Τι θα κάνετε μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες;

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τον αντέχω αλλά δεν μου αρέσει να θλίβονται οι άλλοι εξαιτίας μου;)



Α,μην ανησυχεις καθολου γι'αυτο!! δεν θλιβομαι οταν κερδιζω κατι.........μονο οι ανωμαλοι το κανουν αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papasam

Νεοφερμένος

Ο papasam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
2 πράγματα:
27 του μηνός θα κλείσω 24ωρο DotA
Θα ξαναρχίσω WoW το οποίο σταμάτησα στην Α Λυκείου!

Χα Χα!!Και εγώ μόλις βγω από το Αοθ τρέχω κατευθείαν να πάρω κάρτα για WoW!
Θα βγάλω επιτέλους όλα τα συμπράγκαλα της κιθάρας από τα κουτιά που τα έχω κλειδώσει^^και βράδυ έξω χαλαρά για καμιά μπυρα:-D Club κλπ δεν αντέχω
Ελπίζω παιδιά να πάμε όλοι καλά στις πανελλήνιες,να μην χρειαστεί ούτε να συμβιβαστούμε ούτε να ξαναδώσουμε,και μόλις βγούμε από το τελευταίο μάθημα,να κάνουμε ΟΤΙ ειλικρινά θέλουμε.

Καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ την Τετάρτη που τελειώνουμε, καφεδάκι αμέσως μετά το τέλος, εγγραφή σε γυμναστήριο επειδή πήρα και 15 κιλά φέτος γαμώτο, σπίτι, αραλίκι και ξεκούραση για κανένα 2ωρο, και στη συνέχεια έξω από το σπίτι μέχρι το πρωί.. Πού, δεν ξέρω ακόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δυστυχώς είναι ένα ερώτημα που ακόμα το σκέπτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Νομιζω οτι το καλυτερο θα ειναι να κανουμε οτι ακριβως μας ερθει εκεινη τη στιγμη, γιατι τα πολλα σχεδια μπορει να προκαλεσουν απογοητευσεις... Παντως ΣΙΓΟΥΡΑ κατι θα κανουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω για μπανακι!!!! μια βδομαδουλα θελει! (περιπου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θελει 10 μερες...Και ξαναλεω:Παμε ολοι μαζι, σε μια παραλιααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσο ζηλεύω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filipaster

Νεοφερμένος

Ο filipaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
υπομονη παιδια ουτε 1.5 εβδομαδα εμεινε.....προσωπικα θα βγω να τα σπασω ολα με την παρεα μου και το μωρο μου μολις τελειωσουν οι εξετασεις......το περιμενω πως και πως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
υπομονη παιδια ουτε 1.5 εβδομαδα εμεινε.....προσωπικα θα βγω να τα σπασω ολα με την παρεα μου και το μωρο μου μολις τελειωσουν οι εξετασεις......το περιμενω πως και πως


Σε βρισκω σωστοοοοοοοο!!!!!!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Fallen

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Φεύγω με το τρένο στις 7 και πάω αθήνα για AC/DC καρφωτά!
Σκέφτομαι να σκίσω και τα βιβλία και να τα πετάξω στο προαύλιο του σχολείου! :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λόγω του ότι θα έχω χάσει Ac/Dc λόγω κου κ***ΑΟΘ θα πάω και θα γίνω λιώμα από οινόπνευμα και θα παω να λιώσω στο WoW . Αυτό θα γίνετε και κατα την διάρκεια των ενδοσχολικών ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αχ εχετε και ενδοσχολικες,το ξεχασα...Παιδια,πολυ κ@@@βαρεμα ομως!!! Εμεις ειχαμε ανταλλαξει κολλες,ο μπροστινος μου ειχε ερθει μεθυσμενος και ξαγρυπνος,οι σμικρυνσεις βιβλιων πηγαινοερχονταν και οι καθηγητες γελουσαν με το θρασος μας και μας λεγανε τα δικα τους καμωματα....Αχ...Ωραιες εποχες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πολλα ειναι αυτα που θελω να κανω μολις τελειωσω βασικα:P

Να ξεκινησω γυμναστηριο..
Να ξενυχτισω μεχρι τελικης πτωσης..
Να λιωσω στο pc και συγκεκριμενα στο cod multi παντα..μεχρι να μου βγαλει μυνημα το xfire την φραση ''Ελεος οχι αλλο καρβουνο''
Και μετα τα αποτελεσματα..
Κανα μηνα διακοπες σε διαφορετικα μερη...
Τα παραπανω που προαναφερα ηδη..
Να βγαλω διπλωμα..
Να αναπληρωσω τον χαμενο χρονο με το μωρο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα συμφωνησω σε ολα με τον προλαλισαντα περαν του γυμναστηριου...Υπαρχουν και καλυτεροι τροποι για αδυνατισμα-συσφιξη !!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αυτό που μου 'χει λείχει φέτος είναι ο ύπνος!! Θα κοιμηθώ μέχρι το βράδυ και μετά θα βγω έξω να το ξενυχτήσω!! :D
Την επόμενη μέρα, Θεσσαλοίκη για ψώνια! Και το πρόγραμμα θα συνεχίσει με έξω, έξω, έξω...Α! Ξέχασα το έξω! :P

Για ενδοσχολικές να μη μιλήσω καλύτερα! 1 ώρα τη μέρα πριν δώσουμε και αν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
σειρα μου λοιπον να γραψω και εγω καποια πραγματα....
πρωτο την πεμπτη μια μερα πριν δοσουμε αο8 δλδ 8α παω να παρω καρτα΅WOW την παρασκευι29/5 κατα τησ 12+ 8α ερ8ο σπιτι μου 8α ξαπλωσο στο κρεβατι μου και 8α πω " ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
:jumpy::jumpy:
ΜΕΤΑ 8Α ΜΠΟ WOW και τα σχετικα.....βεβαια εχει και γυμναστιριο κτλ κτλ...
βολτεσ λιωσιμο μεχρι το πρωι και συνη8οσ 8α κοιμαμε σε ξενα σπιτια γτ 8α λιωνο με τ\ο λαπτοπ μου οποτε 8α πιγενο απο εδω και απο εκει δν αντεχοοοοοοοο 8ελω να τελιωσουν:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Θα ξαναρχίσω WoW το οποίο σταμάτησα στην Α Λυκείου!

CS ρεε! εχω να παιξω κατι αιωνες! καψιμο φορ δε γουιν!
θα με νοσταλγησει η φαμιλια μου παιδια! δε θα γυρισω σπιτι μου το βραδυ!! κ μετα και τις ενδοσχολικεεεεες!! χαμος!! αχχχχ!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ32033

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ32033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σαφως θα παω διακοπες με τους φιλους μου...θα δουλεψω για κανα μηνα να μαζεψω λεφτα και επιτελους για πρωτη φορα θα παω χειμερινες διακοπες, κατι που δεν εχω κανει ποτε λογο σχολειου (απουσιων)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πολλοί WoW gamers πάντως στα φόρουμς! Εύγε παιδιά!

Keep WoWing...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top