Τι πιστεύετε ότι θα πέσει στα Αρχαία;

argy

Νεοφερμένος

Η argy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για τα Αρχαια τι πιστεύετε ;
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Αριστοτέλης μετά από χρόνια
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Πλάτωνας ΓιΑ αΛλΑγΗ :hehe:
 

margik

Νεοφερμένος

Η margik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Eνότητες 1 &2 , 3 & 20 ή 22 και 8 & 10. Καλή σας επιτυχία!
 

argy

Νεοφερμένος

Η argy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

margik

Νεοφερμένος

Η margik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Όχι πχ ηθικά ή πολιτικά; 11 ας πούμε ή 7

Όχι πχ ηθικά ή πολιτικά; 11 ας πούμε ή 7
Kαι αυτές,ναι!! Δίνει η μικρή μου ξαδέρφη και από κοινωνικό φροντιστήριο τους είπαν για αυτές! {Άσχετο:Ποτέ δε μου άρεσε το Γνωστό,μα ποτέ,τί αγγαρεία!(Ίσως λόγω του ότι πάντα ήμουν Θετική Κατεύθυνση.Μετά από 10 χρόνια δουλειά σε αυτά,πήγα και στη θεωρητική).Το άγνωστο είναι όλα τα λεφτά.Εκεί πιστεύω ότι θα πέσει κάτι από Αριστοτέλη,π.χ.Ρητορική, ή Πλάτωνα,π.χ.Μενέξενος, ή Ξενοφώντα,π.χ.Απολογία Σωκράτους,δηλαδή νοήματα που ξεφεύγουν από τα απλά πολεμικά γεγονότα και τις ιστορικές καταγραφές}.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.
Πω πω, το γνωστό το λάτρευα, το άγνωστο ήταν τραύμα, φοβάμαι όσους τους αρέσει :P
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αριστοτέλης 15 ενότητα λένε ότι είναι σος, πολύ επίφοβη.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Αριστοτέλης 15 ενότητα λένε ότι είναι σος, πολύ επίφοβη.
Βέβαια αυτή είχε πεσει στις επαναληπτικές του 2021 μαζί με τη 14 όποτε ίσως μειώνονται οι πιθανότητες της.
Εγώ ποντάρω σε Αριστοτελη πάντως. Θα εκπλαγώ αν δω Πλατωνα πάλι και μάλλον θα κλάψω αν δω Στωικούς…
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Βέβαια αυτή είχε πεσει στις επαναληπτικές του 2021 μαζί με τη 14 όποτε ίσως μειώνονται οι πιθανότητες της.
Εγώ ποντάρω σε Αριστοτελη πάντως. Θα εκπλαγώ αν δω Πλατωνα πάλι και μάλλον θα κλάψω αν δω Στωικούς…
Α, δεν το 'ξερα ότι είχε πέσει, ναι τότε μπορεί να μην είναι και τόσο σίγουρο, αλλά συμφωνώ για τον Αριστοτέλη.
μάλλον θα κλάψω αν δω Στωικούς…
Γιατί βρε; Δεν είναι πάρα πολύ δύσκολοι, σε σχέση με τους άλλους.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Μακάρι να βάλουν 20,21,22. Πανεύκολα
 
Top