Τι θα δηλώσουν οι φετινοί υποψήφιοι της θεωρητικής κατεύθυνσης [2011];

Τι θα δηλώσουν οι φετινοί υποψήφιοι της θεωρητικής κατεύθυνσης [2011];

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 53)
  • Νομική (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 9 17.0%
  • Ψυχολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 5 9.4%
  • Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 8 15.1%
  • Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 2 3.8%
  • Φιλολογία (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 2 3.8%
  • Ιστορικό Αρχαιολογικό (πείτε πόλη)

    Ψήφοι: 2 3.8%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 1ου πεδίου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές Σχολές του 5ου πεδίου

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Τμήμα ΤΕΙ του 3ου πεδίου (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 6 11.3%
  • Άλλο (πείτε τι)

    Ψήφοι: 16 30.2%
  • Δεν πηγαίνω Θεωρητική/Είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 2 3.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

villy93

Νεοφερμένος

Η villy93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστωωω!! :D
δινεις 1η φορα φέτος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Nadia_koutsouni

Νεοφερμένος

Η Nadia_koutsouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια αλλα δεν το βλεπω να την πιανω ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια αλλα δεν το βλεπω να την πιανω ..:(

Ολα ανοιχτά είναι μέχρι να δείτε τις βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
νομική θεσσαλονίκη-κομοτηνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να μας έρθεις, να μας έρθεις :D

Επ! ΑΣΚΤ είσαι;!

Αν και τόσα χρόνια θέλω το μεταφραστικό, τώρα τελευταία η απόσταση και το ότι θέλω να συνεχίσω τον χορό έχουν αρχίσει να με προβληματίζουν. Επίσης το πρόγραμμα σπουδών στην Θεωρία & Ιστορία της Τέχνης μου φαίνεται υπέροχο. *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ψυχολογία Θεσσαλονίκης ή Κρήτης..:inlove::book:
Καλή επιτυχία σε όλους!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Επ! ΑΣΚΤ είσαι;!

Αν και τόσα χρόνια θέλω το μεταφραστικό, τώρα τελευταία η απόσταση και το ότι θέλω να συνεχίσω τον χορό έχουν αρχίσει να με προβληματίζουν. Επίσης το πρόγραμμα σπουδών στην Θεωρία & Ιστορία της Τέχνης μου φαίνεται υπέροχο. *_*

έλα τώραααα...δηλαδή το μεταφραστικό δεν έχει υπέροχο πρόγρμμα σπουδών? :P ...καλή επιτυχία σε ό,τι και αν επιλέξεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ιταλικη φιλολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
φιλολογία!!!!! ένα όνειρο ζωής!! :yes::studying::smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης, Αθήνα! (Μακάρι να πέσει η βάση 1000 μόρια! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Τεφαα θεσσαλονική/Κομμοτηνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω αν ξαναπηγαινα λυκειο και πηγαινα θεωρητικη αυτη τη φορα θα δηλωνα φιλοσοφικη πατρας....;) καλη επιτυχια σε ολους σας παιδια, να εκπληρωσετε τα ονειρα σας....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγω αν ξαναπηγαινα λυκειο και πηγαινα θεωρητικη αυτη τη φορα θα δηλωνα φιλοσοφικη πατρας....;) καλη επιτυχια σε ολους σας παιδια, να εκπληρωσετε τα ονειρα σας....:D

εσυ τι σπουδαζεις?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
προς ο παρον απορρητον :pfff: οι παλιοι που ξερετε μη μιλατε....οταν κι αν χρειαστει αληθινα θα το πω, βασικα οταν θελησω :P sorry...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
προς ο παρον απορρητον :pfff: οι παλιοι που ξερετε μη μιλατε....οταν κι αν χρειαστει αληθινα θα το πω, βασικα οταν θελησω :P sorry...

lol ok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω εχω τρελα με την αθλητικη δημοσιογραφια(ενδεικτικο το αβαταρ μου),αλλα λογω των ιδιαιτεροτητων και των δυσκολιων του επαγγελματος θα προτιμησω παιδαγωγικο δημοτικης(κατα προτιμηση Ρεθυμνου),καθως ειναι πολυ ενδιαφερον ως αντικειμενο!αν και τελευταια σκεφτομαι και αγγλικη φιλολογια,αλλα με βαση 20000+ μορια δεν το βλεπω!:(
αγγλικα ξερω ,εχω το proficiency,αλλα το πηρα πριν απο 3 χρονια! δεν εχω ξανασχοληθει εκτοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Σκέφτομαι Νομική ή Αγγλική Φιλολογία αν και δεν μπορώ να πω τίποτα με σιγουριά αν δεν δω τους βαθμούς μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω εχω τρελα με την αθλητικη δημοσιογραφια(ενδεικτικο το αβαταρ μου),αλλα λογω των ιδιαιτεροτητων και των δυσκολιων του επαγγελματος θα προτιμησω παιδαγωγικο δημοτικης(κατα προτιμηση Ρεθυμνου),καθως ειναι πολυ ενδιαφερον ως αντικειμενο!αν και τελευταια σκεφτομαι και αγγλικη φιλολογια,αλλα με βαση 20000+ μορια δεν το βλεπω!:(
αγγλικα ξερω ,εχω το proficiency,αλλα το πηρα πριν απο 3 χρονια! δεν εχω ξανασχοληθει εκτοτε!

φιλος μαζι σου.... εγω παιδια παω για ΜΜΕ παντειου!!! Αυτος βασικα ειναι ο λογος που πηγα θεωρητικη.... Μου αρεσει πολυ η αθλητικη δημοσιογραφια και θα το κυνηγησω οσο δεν παει (εφοσον πιασω την βαση ;) ) αλλιως με βλεπω για δημοσια διοικηση... στην παντειο παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλύτεροι είμαστε εμείς!!!8)8)8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top