Τι σπουδάσατε και τι καταλήξατε να κάνετε;

Ksenia. Ksenia77

Νεοφερμένος

Η Ksenia. Ksenia77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κοινωνιολογία... Πωλήτρια νομίζω ήταν αναμενόμενο χαχα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,452 μηνύματα.
Τη ζωή...βάρος της κοινωνίας

*Πάντως ενδιαφέρουσα ερώτηση, το εννοώ
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σπούδασα Φυσικός και κατάντησα να ασχολούμαι με μαύρες τρύπες, σκοτεινές ενέργειες και διαβολεμένα σωματίδια.

quantum-mechanics1.jpg

Το κρασί παλιό, το χαβιάρι μαύρο, το ροκφόρ μουχλιασμένο (Χάρι Κλυν).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Πολιτική επιστήμη αλλά δεν ξέρω που θα καταλήξω :Ρ
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Σπούδασα Φυσικός και κατάντησα να ασχολούμαι με μαύρες τρύπες, σκοτεινές ενέργειες και διαβολεμένα σωματίδια.

Το κρασί παλιό, το χαβιάρι μαύρο, το ροκφόρ μουχλιασμένο (Χάρι Κλυν).
oyaoy
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σπούδασα Φυσικός και κατάντησα να ασχολούμαι με μαύρες τρύπες, σκοτεινές ενέργειες και διαβολεμένα σωματίδια.

Το κρασί παλιό, το χαβιάρι μαύρο, το ροκφόρ μουχλιασμένο (Χάρι Κλυν).
που δουλευεις και κανεις τοσο τελεια πραγματα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σπούδασα Φυσικός και κατάντησα να ασχολούμαι με μαύρες τρύπες, σκοτεινές ενέργειες και διαβολεμένα σωματίδια.

Το κρασί παλιό, το χαβιάρι μαύρο, το ροκφόρ μουχλιασμένο (Χάρι Κλυν).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Πολιτικός μηχανικός εσπούδασα, από σοβαρές δουλειές απασχολήθηκα στο Δημόσιο μέχρι Real Estate αγροτικής γης.
Τελικά με κέρδισε η Ιατρική και ξανασπούδασα :inlove:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω ακόμα,θα σας ενημερώσω σε 2-3 χρόνια από τώρα :laugh:
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ψυχολογία (πτυχίο) & HR (μεταπτυχιακό) -> εργασία στο HR.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Και εγώ αναμένω.. δε με νοιάζει να βρω δουλειά αλλά να μη βγω με κουσούρια από τη σχολή
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Κοινωνιολογία... Πωλήτρια νομίζω ήταν αναμενόμενο χαχα

To θετικό είναι ότι αυτοσαρκάζεσαι. Το αρνητικό είναι ότι χάλασες τη σούπα πολλών μελών του φόρουμ που ζουν σε μια ρομαντική διάσταση. :down:
Το σημαντικο ειναι παντα να προσπαθεις να μην μεινεις στασιμος και να δημιουργησεις τις καταλληλες συνθηκες για εσενα, ακομη κ αν ολα τριγυρω φανταζουν εναντιον σου.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,452 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Και εγώ αναμένω.. δε με νοιάζει να βρω δουλειά αλλά να μη βγω με κουσούρια από τη σχολή
1ος στόχος -> Να βγεις.
2ος στόχος -> Να βγεις με καλά κουσούρια εαν είναι να βγεις με κουσούρια γενικά.
3ος στόχος -> Να βρεις δουλειά.
4ος στόχος -> Να βρεις δουλειά που να σου επιτρέπει να αξιοποιήσεις τα κουσούρια που απέκτησες.

1646735108193.png
 

Guest 998111

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην ξεφεύγουμε από το θέμα:
Τι σπουδάσατε και τι καταλήξατε να επαγγέλεστε;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Mισθοδοτούμενοι άεργοι συνταξιούχοι του ΟΑΕΔ. Στα διάλα πια. :crazy: Το καλύτερο επάγγελμα είναι να ...κάααααθεσαι και να σε πληρώνουν.
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Xημικός σπουδασα.

Έκανα μεταπτυχιακό στη χημεία τροφίμων, και τωρα ξεκίνησα το διδακτορικό μου.

Είμαι αναλυτής ποιοτικού ελέγχου σε μια ζυθοποιία, παραγωγή και ποιοτικός έλεγχος σε ένα εργαστήριο καλλυντικών, και διδάσκω. Χημεία και βιολογία όλες τις τάξεις λυκειου για πανελλήνιες , και επίσης χημεία και κάποια εξειδικευμένα τεστ στα αγγλικά, με ξένα συστήματα, για εισαγωγή σε σχολές Επιστημών Υγείας του εξωτερικού.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top