Τι θα αλλάζατε πάνω σας;

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Τελικά το παίρνω πίσω. Πρέπει να τα γράψω με αλφαβητική σειρά... :P
1. Αυτοπεποίθηση (θα μου έδινα πολύ περισσότερη γιατί δεν έχω καθόλου! Να φύγει το άγχος!!) :/
2. Κιλά (αν και αυτά με λίγη γυμναστική και δίαιτα φεύγουν!) :/
3. Θα με έκανα πιο αντιδραστικό γιατί δεν αντιδρώ ποτέ σε τίποτα, ακόμα και αν με ενοχλεί κάτι ΠΟΛΥ!!! :/
4. Θα με έκανα έτσι ώστε να μην προσκολλώμαι σε ανθρώπους και τους ενοχλώ.... :/
5. Θα με έκανα πιο δραστήριο, κοινωνικό και αθλητικό. Σαν τα άλλα παιδιά της ηλικίας μου... :/
6. Θα ήθελα να μην κολλάω σε ένα συγκεκριμένο πράγμα για πολύ καιρό... :/
7. Θα με έκανα λιγότερο δραματικό και λιγότερο απαισιόδοξο... :/
8. Θα με έκανα λιγότερο εκδηλωτικό.. :/
9. Λιγότερο βαρετό και φλύαρο (ακόμα και αν μου λένε πως είμαι πολύ αστείος...) :/
10. Θα με έκανα πιο ανοιχτό.. όχι τόσο κλειστό.. :/
υπάρχουν και άλλα, αλλά δεν τα θυμάμαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Την ντροπαλότητά μου.
Fuck.
Κοκκίνησα πάλι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Κοκκίνησα πάλι. :(

Αυτο ακριβώς. Δεν ειναι να πεις οτι ντρέπομαι υπερβολικά η κάτι τέτοιο αλλα αν μου κανει κάποιος παρατήρηση για κατι ή ξερω γω οτιδήποτε, νιωθω το κεφαλι μου να εχει ανεβάσει θερμοκρασία και όλοι γυρω να λενε.
Ουου κοκκινησες, κοκκίνησε ρε και τα γνωστά γέλια ή το βλέμμα της λύπησης ξερω γω και της συμπόνιας.
Παιδια σταματήστε το αυτο. Εμείς, ειδικα οι άσπροι σαν το γάλα, κάθε φορα που γινόμαστε κόκκινοι ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. Και πόσο αμήχανο ειναι αυτο το πραμα, να σε κοιτάνε όλοι και εσυ να αναβεις ακομη πιο πολυ. Το σιχαινομαι. :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
θα με εκανα να καταλαβω οτι δεν ειμαι κατωτερη απο τους υπολοιπους,γενικα δηλαδη θα με εφοδιαζα με περισσοτερη αυτοπεποιθηση
οσον αφορα το κοκκινισμα κι εγω το παθαινω..τελευταια οταν κατι με ενοχλει ή αν αγχωθω κοκκινιζω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τον εγωισμό μου όταν νευριάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μακαρι να ειχα περισσοτερη αυτοπεποιθηση και αυτοεκτημηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
από εμφάνιση ίσως τα πάντα :P
από χαρακτήρα λίγο θράσος θα μου έδινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Να ειχα τ κουραγιο ν ληστεψω μια τραπεζα ,να αγορασω ενα ξυλινο σπιτι σε ενα βουνο και ν παρω την κιθαρα μ και ν μεινω εκει : p

Χμμ καλή ιδέα ε- αυτή με το σπίτι στο βουνό και την κιθάρα. Αν αποφασίσεις να το κάνεις- ενημέρωσέ με:P Αφορμή ψάχνω να παρατήσω όλους και όλα και να μείνω στο ''Μικρό Σπίτι Στο -βουνό-'' χαχα!

ΟΝ τοπικ: Μακάρι να είχα και γω το κουράγιο για αρκετά πραγματάκια. Μαζί με ΟΟΟΛΑ τα άλλα που θα άλλαζα on me , ένα θα 'ταν και αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κι εγω το κοκκίνισμα θα άλλαζα πρώτα απ'όλα!Όταν μιλάω σε ανθρώπους που δεν γνωρίζω ή έρχομαι σε δύσκολη θέση γίνομαι παντζάρι!Τόσο σπαστικό...Αφήστε που λόγο κοκκινισματος μόλις βλέπω κάποιον που μ'αρέσει καρφώνομαι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι εγω το κοκκίνισμα θα άλλαζα πρώτα απ'όλα!Όταν μιλάω σε ανθρώπους που δεν γνωρίζω ή έρχομαι σε δύσκολη θέση γίνομαι παντζάρι!Τόσο σπαστικό...Αφήστε που λόγο κοκκινισματος μόλις βλέπω κάποιον που μ'αρέσει καρφώνομαι!:redface:
Εγω χαμογελάω.Αν μου αρέσει κάποιος είμαι όλη την ώρα έτσι όταν μιλάμε::D:redface:. Δε μπορω να συγκρατηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Να πηδήξει θέλει ο άνθρωπος! Καλά κάνει..:P

Μ' αρέσει που συνεννοούμαστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έξωτερικα μεγαλύτερο νούμερο σουτιέν (δεν μπορώ άλλο να είμαι σαν 2 χρόνων:mad: ) :P
Εσωτερικά χμ...το κοκκίνισμα for sure και μερικές φορες είμαι αρκετά τεμπέλα:whistle:
Α!Και να σταματήσω επιτέλους άλλα να σκέφτομαι ότι θέλω να πω κ όταν έρθει η στιγμή άλλα να λεω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εσωτερικα θα αλλαζα το οτι ειμαι λιγο ντροπαλουλης,εξωτερικα τπτ γιατι ειμαι θεος....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoannaK

Νεοφερμένος

Η JoannaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Την αναβλητικότητά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Έξωτερικα μεγαλύτερο νούμερο σουτιέν (δεν μπορώ άλλο να είμαι σαν 2 χρόνων:mad: ) :P
Εσωτερικά χμ...το κοκκίνισμα for sure και μερικές φορες είμαι αρκετά τεμπέλα:whistle:
Α!Και να σταματήσω επιτέλους άλλα να σκέφτομαι ότι θέλω να πω κ όταν έρθει η στιγμή άλλα να λεω:confused:

Mπορείς να βάζεις χαρτί για να φουσκώνει. ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
θα ηθελα να ειμαι πιο δραστηρια με πιο πολλα εμδιαφεροντα, γιατι ειμαι μια κλασσικη τεμπελα. Ακομα, να μην ειμαι τοσο ντροπαλη, ετσι ωστε να μπορω να γνωριζω νεο κοσμο ευκολοτερα. Οσον αφορα το κοκκινισμα... οπως τα περισσοτερα κοριτσια κι εγω κοκκινιζω με το παραμικρο! Τωρα, εξωτερικα προσπαθω να συμβιβαζομαι και να ειμαι ευχαριστημενη με οτι εχω, γιατι αυτο δεν αλλαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Θα ήθελα να είμαι λιγότερο παρορμητική και περισσότερο κοινωνική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να μην δένομαι τόσο πολύ με τους ανθρώπους, και να μπορούσα να υποχωρώ και εγώ κάποιες φορές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
πιο χοντροπετσος
πιο δυνατος σωματικα
και πολλα γκομενακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Pretty much everything. Θα τροποποιούσα σχεδόν κάθε πληροφορία του γενετικού μου κώδικα και κάθε χαρακτηριστικό προσωπικότητας ώστε να πλησιάσω το περισσότερο δυνατόν το υποκειμενικά τέλειο σε κάθε τομέα. Αν και δε ξέρω το κατά πόσο εγωϊστικό είναι αυτό, θέλει σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top