Τι σχολή τελείωσαν οι διάσημοι;

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Απορω πως κάποιος άνθρωπος το 2κ20 βρίσκει τόσο ελεύθερο χρόνο για να γράψει ανώνυμα σε ένα φόρουμ κάποια πράγματα νομίζοντας ότι τρολλαρει. Δεν ξέρω είτε ψάχνει επιβεβαίωση για το ότι η σχολή που ισχυρίζεται ότι τελείωσε είναι καλή, είτε είναι ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που έχει λύσει όλα τα προβλήματα της ζωής του και το πλέον σημαντικότερο είναι να παίξει σε ένα φόρουμ στο ίντερνετ. Δηλαδή εντάξει θέμα με το τρολ δεν έχω αλλά έχει γίνει πιο γραφικό και από το Ναύπλιο. Αν είχε ποικιλία δεν θα με πείραζε αλήθεια.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Έχεις πάθει παράκρουση με την Ιατρική μου φαίνεται. :playboy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απορω πως κάποιος άνθρωπος το 2κ20 βρίσκει τόσο ελεύθερο χρόνο για να γράψει ανώνυμα σε ένα φόρουμ κάποια πράγματα νομίζοντας ότι τρολλαρει. Δεν ξέρω είτε ψάχνει επιβεβαίωση για το ότι η σχολή που ισχυρίζεται ότι τελείωσε είναι καλή, είτε είναι ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που έχει λύσει όλα τα προβλήματα της ζωής του και το πλέον σημαντικότερο είναι να παίξει σε ένα φόρουμ στο ίντερνετ. Δηλαδή εντάξει θέμα με το τρολ δεν έχω αλλά έχει γίνει πιο γραφικό και από το Ναύπλιο. Αν είχε ποικιλία δεν θα με πείραζε αλήθεια.

Έχει ιστορία το φόρουμ στο trolling από το 2009. Περισσότερο γελάω με τα επικά nicknames ορισμένων μελών. O fockos ήταν ο πατριάρχης της τρολλοκουβέντας. Να έχουμε κάψει εγκεφαλικά κύτταρα για ποιο λόγο η ΣΕΜΦΕ, ΗΜΜΥ, Φιλολογία δεν είναι Ιατρική. Επίσης είχαμε επιμορφωθεί ανάλογα και για τη διαφορά των Φυσικών Τμημάτων μεταξύ τους. :loltooth:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,663 μηνύματα.
ενα θεμα τι σχολη τελειωσανε οι διασημοι γτ θεωρειται τρολ?προσβαλλα κανεναν?
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Σε τι είναι ρε Ευκλείδη διάσημοι; Διάσημος και ο Τέσλα διάσημος και ο Καπουτζίδης. :popcorn: :loltooth:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top