Τι σου αρέσει στον προηγούμενο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Όλα! Γενικά, συμπαθώ τους dreamers!

Δωράκι! ->


Ωωω ! :redface: ευχαριστώ πολύ ! :D
Μου αρέσει πολύ η υπογραφή του , ειδικα ο Καζαντζάκης ! :)
Δωράκι ---->
Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα.
Ν.Καζαντζάκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
υπογραφη... ειναι καταπληκτικη!!! και το νικ σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
υπογραφη... ειναι καταπληκτικη!!! και το νικ σου!!!
Ευχαριστώ πολύ !:)

Εμένα μου αρέσει η ηλικία της γιατί όταν ημουν κι εγω στα 12 ένιωθα τόσο αθώα και ξεγνοιαστη ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ !:)

Εμένα μου αρέσει η ηλικία της γιατί όταν ημουν κι εγω στα 12 ένιωθα τόσο αθώα και ξεγνοιαστη ! :redface:

Ευχαριστω Γεωργια!!! Καποια στιγμη ολοι ειμαστε 12 αλλα οχι για πολυ!!! Εγω στις 31 εχω γεννεθλια οποτε ας απολαυσω τις μερες που μου μενουν!!

ΟΝ ΤΟΠΙΚ: νικ, υπογραφη και θα ηθελα πολυ να ημουν φοιτητρια

Υγ: εγω ακουσει οτι τα φοιτητικά χρονια ειναι τα καλυτερα ειναι αληθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ευχαριστω Γεωργια!!! Καποια στιγμη ολοι ειμαστε 12 αλλα οχι για πολυ!!! Εγω στις 31 εχω γεννεθλια οποτε ας απολαυσω τις μερες που μου μενουν!!

ΟΝ ΤΟΠΙΚ: νικ, υπογραφη και θα ηθελα πολυ να ημουν φοιτητρια

Υγ: εγω ακουσει οτι τα φοιτητικά χρονια ειναι τα καλυτερα ειναι αληθεια;
Εχεις δίκιο ! Αντε με το καλό ... ''Μεγαλώνεις'' κι εσυ.. :P
Ναι, αληθευει ... Αλλα εξαρταται απο πολλους παραγοντες... Πχ η πολη που θα φοιτησεις , η σχολή αν θα σου αρεσει (εγω για παραδειγμα φοιτω σε μια σχολη που δεν μου αρεσει μολις τελειωσα το πρωτο ετος αλλα εκανα φετος το 10% και ευχομαι να περασω εκει που ηθελα παντα.. :redface: κι εχω λιγο αγχος για τα αποτελεσματα...) Γενικά αυτό που κανει τη ζωη σου διαφορετικη και την αλλαζει ειναι η ανεξαρτησια σου , η ελευθερια , αλλα και το γεγονος οτι συντηρεις μονος σου τον εαυτο σου .. ο,τι εκανε δλδ η μαμα και ο μπαμπας τωρα τα κανεις μονη στο σπιτι ! Γινεσαι υπευθυνη και ωριμαζεις..
Ωστόσο , μην υποτιμας τα σχολικα σου χρόνια διοτι οταν γινεις φοιτητρια θα τα νοσταλγεις και θα σου λειψουν πολύ ! Ειναι αλλιως να κανεις παρεα με τους παλιους παιδικους σου φιλους που σε ξερουν απεξω και ανακατωτα και εχετε ζησει απειρες στιγμες μαζι και αλλιως οι συμφοιτητες σου..;) Οπότε , να ζεις την καθε στιγμη γιατι η καθε περιοδος εχει την ομορφια της !

Θα ζήλευα τον αυθορμητισμό της . Στην ηλικια της εγω ημουν λιγο ανασφαλης και διστακτικη .. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχεις δίκιο ! Αντε με το καλό ... ''Μεγαλώνεις'' κι εσυ.. :P
Ναι, αληθευει ... Αλλα εξαρταται απο πολλους παραγοντες... Πχ η πολη που θα φοιτησεις , η σχολή αν θα σου αρεσει (εγω για παραδειγμα φοιτω σε μια σχολη που δεν μου αρεσει μολις τελειωσα το πρωτο ετος αλλα εκανα φετος το 10% και ευχομαι να περασω εκει που ηθελα παντα.. :redface: κι εχω λιγο αγχος για τα αποτελεσματα...) Γενικά αυτό που κανει τη ζωη σου διαφορετικη και την αλλαζει ειναι η ανεξαρτησια σου , η ελευθερια , αλλα και το γεγονος οτι συντηρεις μονος σου τον εαυτο σου .. ο,τι εκανε δλδ η μαμα και ο μπαμπας τωρα τα κανεις μονη στο σπιτι ! Γινεσαι υπευθυνη και ωριμαζεις..
Ωστόσο , μην υποτιμας τα σχολικα σου χρόνια διοτι οταν γινεις φοιτητρια θα τα νοσταλγεις και θα σου λειψουν πολύ ! Ειναι αλλιως να κανεις παρεα με τους παλιους παιδικους σου φιλους που σε ξερουν απεξω και ανακατωτα και εχετε ζησει απειρες στιγμες μαζι και αλλιως οι συμφοιτητες σου..;) Οπότε , να ζεις την καθε στιγμη γιατι η καθε περιοδος εχει την ομορφια της !

Θα ζήλευα τον αυθορμητισμό της . Στην ηλικια της εγω ημουν λιγο ανασφαλης και διστακτικη .. :hmm:

Εχω μαθει αρκετα πραγματα... Θες να πεις οτι ειμαι αρκετα αυθορμητη; Λες να ειναι καλο;

ον τοπικ: νικ, φοβερη η υπογραφη ( την λατρευω!!!) και το ονομα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εχω μαθει αρκετα πραγματα... Θες να πεις οτι ειμαι αρκετα αυθορμητη; Λες να ειναι καλο;

ον τοπικ: νικ, φοβερη η υπογραφη ( την λατρευω!!!) και το ονομα της

Ναι, ετσι δείχνεις .. Τουλαχιστον εγω στην ηλικια σου δεν ημουν ετσι :P
Ειναι καλό αλλά μεχρι ενα σημείο :) να ξερεις σε ποιον εισαι και πως θα εκφραστεις..;)
Απο την αλλη εγω που ημουν πιο διστακτικη προφανως θα εχασα καποια αλλα πραγματα (πχ ευκαιριες )
αλλα απο την αλλη ο υπερμετρος αυθορμητισμος δεν ειναι και οτι καλυτερο ... Πολλες φορες ξεστομιζουμε πραγματα που μετανιωνουμε η ισως να ειχαν ειπωθει αδικα σε καποιον αλλον .. Αλλα το καλο με τον αυθορμητισμο ξερεις ποιο ειναι ; Οτι εισαι εσυ .. Εισαι ο εαυτος σου και αυτο που νιωθεις μεσα σου ! Εισαι αληθινός !:)
Της αρεσει η επικοινωνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι, ετσι δείχνεις .. Τουλαχιστον εγω στην ηλικια σου δεν ημουν ετσι :P
Ειναι καλό αλλά μεχρι ενα σημείο :) να ξερεις σε ποιον εισαι και πως θα εκφραστεις..;)
Απο την αλλη εγω που ημουν πιο διστακτικη προφανως θα εχασα καποια αλλα πραγματα (πχ ευκαιριες )
αλλα απο την αλλη ο υπερμετρος αυθορμητισμος δεν ειναι και οτι καλυτερο ... Πολλες φορες ξεστομιζουμε πραγματα που μετανιωνουμε η ισως να ειχαν ειπωθει αδικα σε καποιον αλλον .. Αλλα το καλο με τον αυθορμητισμο ξερεις ποιο ειναι ; Οτι εισαι εσυ .. Εισαι ο εαυτος σου και αυτο που νιωθεις μεσα σου ! Εισαι αληθινός !:)
Της αρεσει η επικοινωνια:P

Ναι μου αρεσει η επικοινωνια!!!! Λατρευω τα ατομα που ακουμα και χωρις να ξερω με εχουν κανει να νοιωθω ανετα πχ: vassilakos, ...Αλεξανδρα..., Alma liebre, Lorery

Μου αρεσει πολυ ο τροπος που γραφεις Μπραβο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ναι μου αρεσει η επικοινωνια!!!! Λατρευω τα ατομα που ακουμα και χωρις να ξερω με εχουν κανει να νοιωθω ανετα πχ: vassilakos, ...Αλεξανδρα..., Alma liebre, Lorery

Μου αρεσει πολυ ο τροπος που γραφεις Μπραβο!!!!

:eek::redface::redface::redface: Σε ευχαριστώ πολύ ...
Η αλήθεια είναι πως διαβαζω ποιήματα , μου αρέσουν πολύ ... Και πριν 2-3 χρόνια εγραφα δικα μου στιχάκια .. απλα τις σκεψεις μου , ξερεις... Γιατι ημουν πολύ εσωστρεφη ατομο .. και με βοηθουσε το γραψιμο :redface:
Μου αρέσει που ειναι γεματη ενεργεια καθε φορα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:eek::redface::redface::redface: Σε ευχαριστώ πολύ ...
Η αλήθεια είναι πως διαβαζω ποιήματα , μου αρέσουν πολύ ... Και πριν 2-3 χρόνια εγραφα δικα μου στιχάκια .. απλα τις σκεψεις μου , ξερεις... Γιατι ημουν πολύ εσωστρεφη ατομο .. και με βοηθουσε το γραψιμο :redface:
Μου αρέσει που ειναι γεματη ενεργεια καθε φορα :D

εχουμε βγει λιγακι οφ δεν μου στελνεις ενα μηνυματακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
εχουμε βγει λιγακι οφ δεν μου στελνεις ενα μηνυματακι!

Εγω μια χαρα απανταω στο θεμα :Pαπλα λεμε κι αλλα πραγματα :whistle: (Οκ σου στελνω:P)

Μου αρεσει που εχει αυτο το παιδικο πεισμα :D:clapup:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Ωωω ! :redface: ευχαριστώ πολύ ! :D
Μου αρέσει πολύ η υπογραφή του , ειδικα ο Καζαντζάκης ! :)
Δωράκι ---->
Ν.Καζαντζάκης

Θενξ!! Βασικά πάντα μου άρεσε ο Καζαντζάκης αλλά πριν λίγο καιρό διάβασα την "Ασκητική" και τον λάτρεψα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
υπογραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ολα εκτος της υπογραφης:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμ.. αβαταρ, υπογραφη και ηλικια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Το χιόνι στο αβαταρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
η υπογραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πόλη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ότι τον ξέχασαν. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top