Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Βάλε μέσα και νηπιαγωγός!!!Τα μικρά κάνουν διάφορα σιχαμερα!!

όπως να σηκώνουν τις φούστες όμορφων νηπιαγωγών και να κοιτούν από κάτω...:P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
όπως να σηκώνουν τις φούστες όμορφων νηπιαγωγών και να κοιτούν από κάτω...:P :lol:

Αυτό δεν είναι σιχαμερό!!!
(εκτός από αυτό, απλώνουν και χέρια....χαχαχαχαχαχαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι σιχαμερό!!!
(εκτός από αυτό, απλώνουν και χέρια....χαχαχαχαχαχαχαχα)

μόνο που δεν ξέρουν τι πιάνουν...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
μόνο που δεν ξέρουν τι πιάνουν...:D

Αλήθεια είναι αυτό!Πλέον όμως, στο δημοτικό τα μαθαίνουν όλα!!!!
Άρα βάλε και τη δασκάλα στη λίστα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Γυναικολόγος γιατί ο ιατρός κατά βάση είναι για να σώζει ζωές όχι για να αφαιρεί.
μα ο γυναικολόγος ίσα ίσα που βοηθάει στην γέννηση ενός παιδιου. επειδή όμως προφανώς μιλάς για την έκτρωση να σου πω ότι είναι καθαρά στην επιλογή του γιατρού και ότι υπάρχουν πολύ που δεν την κάνουν. εξάλλου, εδώ ισχύει και το γνωστό...ότι πει ο πελάτης!
δεν θα ήθελα με τίποτα να γίνω νηπιαγωγός, παρόλο που λατρεύω τα παιδιά:P όταν είναι τόσα πολλά δεν νομίζω ότι μπορώ να τα ελέγξω...τα τέρατα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Σεφ

Γραφιστας

Αρχιτεκτονας

Διακοσμητης

Ζωγραφος

Διαφημιστης:clapup:

Χορευτης

Σχεδιαστης μοδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα ποτέ να γίνω οδοντίατρος!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
καποια βαρετη δουλεια γραφειου...
οπως λογιστης η δημοσιος υπαλληλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Δικηγόρος.
Δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ τα βράδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Από πού νʼ αρχίσω!
Α)Δε θα μπορούσα με τίποτα να γίνω δικηγόρος ,πολιτικός ,δημοσιογράφος(δεν μπορώ να πω ψέματα και δεν τα πάω καλά με δημόσιες σχέσεις)
Β)Καθηγήτρια, γιατί α) δεν έχω μεταδοτικότητα, β)βαριέμαι αφάνταστα να λέω τα ίδια και τα ίδια και να μην με καταλαβαίνουν, γ)εξαιτίας των 2 παραπάνω θα ήμουν πολύ αντιπαθής στους μαθητές μου:angry::devil:
Γ)Δασκάλα, νηπιαγωγός, γιατί δε θα μπορούσα να μπω στην ψυχολογία ενός μικρού παιδιού:/:
Δ)Οικονομολόγος ,λογιστής, εφοριακός, υπάλληλος τράπεζας:yawn: (ε δεν τα λες και συναρπαστικά επαγγέλματα…)
Αυτά……. προς το παρόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο!!!
Βάλε μέσα και νηπιαγωγός!!!Τα μικρά κάνουν διάφορα σιχαμερα!!

ναι οντως...κατουριουνται, ξερνανε ασε που εχεις και μεγαλη ευθυνη αν παθουν τπτ τα μουλικα!!!!:P:P:P



γυναικολογος και μπαργουμαν....δεν μου αρεσει να δουλευω εκει που οι αλλοι το γλεντανε!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
στριπτιζερ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχχα γι αυτο καλε εβαλα διπλα το φατσουμπιον-->:P διοτι ακουω απο πολλους να το λενε ετσι και κυριως φιλους μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
8εολογος...:worry::P:P
οτιδηποτε εχει σχεση με 8εο και εκκλησια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Παρά την λίγο-πολύ αναμενόμενη ενασχόλησή μου με τη Μηχανολογία,προσπάθησα να ακολουθήσω (μέχρι τα 17 μου χρόνια) το επάγγελμα του ποδοσφαιριστή!

Αλλά όντας ιδιαίτερα επιρρεπής στους τραυματισμούς (με αποτέλεσμα εκτός της "απουσίας" από προπονήσεις και αγώνες για ψύλλου πήδημα,την κακή φυσική κατάσταση),ευαίσθητο "σκαρί" ειδικά εκείνα τα κρίσιμα (ποδοσφαιρικά) χρόνια (13-16 ετών) και δίχως πατέρα πρώην ποδοσφαιριστή,η αποτυχία ήταν δεδομένη...

Για να γίνει κανείς ποδοσφαιριστής (εννοείται κάποιου επιπέδου,ώστε να παίρνει πολλά χρήματα) απαιτούνται:
-Φυσική κατάσταση,
-Κατάλληλη σωματοδομή...ένας ποδοσφαιριστής δέχεται κατά μέσο όρο 2-3 γερούς τραυματισμούς που μπορούν να τον στείλουν για "σύνταξη" (μηνίσκος,σπάσιμο ποδιού κ.α.) και δεκάδες άλλοι τον βρίσκουν καθημερινά (θλάσεις κ.α.) οπότε πρέπει όχι μόνο να "μπορεί" να επανέρχεται σύντομα αλλά και να μην επηρεάζεται η απόδοσή του από αυτούς!
-Αυστηρό πρόγραμμα διατροφής (μαζί με ένα σωρό άλλες ουσίες) καθ'όλη τη διάρκεια της καριέρας του,
-Πατέρα βετεράνο,ο οποίος θα "βοηθάει" ώστε να σε προωθήσουν (και οικονομικά πολλές φορές),
-Καλό manager (που θα σ'τον βρει ο...βετεράνος μπαμπάς),
-Καλή ψυχολογία,
-Μεγάλη αντοχή στην πίεση (πάσης φύσεως),
-Επαγγελματισμός,
-Πολύ τύχη!
Την "τεχνική" την βάζω τελευταία...όσο άμπαλος και να είναι κάποιος τη βελτιώνει!Ακόμη και την κοπέλα από πάνω,αν τη βάλουμε να κάνει επί 5 χρόνια,3 φορές τη μέρα προπόνηση,στο τέλος θα κλωτσάει τη μπάλα με ακρίβεια χιλιοστού!:D

Με λίγα λόγια,επάγγελμα για λίγους...και σίγουρα όχι για μένα,σε καμία ζωή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
στριπτιζεζ λεγεται :whistle:

βλέπω ότι αυτά τα ξέρεις καλά...:whistle:


:P :D :D


δεν θα μπορούσα να κάνω το επάγγελμα του αφροδισιολόγου-δερματολόγου (μπλιάξ....:sick:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
μονο που ακουω χτυπο καρδιας μου κοβονται τα γονατα...και να μην μηλησω για το αιμα...
δεν θα γινομουν με τιποτα γιατρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Οι οφθαλμίατροι κάνουν την καλύτερη δουλειά...ούτε επαφή με τον ασθενή και τα "όργανά" του ούτε τίποτα!Μερικά μηχανήματα,ένα γραφείο και...άρχοντας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Οι οφθαλμίατροι κάνουν την καλύτερη δουλειά...ούτε επαφή με τον ασθενή και τα "όργανά" του ούτε τίποτα!Μερικά μηχανήματα,ένα γραφείο και...άρχοντας!:D

Έχεις δει εγχείρηση στους οφθαλμούς; Είναι οι μοναδικές εγχειρήσεις που με τρομάζουν. Με έντερα, εγκέφαλο κλπ δεν έχω πρόβλημα, αλλά τα μάτια είναι...creepy!

Βέβαια είμαστε off topic, το θέμα είναι τι δεν θα μπορούσατε να κάνετε, όχι ποια είναι η καλύτερη δουλειά.

Εγώ πάντως δεν νομίζω να γίνω οφθαλμίατρος... :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top