Τι κινητό έχετε;

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Οτιδηποτε αλλο ειναι συμβιβασμος



Εκτός του ότι δεν κολλάει στο νετ.
Πρέπει να κατεβάσεις το itunes για τραγούδια κλπ. Έχει ολόκληρη διαδικασία για να βάλεις ήχο κλήσης, δεν στέλνεις με μπλουτούθ σε κανέναν εκτός από χρήστες iphone etc. Πάντως από εμφάνιση το αγαπώ :inlove:

Ε ποιος στελνει με bluetooth πλεον, σιγα το πραγμα. Βαλτο σε ενα email και τελειωσες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ένα Nokia της κακιάς ώρας έχω, πρεπει να το αλλάξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
iphone 4s...Το αγαπω αλλα τωρα θελω το 6 .
Δηλαδη ξερω οτι ειναι βλακεια ολο αυτο,ο,τι καινουργιο βγαινει σε apple κατευθειαν να περνουμε και το επομενο...και κοστιζει και μια περισουσια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχω εδώ και 4-5 χρόνια (από μαθητής) ένα NOKIA περίπου σαν αυτό:
Το αγόρασα από το "πλαίσιο" 20-25 €, όταν απεβίωσε το προηγούμενό μου. Κάνει (προφανώς) τα βασικά. Το λέω "αντικλεπτικό" γιατί κανένας δεν θα καταδεχθεί να το κλέψει. Δυο φορές το έχασα στο δρόμο και αυτοί που το βρήκαν με κάλεσαν στην επαφή "ΣΠΙΤΙ". Η μπαταρία του ακόμα κρατάει 2-4 μέρες ανάλογα με τη χρήση.
Ναι, πολλές φορές σκέφτηκα να το αλλάξω και έχω τη δυνατότητα να αγοράσω ένα σύγχρονο. Όμως, από τη μια αφού βολεύομαι δεν το αποφασίζω, αλλά από την άλλη φοβάμαι μήπως μπω στο τρυπάκι του να θέλω (σαν homo-catanaloticus) κάθε χρόνο να το αντικαταστώ με το πιο καινούργιο μοντέλο που θα βγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
c6603.jpg
Xperia Z (White)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.


Μάλλον κακή επιλογή όσον αφορά το πληκτρολόγιο, δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ και το τηλέφωνο είναι βαρύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Samsung Star 3 DUOS!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εκτός του ότι δεν κολλάει στο νετ.
Πρέπει να κατεβάσεις το itunes για τραγούδια κλπ. Έχει ολόκληρη διαδικασία για να βάλεις ήχο κλήσης, δεν στέλνεις με μπλουτούθ σε κανέναν εκτός από χρήστες iphone etc. Πάντως από εμφάνιση το αγαπώ :inlove:

δεν ηξερα οτι η Apple ήταν τόσο τραγική.Ήξερα ότι ήταν σε αρκετο βαθμό αλλά όχι τοσο.

to diko mou:https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/sony-xperia-sole-kokkino-8gb/prod2960308pp/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ για 3 χρόνια είχα το xperia go. Τα φτυσε και πριν μια βδομάδα πήρα το Lumia 730
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

Sony Xperia J :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Samsung Galaxy Duos!!! Με αρκετά προβληματάκια και κολληματάκια αλλά το έχω αγαπήσει με όλα του τα ελαττώματα!!! :hehehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Samsung galaxy 550.


Ορισμένες φορές απορώ πως το χρησιμοποιώ που είναι παλιό αλλά όταν θα αναβαθμίσω και θα πάρω άλλο, θα μου λείψει πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Alcatel one Touch Pop C5 5036 Dual Sim μαύρο... Υ.Γ. πώς βάζω εικόνα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Sony Xperia Tipo και δεν είμαι ενθουσιασμένη.... Θέλω να το αλλάξω αλλά δεν ξέρω τι να πάρω!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kathleen

Νεοφερμένος

Η Kathleen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
είχα μια μπακατέλα motorolla και δε σκόπευα να αλλάξω, αλλά μου πήραν οι γονείς μου δώρο για τη γιορτή μου αυτό..και απλά το αγάπησα....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • large_20141231142240_samsung_galaxy_s_iii_mini_value_edition_blue.jpg
    large_20141231142240_samsung_galaxy_s_iii_mini_value_edition_blue.jpg
    18.4 KB · Εμφανίσεις: 898

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Alcatel One touch Pop c5... αρχείο λήψης.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Ελπίζω να ρθει μέσα στη βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
δεν είναι κι από τα καλύτερα αλλά κάτι λέει. το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν έχει gps... θα με βόλευε πολύ αν είχε αλλά δεν θέλω να κάνω υπερβολές/σπατάλες. και μ' αυτό βολεύομαι :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top