάχιστον, μολύβι, ξύστρα και σβήστρα (για ό,τι σκέφτεστε και δεν είστε σίγουροι, γράψτε το με μολύβι και μετά σβήστε το-έτσι έκανα τουλάχιστον εγώ)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΆ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris7V

Νεοφερμένος

Ο Aris7V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συμφωνω με τους buzz,αφροδιτη -λυδια και οπως ειπε ο buzz οχι αγχος καλη μας επιτυχια και μα το θεο οταν μπω και οταν βγω απο το σχολειο θα φωναξω σκιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
Και ολοι τωρα να κλεισετε τα βιβλια και να ανοιξετε την αγκαλια του κρεβατιου σας και πηγαινετε για νανανακια Αντε παιδια ΣΚΙΣΤΕ!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anastasia G

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια κι εγω για καρτελακι ξερω μονο και ταυτοτητα. για αιτηση δεν εχω ακουσει και απο ο,τι θυμαμαι περυσι δεν χρειαστηκα αιτηση...
παρεπιπτοντως.. καλη επιτυχια σε ολους μας!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κασετίνα επιτρέπεται ή noooo? :hmm:

Νομίζω πως ξέρω την απάντηση αλλά anyway χαζή απορία ξέρεται τώρα, παρενέργειες του διαβάσματος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κασετίνα επιτρέπεται ή noooo? :hmm:

Νομίζω πως ξέρω την απάντηση αλλά anyway χαζή απορία ξέρεται τώρα, παρενέργειες του διαβάσματος...:D

Εγώ θα την πάρω.Δεν παίζει να την αφήσω σπίτι.Είμαι συναισθηματικά δεμένη μαζί της. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαχαχα....

Τί έχουν να δουν τα ματάκια των εξεταστών μεθαύριο.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χαχαχα....

Τί έχουν να δουν τα ματάκια των εξεταστών μεθαύριο.....:P

Ελα μωρέ χου κέρς; :P


Εμένα είναι μαύρη με ροζ φραμπαλά γύρω γύρω, σα βρακί.Λες να με πάρουν στο ψιλό; :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχω αποφασίσει να πάρω μαζί μου τα παρακάτω:
1) Το πορτοκαλί μου καρτελάκι (και την ταυτότητα αν και μάλλον δεν χρειάζεται).
2) Ρολόι (να βλέπω τι γράφω σε συνάρτηση με το χρόνο).
3) Μπουκαλάκι με ΗΟ όγκου V = 0,75L θερμοκρασίας θ = 0°C (θα το βάλω από το βράδι στην κατάψυξη).
4) Τσίχλες, καραμέλες και 2-3 μπισκότα (το μυαλό καίει υδατάνθρακες).
5) Μια στέκα για τα μαλλιά μου (έχω στοίχημα να μην κουρευτώ πριν τελειώσουν οι πανελλήνιες).
6) Χρήματα (μετά έχει οπωσδήποτε καφέ).
7) Ένα αρχαίο κινητό (αντικλεπτικό, γιατί κανένας δεν θα σκεφτεί να το βουτήξει).
8.) Τα κλειδιά μου (κάποια στιγμή θα πρέπει να γυρίσω και σπίτι).
9) Χαρτομάντηλα (πολλές φορές όταν γράφω εξετάσεις με πιάνει ψυχολογικό συνάχι).
10) Τα τσιγάρα μου και τον αναπτήρα μου (μην διαβάσετε τι έγραψα).
11) Γυαλιά για τον ήλιο (δηλαδή για μένα, ο ήλιος δεν φοράει γυαλιά).
12) Την κασετίνα μου. (Είναι μαύρη απλή και χωρίς φραμπαλάδες). Την έχω ήδη έτοιμη. Μέσα έχει: 3 στυλό μπλε pilot 0,7 , 2 μηχανικά μολύβια Faber Castel 0,7 , γόμα rotring για μολύβι, γόμα pelikan για στυλό, χαρακάκι 15cm, διαβήτη. (Αν δεν μου την επιτρέψουν, θα αδειάσω πάνω στο θρανίο όλη την προίκα μου).
13) Για να χωρέσουν όλα τα παραπάνω, θα φοράω ένα δημοσιογραφικό γελέκο (με 10² τσέπες)
--- (Κάθε άλλη πρόταση δεκτή).
Πάντως ΔΕΝ θα πάρω μαζί μου: Τάπερ με γεμιστά, εικονίτσα αγίου, laptop, προφυλακτικά, πιάνο.
------- Άντε και καλή μας επιτυχία ! ! !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Πάρε και μια κιθαρίτσα για την ψυχαγωγία, σκέψου ότι είναι 3 ώρες, θα χρειαστεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έχω αποφασίσει να πάρω μαζί μου τα παρακάτω:
1) Το πορτοκαλί μου καρτελάκι (και την ταυτότητα αν και μάλλον δεν χρειάζεται).
2) Ρολόι (να βλέπω τι γράφω σε συνάρτηση με το χρόνο).
3) Μπουκαλάκι με ΗΟ όγκου V = 0,75L θερμοκρασίας θ = 0°C (θα το βάλω από το βράδι στην κατάψυξη).
4) Τσίχλες, καραμέλες και 2-3 μπισκότα (το μυαλό καίει υδατάνθρακες).
5) Μια στέκα για τα μαλλιά μου (έχω στοίχημα να μην κουρευτώ πριν τελειώσουν οι πανελλήνιες).
6) Χρήματα (μετά έχει οπωσδήποτε καφέ).
7) Ένα αρχαίο κινητό (αντικλεπτικό, γιατί κανένας δεν θα σκεφτεί να το βουτήξει).
8.) Τα κλειδιά μου (κάποια στιγμή θα πρέπει να γυρίσω και σπίτι).
9) Χαρτομάντηλα (πολλές φορές όταν γράφω εξετάσεις με πιάνει ψυχολογικό συνάχι).
10) Τα τσιγάρα μου και τον αναπτήρα μου (μην διαβάσετε τι έγραψα).
11) Γυαλιά για τον ήλιο (δηλαδή για μένα, ο ήλιος δεν φοράει γυαλιά).
12) Την κασετίνα μου. (Είναι μαύρη απλή και χωρίς φραμπαλάδες). Την έχω ήδη έτοιμη. Μέσα έχει: 3 στυλό μπλε pilot 0,7 , 2 μηχανικά μολύβια Faber Castel 0,7 , γόμα rotring για μολύβι, γόμα pelikan για στυλό, χαρακάκι 15cm, διαβήτη. (Αν δεν μου την επιτρέψουν, θα αδειάσω πάνω στο θρανίο όλη την προίκα μου).
13) Για να χωρέσουν όλα τα παραπάνω, θα φοράω ένα δημοσιογραφικό γελέκο (με 10² τσέπες)
--- (Κάθε άλλη πρόταση δεκτή).
Πάντως ΔΕΝ θα πάρω μαζί μου: Τάπερ με γεμιστά, εικονίτσα αγίου, laptop, προφυλακτικά, πιάνο.
------- Άντε και καλή μας επιτυχία ! ! !




καλα σε παραδεχομαι !!! Θεος, θεος !!!!:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top