Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι θα τα διδάσκεις αυτά ε? :hmm:

λυκειακου επιπεδου εννοουσα,ενταξει σε παιδια του δημοτικου,αμα κανω σωστη προετοιμασια,δε θα υπαρξει προβλημα.
αμεσως εσυ να πεταχτεις και να με εκθεσεις.Θα με τρελανεις(δουλεια σου ειναι εξαλλου):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δασκάλα/Καθηγήτρια (θα τους πέταγα όλους έξω από την τάξη με το που θα άνοιγαν το στόμα τους).
1.Είμαι κακιά, το ξέρω
2. Δάσκαλε που δίδασκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δασκάλα/Νηπιαγωγός. 0 υπομονή με μικράκια.

Δασκάλα/Καθηγήτρια (θα τους πέταγα όλους έξω από την τάξη με το που θα άνοιγαν το στόμα τους).
1.Είμαι κακιά, το ξέρω
2. Δάσκαλε που δίδασκες...

:( Τοσο πολυ πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Οδηγός λεωφορείου, μεσίτρια, συμβολαιογράφος, ιερέας, πολιτικός.
και μετά επαγγέλματα με ηθικό βάρος ας πούμε (έμπορος ναρκωτικών, μαφιόζος/μπράβος κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω δεν θα αντεχα να γινω θεολογος.:/::(:(

χαχα ιερεας γυναικα;:hehe::hehe::hehe::lol::lol::lol::spell::rofl:
:( Τοσο πολυ πια?
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
δεν το εχω σκεφτει αλλα μαλλον δεν θα μπορουσα να δουλευω σε μια εταιρια και να με πιεζουν συνεχεια λεγοντας μου τι πρεπει να κανω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι26

Νεοφερμένος

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ότι έχει σχέση με παιδιά από 5-18 χρονων :P γιατί όπως λέει και η "κατεριναα" θα ετρωγάν χαστουκια επίσης δεν θα μπορούσα σε σουβλατζίδικο η ας πούμε σε κυλικείο σχολειου γιατι θέλει πολύ ταχύτητα και ειδικά στο κυλικείο που όλοι ουρλιάζουν τι θέλουν και πρέπει να τους δίνεις ότι θέλουν να μην μπερδεύεις τα λεφτά για να μην "αναφερωω" ότι πρέπει να φτιάξεις εκείνη τη ώρα πχ sandwich η καφέδες δεν θα άντεχα τιποτα τέτοιο θέλει πολύ ταχύτητα επίσης σουβλατζής δεν μπορείς να ξεφορτωθείς με τιποτα τη βρωμα άλλο.. hmmm σκουπιδιάρης και γενικά ότι έχει να κάνει με βρωμια δεν αντέχω τη μυρωδια .. αα και πυροσβέστης λόγω προβλήματος υγείας θα πάθαινα κατευθείαν ασφυξία και θα πέθαινα... αυτά :"D σας κούρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
- γιατρός
- ΗΜΜύτης
- ΠαΠείτης
- (ξε)λογιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
χειρούργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Χειρουργός κι εγώ... Τόσα αίματα, όργανα κλπ... Δεν το μπορώ :) (πιστεύω ότι είναι ίσως και το πιο χρήσιμο επάγγελμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χειρουργός κι εγώ... Τόσα αίματα, όργανα κλπ... Δεν το μπορώ :) (πιστεύω ότι είναι ίσως και το πιο χρήσιμο επάγγελμα)

πας να ανοιξεις τον αλλον και σου πεταγονται τα αιματα....
Beurk,je deteste.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Και τι θες να γίνεις?..δεν σου έμειναν και πολλές επιλογές...:P

Οικονομικα ! Βεβαια εκει χρησιμοποιουμε Η/Υ Αλλα για τα βασικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilikouli

Νεοφερμένος

Η Vasiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με τίποτα οικοδόμος, παιδίατρος και κασκαντέρ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestman

Νεοφερμένος

Ο orestman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βοθρατζής, σκουπιδιάρης και οικονομολόγος! Αν και αν δεν υπήρχαν οι σκουπιδιάρεηδες και οι βοθρατζίδες θα είχαμε πνιγεί στο σκατό και στο σκουπίδι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ δε θα μπορούσα με τίποτα να γίνω καθηγήτρια σε λύκειο (μεγάλη ευθύνη για τις πανελλήνιες και δε θα άντεχα να με αγνοούν καθώς κάνω το μάθημα μου ) και γιατρός (θεωρώ ότι είναι μεγάλη ευθύνη επίσης και δε μπορώ το αίμα!Βέβαια αν γινόμουν κατευθείαν σαν τον house ,που απλά προτείνει τρόπους αντιμετώπισης ιιιισως να το σκεφτόμουν !:ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καθηγητης ή δασκαλος...απλως δεν θελω να καταληξω σαν αυτους που με διδασκουν τοσα χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καθηγητης ή δασκαλος...απλως δεν θελω να καταληξω σαν αυτους που με διδασκουν τοσα χρονια

και εγώ.... και συγκεκριμένα σε δημόσιο λύκειο...ο χαμος... πολλοί(υ) άχρηστοι -για την εργασιά που πρέπει να κάνουν- άνθρωποι και πάντα θα υπάρχει ένας (το πολύ δύο) που πραγματικά θα αξίζουν και θα τους γυρνάνε τα άντερα με αυτά που βλέπουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μπάτσος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
οδηγός λεωφορείου!

(περαν του οτι δεν εχω δει ποτε γυναικα οδηγο, δεν νομιζω οτι θα μπορουσα τόσες ώρες να οδηγάω με τόσο κόσμο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ιατροδικαστης με τιποτα ή γιατρος παλι με τιποτα και μαθηματκος ( καθε μερα πονοκεφαλο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top