Τι σχολές δηλώσατε; (ΕΠΑ.Λ Α Ομαδα 2010)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μόλις χθες συμπληρώσαμε κι εμείς το μηχανογραφικό μας! Περιττό να σας πω ότι δεν είχαμε ειδοποιηθεί για τίποτα και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση για σχολές κι όλα τα σχετικά, γιατί δεν μας ενημέρωσε η διεύθυνση, για να κάνουμε κι εμείς το κουμάντο μας. Οπότε όλα έγιναν με την ψυχή στο στόμα... :mad:

Φυσικά δήλωσα κι άλλες, αλλά αυτές είναι οι σχολές που μ' ενδιαφέρουν πιο πολύ.

Θα ήθελα να σας κάνω και μια ερώτηση, γιατί έχω πανικοβληθεί λιγάκι. Εγώ έχω μία δίδυμη αδερφή... Αν εγώ περάσω ας πούμε στο ΤΕΙ Πειραιά και η αδερφή μου στο ΤΕΙ Πάτρας, μπορεί να γίνει κάτι για να έρθει αυτή στο ΤΕΙ μου ή να πάω εγώ στο δικό της; :(


Ανατασια πρεπει να ειναι ιδιες οι σχολες νομιζω για να παρεις μετεγγραφη.....:/: Π.χ Δν μπορεις απο το ΤΕΙ Θεσ/νικης Πληροφορικη να πας στης Πατρας γιατι δν ειναι ιδιο αντικειμενο.
Εγω ετσι νομιζω,τωρα αν ισχυει κατι αλλο τι να σου πω,μακαρι!!
Οσο για την Ενημερωση ειναι απαραδεκτοι,ασε τπτ!!! Ευτυχως πηγα στο φροντηστηριο και μας ειπε δυο πραγματα κ καταλαβαμε! Απαρεδεκτοι κ σε εμας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Απο το Γενικο....:P Αμα ητανε απο εμας τοσο θα ειχαν περασει ολοι στρατο!!!

Ναι απο Γενικό!Κάτω απο τι βάση(20000 το αριστα στο γενικό)!

Κώστα έβαλες και ΣΙΡ τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μόλις χθες συμπληρώσαμε κι εμείς το μηχανογραφικό μας! Περιττό να σας πω ότι δεν είχαμε ειδοποιηθεί για τίποτα και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση για σχολές κι όλα τα σχετικά, γιατί δεν μας ενημέρωσε η διεύθυνση, για να κάνουμε κι εμείς το κουμάντο μας. Οπότε όλα έγιναν με την ψυχή στο στόμα... :mad:

Φυσικά δήλωσα κι άλλες, αλλά αυτές είναι οι σχολές που μ' ενδιαφέρουν πιο πολύ.

Θα ήθελα να σας κάνω και μια ερώτηση, γιατί έχω πανικοβληθεί λιγάκι. Εγώ έχω μία δίδυμη αδερφή... Αν εγώ περάσω ας πούμε στο ΤΕΙ Πειραιά και η αδερφή μου στο ΤΕΙ Πάτρας, μπορεί να γίνει κάτι για να έρθει αυτή στο ΤΕΙ μου ή να πάω εγώ στο δικό της; :([quote/]


Ανατασια πρεπει να ειναι ιδιες οι σχολες νομιζω για να παρεις μετεγγραφη.....:/: Π.χ Δν μπορεις απο το ΤΕΙ Θεσ/νικης Πληροφορικη να πας στης Πατρας γιατι δν ειναι ιδιο αντικειμενο.
Εγω ετσι νομιζω,τωρα αν ισχυει κατι αλλο τι να σου πω,μακαρι!!
Οσο για την Ενημερωση ειναι απαραδεκτοι,ασε τπτ!!! Ευτυχως πηγα στο φροντηστηριο και μας ειπε δυο πραγματα κ καταλαβαμε! Απαρεδεκτοι κ σε εμας!

Γίνεται Κώστα γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρε Απόστολε είσαι σίγουρος ότι γίνεται; Γιατί κάποιοι καθηγητές κι ένας κύριος που ήταν στο γκρουπάκι αυτών που ήρθαν για να συμπληρώσουμε τα μηχανογραφικά λένε ότι πιθανότατα δεν γίνεται. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Βρε Απόστολε είσαι σίγουρος ότι γίνεται; Γιατί κάποιοι καθηγητές κι ένας κύριος που ήταν στο γκρουπάκι αυτών που ήρθαν για να συμπληρώσουμε τα μηχανογραφικά λένε ότι πιθανότατα δεν γίνεται. :(

Ναι φυσικά και γίνεται!Είναι 2 αδέλφια!Το ένα σπουδάζει Αθήνα και το άλλο Λάρισα!Αυτό που είναι στι Λάρισα μπορεί να πάρει μεταγραφή για Αθήνα!Εννοείται οτί πρέπει να υπάρχει η ίδια σχολή!!Ενας φίλος μου σπουδάζει στην Κρήτη και η αδερφή του είναι Αθήνα, ήθελε να πάρει μεταγραφή και γινόταν!Μήπως άλλαξε τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι φυσικά και γίνεται!Είναι 2 αδέλφια!Το ένα σπουδάζει Αθήνα και το άλλο Λάρισα!Αυτό που είναι στι Λάρισα μπορεί να πάρει μεταγραφή για Αθήνα!Εννοείται οτί πρέπει να υπάρχει η ίδια σχολή!!Ενας φίλος μου σπουδάζει στην Κρήτη και η αδερφή του είναι Αθήνα, ήθελε να πάρει μεταγραφή και γινόταν!Μήπως άλλαξε τώρα!


Αν ειναι η ιδια σχολη ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ειναι η ιδια σχολη ναι...

Ακριβώς, Κώστα! Ρώτησα κι άλλους και πήρα την ίδια απάντηση! Μπορείς να πάρεις μετεγγραφή μόνο σε σχολή ίδιου αντικειμένου. :/:

Γι' αυτό κι εγώ δεν πρόκειται να το ρισκάρω... Θα κάνω ενέργειες για να αλλάξω το μηχανογραφικό και να βάλω ως πρώτη επιλογή μία σχολή με λιγότερα μόρια, για να την πετύχουμε και οι δυο 1000% (κρίμα!!!!! και ήθελα τόσο πολύ να περάσω στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης! :(). Λέμε για το ΤΕΙ τεχνολογίας πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Ηπείρου. Εσείς τι γνώμη έχετε; Είναι καλό σαν ΤΕΙ κι έχει καλές προοπτικές για επαγγελματική αποκατάσταση; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσοι στρατιωτικές?Γιατί τοτε πήγατε Επάλ ρε παιδιά?υποτίθεται ότι σας άρεσε η ειδικότητα για να πάτε αλλά μάλλον αποδεικνύεται ότι το αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσοι στρατιωτικές?Γιατί τοτε πήγατε Επάλ ρε παιδιά?υποτίθεται ότι σας άρεσε η ειδικότητα για να πάτε αλλά μάλλον αποδεικνύεται ότι το αντίθετο...

Εμένα προσωπικά μου αρέσει η ιδικότητά μου γι αυτό και πήγα!Αλλά αφού έχω την δυνατότητα δήλωσα και Στρατιωτικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσοι στρατιωτικές?Γιατί τοτε πήγατε Επάλ ρε παιδιά?υποτίθεται ότι σας άρεσε η ειδικότητα για να πάτε αλλά μάλλον αποδεικνύεται ότι το αντίθετο...


Ναι ρε Μαριε αλλα εφοσον υπαρχουν γιατι να μην τις δηλωσουμε...??? Και πες οτι περασω σε μια σχολη πληροφορικης μετα τι???? Αλλα αν περασω σε μια στρατωτικη που δν το βλεπω θα εχω εξασφαλισει το μελλον μου,θα εχω σιγουρα λεφτα καθε μηνα.Με αυτο το σκεπτικο τις δηλωσα!
Δν θα με πειραζε καθολου να περνουσα πληροφορικη ενταξει αλλα γιατι να μην προσπαθησω για κατι καλυτερο??
Και οπως ειπα δν πηγα πληροφορικη γιατι τρελαινομουνα,απλως ετυχε και πηγα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ακριβώς, Κώστα! Ρώτησα κι άλλους και πήρα την ίδια απάντηση! Μπορείς να πάρεις μετεγγραφή μόνο σε σχολή ίδιου αντικειμένου. :/:

Γι' αυτό κι εγώ δεν πρόκειται να το ρισκάρω... Θα κάνω ενέργειες για να αλλάξω το μηχανογραφικό και να βάλω ως πρώτη επιλογή μία σχολή με λιγότερα μόρια, για να την πετύχουμε και οι δυο 1000% (κρίμα!!!!! και ήθελα τόσο πολύ να περάσω στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης! :(). Λέμε για το ΤΕΙ τεχνολογίας πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Ηπείρου. Εσείς τι γνώμη έχετε; Είναι καλό σαν ΤΕΙ κι έχει καλές προοπτικές για επαγγελματική αποκατάσταση; :)


Γιατι ρε Αναστασια μην το κανεις αυτο...:/: Εγω προτεινω να αφησεις τις σχολες οπως ειναι αφου θες τοσο να περασεις ΤΕΙ Θεσσ/νικης και μην σκεφτεσαι να δηλωσεις χαμηλοβαθμες σχολες για να εισαι σιγουρα με την αδερφη σου! Προσπαθειστε και οι δυο να διαβασετε οσο μπορειτε και θα τα καταφερεται!!! Το ΤΕΙ τεχνολογίας πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών καλο ειναι,αμα το βγαλεις εισαι αρχηγος μπορεις ευκολα να πιασεις δουλεια αλλα ειναι πολυ δυσκολο απο τ ιμου εχουνε πει:/:
Πολυ φυσικομαθηματικαι και τα σχετικα.....Εγω το δηλωσα παντως,οπως και της Λαρισας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι ρε Μαριε αλλα εφοσον υπαρχουν γιατι να μην τις δηλωσουμε...??? Και πες οτι περασω σε μια σχολη πληροφορικης μετα τι???? Αλλα αν περασω σε μια στρατωτικη που δν το βλεπω θα εχω εξασφαλισει το μελλον μου,θα εχω σιγουρα λεφτα καθε μηνα.Με αυτο το σκεπτικο τις δηλωσα!
Δν θα με πειραζε καθολου να περνουσα πληροφορικη ενταξει αλλα γιατι να μην προσπαθησω για κατι καλυτερο??
Και οπως ειπα δν πηγα πληροφορικη γιατι τρελαινομουνα,απλως ετυχε και πηγα:/:
Κώστα φίλε μου συγνώμμη που θα σε απογοητεύσω αλλά επειδή έχω πατέρα στρατιωτικό να ξέρεις ότι τα ταμεία είναι άδεια και αν έχουν να πληρώσουν σε 1 χρόνο μισθούς και συντάξεις καλά θα ναι.Οπότε τα σίγουρα λεφτά ξέχνα τα(ήδη κάνανε μειώσεις κλπ)Ο δημόσιος τομέας αργοπεθαίνει και όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε τόσο καλύτερα.Δηλαδή συγνώμμη αλλά θεωρώ βλακώδες κίνηση να πάει κάποιος και να ασχοληθεί με τον δημόσιο τομέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ακριβώς, Κώστα! Ρώτησα κι άλλους και πήρα την ίδια απάντηση! Μπορείς να πάρεις μετεγγραφή μόνο σε σχολή ίδιου αντικειμένου. :/:

Γι' αυτό κι εγώ δεν πρόκειται να το ρισκάρω... Θα κάνω ενέργειες για να αλλάξω το μηχανογραφικό και να βάλω ως πρώτη επιλογή μία σχολή με λιγότερα μόρια, για να την πετύχουμε και οι δυο 1000% (κρίμα!!!!! και ήθελα τόσο πολύ να περάσω στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης! :(). Λέμε για το ΤΕΙ τεχνολογίας πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Ηπείρου. Εσείς τι γνώμη έχετε; Είναι καλό σαν ΤΕΙ κι έχει καλές προοπτικές για επαγγελματική αποκατάσταση; :)
Μην το κάνεις θα το μετανιώσεις 100%!!!!!!!Και στο κάτω κάτω όποια δεν περάσει στο τει από τις δύο ξαναδίνει του χρόνου.Είναι κρίμα Αναστασία μου να το κάνεις αυτό αφού είσαι τόσο καλή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Κώστα φίλε μου συγνώμμη που θα σε απογοητεύσω αλλά επειδή έχω πατέρα στρατιωτικό να ξέρεις ότι τα ταμεία είναι άδεια και αν έχουν να πληρώσουν σε 1 χρόνο μισθούς και συντάξεις καλά θα ναι.Οπότε τα σίγουρα λεφτά ξέχνα τα(ήδη κάνανε μειώσεις κλπ)Ο δημόσιος τομέας αργοπεθαίνει και όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε τόσο καλύτερα.Δηλαδή συγνώμμη αλλά θεωρώ βλακώδες κίνηση να πάει κάποιος και να ασχοληθεί με τον δημόσιο τομέα...


Αυτο το ξερω Μαριε...Μαλλον το βλεπω :whistle: Ισως η κατασταση καλυτερεψει μεχρι τοτε,αλλα εγω σκεφτομαι την αποκατασταση.
Και στο κατω κατω σιγα μην περασω στρατιωτικες ειναι τοση υψηλη η βαση και περνουν τοσα λιγα ατομα γ'ιαυτο ασε.Απλως εγω τις δηλωσα να υπαρχουν και επειδη ετσι μας ειπαν σχολειο να τις δηλωσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι ρε Αναστασια μην το κανεις αυτο...:/: Εγω προτεινω να αφησεις τις σχολες οπως ειναι αφου θες τοσο να περασεις ΤΕΙ Θεσσ/νικης και μην σκεφτεσαι να δηλωσεις χαμηλοβαθμες σχολες για να εισαι σιγουρα με την αδερφη σου! Προσπαθειστε και οι δυο να διαβασετε οσο μπορειτε και θα τα καταφερεται!!!

Μην το κάνεις θα το μετανιώσεις 100%!!!!!!!Και στο κάτω κάτω όποια δεν περάσει στο τει από τις δύο ξαναδίνει του χρόνου.Είναι κρίμα Αναστασία μου να το κάνεις αυτό αφού είσαι τόσο καλή...

Πάει παιδιά, ξεγράφτηκε η Θεσσαλονικούλα! :( Δεν μπορούσα όμως να το ρισκάρω... πιο πολύτιμο για μενα είναι να είμαι με την αδερφή μου παρά να περάσω στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. :/: Τώρα αν βγάλουμε και οι δυο τα μόρια που ήταν απαραίτητα για να περάσουμε στη Θεσσαλονίκη μπορεί να ξαναδώσουμε του χρόνου, αλλά και πάλι αυτό το λέω χωρίς σιγουριά, γιατί δεν έχω πλέον άλλο απόθεμα ψυχολογικής αντοχής.

Ξέρει κάποιος αν μπορώ να δώσω του χρόνου πάλι πανελλήνιες και αν ισχύουν οι βαθμοί; Δηλαδή αν μπορώ να ξαναδώσω χωρίς να παρακολουθήσω πάλι τα μαθήματα... να πάω και να δώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Πάει παιδιά, ξεγράφτηκε η Θεσσαλονικούλα! :( Δεν μπορούσα όμως να το ρισκάρω... πιο πολύτιμο για μενα είναι να είμαι με την αδερφή μου παρά να περάσω στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. :/: Τώρα αν βγάλουμε και οι δυο τα μόρια που ήταν απαραίτητα για να περάσουμε στη Θεσσαλονίκη μπορεί να ξαναδώσουμε του χρόνου, αλλά και πάλι αυτό το λέω χωρίς σιγουριά, γιατί δεν έχω πλέον άλλο απόθεμα ψυχολογικής αντοχής.

Ξέρει κάποιος αν μπορώ να δώσω του χρόνου πάλι πανελλήνιες και αν ισχύουν οι βαθμοί; Δηλαδή αν μπορώ να ξαναδώσω χωρίς να παρακολουθήσω πάλι τα μαθήματα... να πάω και να δώσω.


Αναστασια Κριμα ρε συ....Δεν επρεπε να το κανεις,τελοςπαντων ομως εσυ οπως νιωθεις καλυτερα!
Τωρα τι δηλωσες πρωτη εεπιλογη???
Οσον αφορα για να ξανδωσεις του χρονου πανελληνιες γινεται νομιζω με το 10% κατι τετοιο.
Με τον ιδιο βαθμο που ειχες βγαλει να ξαναδωσεις εξετασεις χωρις να γραψεις :/::/::/: Δν ειμαι 100% σιγουρος!! Παντως για τα μαθηματα ειναι σιγουρο οτι δν τα παρακολουθεις!
Εγω δν θα αντεχα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτη επιλογή δήλωσα τεχνολογία πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Λάρισας!

Κι εγώ δεν θα άντεχα, γι' αυτό και δεν είμαι σίγουρη αν θα ξαναδώσω! Δεν μπορώ να τα περνάω εις διπλούν! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Πρώτη επιλογή δήλωσα τεχνολογία πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Λάρισας!

Κι εγώ δεν θα άντεχα, γι' αυτό και δεν είμαι σίγουρη αν θα ξαναδώσω! Δεν μπορώ να τα περνάω εις διπλούν! :eek:

Αααα Λαρισιτσα ε...:P:P:P Θα σε εχω κοντα βρε! Πολυ καλη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λαρισίτσα Λαρισίτσα! :D:P Τώρα σίγουρα θα είμαστε κοντά, yeah! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Λαρισίτσα Λαρισίτσα! :D:P Τώρα σίγουρα θα είμαστε κοντά, yeah! ;)


Χεχεχε ναι....:clapup: Εγω αποκλειεται να περασω Λαρισα για το λογο οτι δηλωσα αλλες σχολες πιο πανω με χαμηλοτετα μορια.Και δν υπαρχει περιπτωση να την πιασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top