Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
αστυνομικός, δικηγόρος, φιλόλογος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Νεκροθάφτης...............Αλλά να μου πεις είναι το μόνο επάγγελμα που δεν περνάει κρίση......:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Γιατρός. Δεν αντέχεται το αίμα, δεν αντέχεται! Να τσιράει από δω κι από κει, να πιάνεις καρδιες, πνευμόνια, μυαλά απαπαπαπαπα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νεκροθάφτης...............Αλλά να μου πεις είναι το μόνο επάγγελμα που δεν περνάει κρίση......:hehe::hehe::hehe:

Το χειμώνα στα Γιάννενα είχαν κάνει απεργία οι νεκροθάφτες επειδή είχαν αναδουλειές. :hehe:

Γιατρός. Δεν αντέχεται το αίμα, δεν αντέχεται! Να τσιράει από δω κι από κει, να πιάνεις καρδιες, πνευμόνια, μυαλά απαπαπαπαπα. :confused:

Με κάνεις να αισθάνομαι πολύ φρικιό τώρα:P

Δε θα μπορούσα ΠΟΤΕ να ασχοληθώ με κάτι που έχει να κάνει με οικονομικά. Απαπα.:worry:
Και πιλότος δε θα γινόμουν γιατί στ' αεροπλάνα με πιάνει ναυτία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δάσκαλος. Δε θα μπορούσα με τίποτα να κουμαντάρω δύο ντουζίνες μικρά. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Καθηγητής (σε οποιοδήποτε μάθημα). Να έχω ασχοληθεί με ένα συγκεκριμένο θέμα όλη μου τη ζωή, και μετά να αναγκάζομαι να το μεταδώσω σε αδιάφορους έφηβους, που γράφουν στο μάθημα μου κατά μέσο όρο ένα 14-15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Λογιστής,εφοριακός.Βαριέμαι μόνο που τα αναφέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Οτιδήποτε που θα απαιτούσε την ολοήμερη παρουσία μου σε ενα γραφείο. Σκέφτομαι τρόπους αυτοκτονίας και μόνο που μου περνάει από το νού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Χμμμ... Πολύ ωραίο θέμα!!
Τι επάγγελμα δε θα μπορούσα ποτέ να κάνω , ε;
Γιατρός, Οδοντίατρος, Χειρούργος, Δικηγόρος και ο,τι έχει σχέση με τα οικονομικά .... αυτά (προς το παρόν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δεν θα μπορουσα με τιποτα να γινω οδοντιατρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατρος,δικιγορος,νηπιαγωγος/δασκαλος (για καθηγιτης δεν ξερω) οτιδηποτε εχει να κανει με διαχειριση χρηματων, οτιδηποτε βασιζετε σε ικανοτιτες δημοσιων σχεσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
δήμιος ή πληρωμένος δολοφόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
λοιπον , ποτε δε θα γινομουν μπατσινα , δικηγορος , στρατιωτικος , τραπεζικος υπαλληλος . Αυτα κυριως ειναι εντελως εκτος της ιδιοσυγκρασιας μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
μμμ γενικά δεν έχω θέμα με τα επαγγέλματα, αλλά αυτό που σίγουρα δε θα μπορούσα να κάνω θα ήταν δασκάλα ή νηπιαγωγός ειδικής αγωγής... όχι γιατί δε μου αρέσει αλλά γιατί θέλει μεγάλη ψυχική δύναμη για να αντιμετωπίσεις αυτές τις ψυχούλες κι εγώ θα λύγιζα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Στρατιωτικός....Θα προτιμούσα να κάνω την τραβεστί στη Συγγρού παρά στρατιωτικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι ακριβώς είναι, αλλά η εικόνα που μου έρχεται στο μυαλό είναι ένα γραφείο με πολύ κόσμο και εμένα μπροστά από έναν υπολογιστή.
Πνίγομαι. :cold: :cold:

Στρατιωτικός....Θα προτιμούσα να κάνω την τραβεστί στη Συγγρού παρά στρατιωτικός.
Πόσο δίκιο, ΠΟΣΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Μπατσος στρατιωτικος ή παππας.Θα ντρεπομουν για τον εαυτο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Μπατσος στρατιωτικος ή παππας.Θα ντρεπομουν για τον εαυτο μου.

Τώρα πρέπει να ντρέπεσαι. Λες και είναι όλοι όπως κάποιοι που τρομοκρατούν τον κόσμο, δεν θέλει κανένας από αυτούς νομίζεις να προστατεύει τον κόσμο. Τώρα πρέπει να ντρέπεσαι αν δεν μετάνιωσες ήδη γι'αυτό που λες. (Αναφέρομαι στους αστυνομικούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γιατρος, νηπιαγωγος, δασκαλα πρωτοβαθμιας.... νεκροθαφτης, ιατροδικαστης, αστυνομος, δικηγορος, καθαριστρια χαχαχαχ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Τώρα πρέπει να ντρέπεσαι. Λες και είναι όλοι όπως κάποιοι που τρομοκρατούν τον κόσμο, δεν θέλει κανένας από αυτούς νομίζεις να προστατεύει τον κόσμο. Τώρα πρέπει να ντρέπεσαι αν δεν μετάνιωσες ήδη γι'αυτό που λες. (Αναφέρομαι στους αστυνομικούς)

εχω πει σε αλλο θεμα γιατι οι μπατσοι ειναι ολοι ιδιοι.Αν παρουν εντολη να με χτυπησουν,θα το κανουν.ΟΛΟΙ τους.Μαλλον σε εθιξα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top