Τι ταινίες βλέπετε αυτό τον καιρό;

milkompoukalo

Member

Ο Milkompoukalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Είδα ότι υπάρχει ένα post με θέμα, «τι βιβλία διαβάζετε αυτόν τον καιρό», αλλά εκτός από βιβλία υπάρχουν και οι ταινίες. Εσείς αυτή την εποχή τι ταινίες είδατε, βλέπετε ή θα δείτε;
Πρόσφατα έπεσε στην κατοχή μου, μέσω ενός φίλου, η τριλογία του Νόλαν, «Ο Σκοτεινός Ιππότης» με πρωταγωνιστή τον Κρίστιαν Μπεΐλ στον ρόλο του Μπάτμαν. Είδα αρχικά το Batman Begins, εν συνεχεία το The Dark Knight όπου είχε μία εξαιρετική ερμηνεία ως Τζόκερ ο Χίθ Λέτζερ(που πήρε Όσκαρ μετά θάνατον) και τέλος το The Dark Knight Rises. Τρείς ταινίες αρκούντως ''σκοτεινές'', με αρκετό δράμα, σοβαρούς ρόλους, καλό σενάριο και εξαίρετη σκηνοθεσία, που ενώ είμαι Μαρβελικός, με κέρδισαν. Άρχισα να συμπαθώ την DC.
Αξίζει νομίζω κάποιος να τις έχει στην συλλογή του(για όσους αγοράζουν ταινίες).

Hacker13

Member

Ο Hacker13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιούχος . Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τις ταινίες Harry Potter βλέπω στο τρέχον διάστημα.Εχω δει τις πρώτες τέσσερις και έχω να δω άλλες τέσσερις.Οι πρώτες δύο μου άρεσαν περισσότερο.

Earendil

Member

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.
There is only one "Return",and that aint of the Jedi. Only one trilogy to rule them all...

Scott

Member

Ο Scott αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Sunshine cleaning: είναι απίστευτη ταινία,έχει παρόμοιο mood με το Lars and the real girl.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια