Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δολοφονος:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κανένα επάγγελμα που να εμπεριέχει ωμότητα και βία που θα πρέπει η ίδια να ασκήσω. Αν απλώς δίνω εντολές δεν έχω πρόβλημα. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Κανένα επάγγελμα που να εμπεριέχει ωμότητα και βία που θα πρέπει η ίδια να ασκήσω. Αν απλώς δίνω εντολές δεν έχω πρόβλημα. :devil:




Μα, σα να σε βλέπω... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Νηπιαγωγός δεν θα μπορούσα με την καμία.

Μισώ τα σπαστικά παιδάκια εκείνης της ηλικίας. :hmm:

Επίσης το βρίσκω πολύ παιδικό να κάθομαι να κάνω κατασκευές με τα παιδάκια,να ζωγραφίζουμε σε χαρτόνια ξέρω'γω.
Νοt my type,at all. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Θεωρώ τον δικηγόρο (κλασική δικηγορία) πολυ δύσκολο επάγγελμα. Δεν παίζεις μπάλα μόνος σου έχεις έναν αντίπαλο συνάδελφο που θέλει να σε νικήσει. Πρέπει να υπερασπιτείς μερικές φορές ανθρώπους που δε το αξίζουν. Ενώ ανάλογα με την υπόθεση πρέπει να γίνεις ειδικός σε πολλούς επαγγελματικούς τομείς, θέλει έρευνα και ως επάγγελμα εχει ταιράστιο ανταγωνισμό.

Μου φαίνεται πως θα αλλάξω αντικείμενο...Αύριο κιόλας!
Επίσης δε θα ξαναδώ ΠΟΤΕ στρουμφάκια:eek:...

Δε θα μπορούσα να κάνω οτιδήποτε σχετικό με βαριά οικονομικά...Με τίποτα:(..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Γιατρος, νοσοκομα, καθαριστρια και ιεροδουλος, ειμαι πολυ σιχασιαρα γι αυτο.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει να κάνει με οικονομικά, ή υπάγεται σε στρατούς-αστυνομίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει να κάνει με οικονομικά, ή υπάγεται σε στρατούς-αστυνομίες.

δώσε ρε Σελήνη (είσαι και συνονόματη :) ) ούτε και εγώ. μαζί με το επάγγελμα που είπα στην 1η σελίδα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ξέρω τι θα μπορούσα να κάνω...Ηλεκτρολόγος μηχανικός ή Καθηγήτρια μαθηματικών!!!! :D Όλα τα υπόλοιπα απορρίπτονται για εμένα..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ξέρω τι θα μπορούσα να κάνω...Ηλεκτρολόγος μηχανικός ή Καθηγήτρια μαθηματικών!!!! :D Όλα τα υπόλοιπα απορρίπτονται για εμένα..... :P

μη λες πολλά εδώ μέσα περί ΗΜΜΥ, υπάρχει παρελθόν :P
λίγο θέλουν να ανοίξουν θεμα ΗΜΜΥ vs Μαθηματικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
μη λες πολλά εδώ μέσα περί ΗΜΜΥ, υπάρχει παρελθόν :P
λίγο θέλουν να ανοίξουν θεμα ΗΜΜΥ vs Μαθηματικό :P


Είναι απλά οι προσωπικές μου επιλογές!!! Καμία σύγκριση!!! :)
Δεν θα ήθελα να γίνω η "πέτρα του σκανδάλου"!
:rolleyes: :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
α). ΗΜΜΥτης
β). ότι έχει σχέση με πληροφορική και με προγραμματισμό

Το Μαθηματικό ως επιλογή στην Ελλάδα και μόνο, αποτελεί την έσχατη επιλογή όταν δεν πιάνεται το ΗΜΜΥ και μετά έρχονται στο Μαθηματικό (όταν έχουν εξαντληθεί τα περθώρια) και μας τα πρήζουν ολημερίς και οληνυχτίς ότι ήθελαν ΗΜΜΥ, Πληροφορική, Θεολογία, Χημεία, Ιστορία της Τέχνης,...κτλ. Όντως αποτελούν συγκεκριμένες επιλογές με βάση προσωπικών κριτηρίων σαν αυτά που ανέφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
nPb Τι σπουδάζεις; Και μια απορία που έχω εδώ και καιρό! Τι σημαίνει το nick σου;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οδοντίατρος, δικηγόρος και νηπιαγωγός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Διαφημίστρια θα μπορούσε να γίνει, για παράδειγμα, διότι είναι ένα επάγγελμα που απαιτεί σκέψη, φαντασία και όχι τυποποιημένες κινήσεις. Και της ταιριάζει απόλυτα...


Λοιπόν, εγώ δεν θα μπορούσα να γίνω:
  • Γιατρός, γιατί αηδιάζω εύκολα.
  • Μαθηματικός, Φυσικός και ό,τι άλλο είναι ΓΕΜΑΤΟ τύπους, διότι τους ΜΙΣΩ.
  • Καθηγητής, λόγω του ότι δεν θα είχα ιδιαίτερη υπομονή με αυτούς που θα έκαναν φασαρία. :P
  • Πυροσβέστης, Αστυνομικός και οτιδήποτε άλλο... extreme που δεν αρμόζει με τον ''ήρεμο'' χαρακτήρα μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
embalmer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Γυναικολόγος γιατί ο ιατρός κατά βάση είναι για να σώζει ζωές όχι για να αφαιρεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Γιατρος, νοσοκομα, καθαριστρια και ιεροδουλος, ειμαι πολυ σιχασιαρα γι αυτο.....:P

Και εγώ το ίδιο!!!
Βάλε μέσα και νηπιαγωγός!!!Τα μικρά κάνουν διάφορα σιχαμερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top