Τι τιμές έχουν τα φροντιστήρια για Πανελλήνιες;

Yvonnikou

Νεοφερμένος

Η Yvonnikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θα χρειαστώ για του χρόνου για την τρίτη λυκείου για τα τέσσερα μαθήματα στο πεδίο υγείας φροντιστήριο για προετοιμασία για τις πανελλήνιες. Περίπου πόσο κοστίζει κάτι τέτοιο τον μήνα?
Ναι ξέρω μπορώ να καλέσω κάποιο από τα φροντιστήρια να μάθω αλλά είμαι κότα .
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Θα χρειαστώ για του χρόνου για την τρίτη λυκείου για τα τέσσερα μαθήματα στο πεδίο υγείας φροντιστήριο για προετοιμασία για τις πανελλήνιες. Περίπου πόσο κοστίζει κάτι τέτοιο τον μήνα?
Ναι ξέρω μπορώ να καλέσω κάποιο από τα φροντιστήρια να μάθω αλλά είμαι κότα .
Καλύτερα να πας από κοντά. Από τηλέφωνο συνήθως δεν λένε τιμές. Συνήθως είναι >=3500€ η γ´ λυκείου.

ΥΓ. Όταν έδινα δεύτερη φορά είχαμε στο τμήμα μας ένα παιδί στα 23 που προετοιμαζόταν για ιατρική. Του είχαν κάνει καλύτερη τιμή επειδή πλήρωνε μόνος του. Εαν εισαι οντως 24 καλύτερα πάνε από κοντά και μιλά τους μήπως μπορέσουν να σου κάνουν καλύτερη τιμή
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Είναι ανάλογα το φροντιστήριο και την περιοχή. Υπολόγισε περίπου 300-450€ ή αρκετά πιο ακριβά αν πας για ιδιαίτερα.
 
Top