Τι χρειάζεται να έχω μαζί μου για τις Πανελλήνιες;

NiNaarc

Νεοφερμένος

Η NiNaarc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπλε και μαύρο στυλό στις Πανελλήνιες...

σε 20 μερες δινω ας μου πει κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εννοεις να τα εναλασσεις ετσι; Εχω ακουσει οτι γινεται, και εινια πολυ χρησιμο για τα σχηματα κτλ, αλλα δε ξερω αν μπορουν να το θεωρησουν και σημαδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν πρέπει να γίνεται. Στις οδηγίες (στα γραπτά) λέει: "Να γράψετε τις απαντήσεις σας μόνο με μπλε ή μόνο με μαύρο στυλό. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μολύβι μόνο για σχέδια, διαγράμματα και πίνακες."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiNaarc

Νεοφερμένος

Η NiNaarc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω! για τα σχηματα ηθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Όχι, δεν μπορείς, θεωρείται σημαδεμένο. Μπορείς να γράψεις τα πάντα ΜΟΝΟ με μαύρο ή ΜΟΝΟ με μπλε στυλο και μπορείς να χρησιμοποιήσεις μολύβι ΜΟΝΟ για τα σχήματα, όπως είπαν και πιο πάνω :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ είχα αυτήν την απορία τότε και τελικά μόνο με ένα χρώμα. Αλλιώς μπορεί να θεωρηθεί "σημάδι".

Πρότασή μου: γράψε με μπλε, απλά αν θέλεις να τονίσεις κάτι στα σχήματα, κάντο με μολύβι και πέρνα από πάνω το μπλε στυλό. Έτσι και το "τονίζεις" και με μπλε στυλό γράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εκτός από την ταυτότητά μου και ένα στυλό χρειάζομαι τίποτα άλλο;Την αίτηση που είχα κάνει το Φεβρουάριο τη χρειάζομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioannazer

Νεοφερμένος

Η ioannazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι. Πρέπει να έχεις την αίτηση του Φεβρουαρίου και το καρτελάκι σου. Για την ταυτότητα δεν είμαι σιγουρη, αλλά πάρτην καλού κακου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ναι. Πρέπει να έχεις την αίτηση του Φεβρουαρίου και το καρτελάκι σου. Για την ταυτότητα δεν είμαι σιγουρη, αλλά πάρτην καλού κακου!


οταν λες το καρτελακι μου???θα μου το δωσουν μηπως αυριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ταυτοτητα, 2-3 στυλο , ρολοι , νερο , το καρτελακι των πανελληνιων και μπορει και κανενα χαρακα αν και δε θα πολυχρειαστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τι αιτηση πρεπει να εχουμε κοντα????????????? Μονο το καρτελακι δεν χριαζομαστε??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πειτε μου οτι η αιτηση ειναι το καρτελακι????πως ειναι το καρτελακι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ο πατέρας μου έχει κάνει πολλές φορές επιτηρητής στις πανελλήνιες και για αίτηση δε μου είπε τίποτα... Μόνο το καρτελάκι κι η ταυτότητα χρειάζονται πέρα των στυλό, ενός μολυβιού, μιας σβήστρας, νερού ή χυμού και ρολογιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ταυτοτητα, 2-3 στυλο , ρολοι , νερο , το καρτελακι των πανελληνιων και μπορει και κανενα χαρακα αν και δε θα πολυχρειαστει.

Ακριβώς ό,τι είπε ο dude απο πάνω. Εμένα δεν μου είπαν τιποτα για καμία αίτηση.. μήπως καμια αίτηση για όσουν δινουν 2-3η φορά? δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν εχω καρταλακι ποτε το δινουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannazer

Νεοφερμένος

Η ioannazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
'Οχι. 'Αλλο η αίτηση, άλλο το καρτελάκι στο δίνουν στο σχολείο (εμάς και σε άλλα σχολεία που ξέρω το έχουν δώσει ήδη) έχει το μέγεθος της ταυτότηας και έχει και μια φωτογραφία σου πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
οκ μαλλον θα μου το δωσουν αυριο...!!ευχαριστω παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν εχω καρταλακι ποτε το δινουν???

ένα κίτρινο καρτελάκι που σου δίνουν συνήθως 2-3 εβδομάδες πριν τις εξετάσεις το οποίο γράφει "ΔΕΛΤΙΟ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2010" αν δεν το έχεις ρώτα στο σχολείο που θα δώσεις, ή που είσαι γραμμενος τελως παντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ρωτησα μια συμμαθητρια μου και με ειπε να παω με την ταυτοτητα...λογικα θα με το δωσουν αυριο!!!πριν τρεις και δυο βδομαδες πηγαινα σχολειο που κ που και δε με ειπαν τιποτα!Μαλλον το δινουν τελευταια στιγμη σε εμας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Και σε μας αύριο το πρωί είπαν ότι θα μας το δώσουν το καρτελακι,οπότε μην ανησυχείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top