Τι θα κάνετε αφού τελειώσουν οι εξετάσεις; [Δεξαμενή Θετικής ενέργειας]

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αν και παω Α ΓΕΛ και δεν ξερω σε ποιους ΑΚΡΙΒΩΣ αναφερεστε,ξεκουραση,ξενυχτια,μπανακια και αντε λιγο διαβασμα για την 2α:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
υπνος τη μερα....βολτες τη νυχτα....καμια ωριτσα λιωσιμο στο γυμναστηριο γιατι απο το πολυ καθισιο ολη τη χρονια εχω αρχισει να ''ανοιγω''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
υπνος τη μερα....βολτες τη νυχτα....καμια ωριτσα λιωσιμο στο γυμναστηριο γιατι απο το πολυ καθισιο ολη τη χρονια εχω αρχισει να ''ανοιγω''

Μια χαρα σε βρισκω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Kαθημερινη γυμναστικη οπως τρεξιμο,πους-απς και φυσικα ποδηλατο(στην περιοχη που μενω,εχουμε ενα σταδιο που ειναι καταλληλο για γυμναστικη) και προετοιμασια για τις ποδηλατοδρομιες του δημου μας.
Το πρωι μπανια εκτος απο κυριακη οπου θα κοιμαμαι εως τις 12
καμια βολτα το απογευμα ειτε για σινεμα ειτε απλη βολτα με η' χωρις ποδηλατο
Το βραδυ βολτα η' στο σπιτι βλεποντας καμια ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
θα πάω ψηλά στο βουνό και θα κατασκηνώσω μόνος μου για κανα 2 μέρες να ηρεμήσω..!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Θα ξεκινησω μαθηματα οδηγησης:vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Κατ' αρχας τριημερο Σαντορινη...!!!!!!! και μετα διαβασμα<ειναι μονο ενα καλοκαιρι και θα περασει> .... και μετα μπανια..!!! μετα 5 μερες Αγγλια στους Ολυμπιακους...:clapup: φετος που δεν πρεπει να παω πουθενα και να κατσω να ξεκουραστω...φετος ηρθαν ολες οι προτασεις....αλλα τετοιες προτασεις δεν τις αφηνεις ανεκμεταλλευτες νομιζω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αν και παω Α ΓΕΛ και δεν ξερω σε ποιους ΑΚΡΙΒΩΣ αναφερεστε,ξεκουραση,ξενυχτια,μπανακια και αντε λιγο διαβασμα για την 2α:)

δε χρειάζεται να πεδευτείς ΚΑΝ για τη 2α! ;) μόνο αρχαία θα σου πρότεινα [έχω δει πως θες θεωρητική] έτσι μια μικρή επανάληψη (εννοώ κάλυψη τυχόντων κενών,καλύτερη εκμάθηση κι εμφαση σε σημαντικά κομμάτια,κτλ)..παρόλα αυτά μπορείς άνετα να τα αφήσεις κατά μέρους για ένα καλοκαίρι πριν τη β' και απλά να κάθεσαι.[ειδικά αν δεν έχεις θέμα και κενά με τα αρχαία].δεν είναι γ'΄λυκείου!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
δε χρειάζεται να πεδευτείς ΚΑΝ για τη 2α! ;) μόνο αρχαία θα σου πρότεινα [έχω δει πως θες θεωρητική] έτσι μια μικρή επανάληψη (εννοώ κάλυψη τυχόντων κενών,καλύτερη εκμάθηση κι εμφαση σε σημαντικά κομμάτια,κτλ)..παρόλα αυτά μπορείς άνετα να τα αφήσεις κατά μέρους για ένα καλοκαίρι πριν τη β' και απλά να κάθεσαι.[ειδικά αν δεν έχεις θέμα και κενά με τα αρχαία].δεν είναι γ'΄λυκείου!;):D

Σωστά κι εγώ αυτό θα κάνω .. μια καλή επανάληψη ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ γυμναστήριο , εξωσχολικά, βόλτες με φίλους :):)
Και μετααα κατασκήνωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Διπλωματάκι (είδη ξέρω να οδηγάω σε ικανοποιητικό βαθμό) και άντε γεια!!!! Γκόμενες, διακοπές, δουλειά με τον πατέρα και αυτάαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
θα δουλέυω
θα βγαίνω τα βράδια
θα κάνω παααααααρα πολλλά μπάνια
θα διαβάσω μαθηματικά
θα ξεκινήσω προγραμματισμό
θα παίξω πολύ ρακέτα και ευελπιστώ και bitch ( Ουπς σορρυ beach ) volley!!
ααααααααααα και εννοειται πως τη πρωτη βδοαμάδα, θα αραααααααααααααααααααααααααξω!!
Αράζω, αρα ζω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προσπαθήσω να κάνω αυτό που δεν προσπάθησα ποτέ : να μείνω ξύπνιος για δυο μέρες χωρίς ύπνο .

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Γυμναστήριο
Τένις
Καφέδες
Βόλτες-παγωτά
Ταξίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
λοιπόν... life after Πανελλαδικές, έχουμε και λέμε:
1) ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ με ύπνο σε σημείο που να πω... δε πάει άλλο :P
επίσης θα κάνω πολύ ταβανοθεραπεία... απλά έτσι όπως είμαι ανάσκελα στο κρεβάτι κοιτάζω το ταβάνι
βάζω σε μια τάξη τις σκέψεις μου... και σε κάποια φάση όταν τις βάλω απλά δε σκέφτομαι τίποτα και αποκοιμιέμαι :D
2) Θέλω να μάθω κάποια γλώσσα προγραμματισμού και να βελτιώσω τις γνώσεις μου στο photoshop.
3) Θα ξεκινήσω να γράφω ξανά στο blog μου... είχα ξεκινήσει, έγραψα 2 κείμενα αλλά με βρήκαν οι πανελλαδικές και σταμάτησα.
4) Πολλά πολλά πολλάααααα εξωσχολικά βιβλία :P
5) Θα χάσω κιλά
6) Θα πάρω δίπλωμα οδήγησης
7) θα προσπαθήσω όσο μπορώ να είμαι αισιόδοξη και να αλλάξω τρόπο σκέψης :D

και άλλα πολλά!

(άραγε θα μου φθάσει ένα καλοκαίρι για να τα κάνω όλα αυτά; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anne sub-zer0

Νεοφερμένος

Η anne sub-zer0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
βολτες με την παρεουλα μου,μπανακια στη θαλασσα+πααααααρααα πολυ υπνο!!!!!!!!! ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
χμμ...εχουμε και λεμε :
μπανια(πολλα όμωσ!!!)
λιγο χωριο(να χαλαρωσω)
με λιγη τυχη καποιο ταξιδακι
να ολοκληρωσω ενα βιβλιο που γραφω με μια φιλη μου
γερμανικα(πφφ..τι το ηθελα το c1?)
μουσικη...(οο yeahhh :D)
και last but not least FRIENDS!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
βασικα δεν ξερω :confused: οπως ερθουν τα πραγματα...

Θελω παντως να μαυρισω!!:clapup: (αυτο το ωραιο σοκολατι χρωμα..αλλα οχι το πολυ υπερβολικο!:P)
μαλλον θα με φιλοξενισει η κολλητη μου και γενικα θα περασουμε ενα τελειο καλοκαιρι! (ελπιζω) :alljumpy:
κατι μου ελεγε ενα παιδι οτι μπορει να μου μαθει τεννις αλλα τιποτα σιγουρο ακομα.. :)
γενικα δεν ξερω! :P

ευχομαι να περασετε ενα τελειο καλοκαιρι!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Restart.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Με την μία το ίδιο βράδυ ξενύχτι(κρασοκατάσταση) ξάάάάπλα μέχρι το μεσημέρι της επομένης και το βράδυ για μπάλα....!!!Και την επόμενη βδομάδα ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΕ ΝΗΣΑΚΙ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top