Τι είναι τα μόρια;

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια!
θελω καποιος να μ εκσιγισει τι ειναι τα μορια? τι ειναι ΤΕΕ? ολα αυτα τα βασικα

εγω κσερω παντος πως θα παω Τεχνολογικη! τι γινεται ομως εκει? πια ειναι τα μαθηματα? ποσα μορια θελω? ας μ απαντησετε παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μορια ειναι οι βαθμολογια π συγκεντρωνεις μετα τις πανελληνιες για να μπεις σε καποιο ιδρυμα... τεε ειναι επαγγελματικο λυκειο π πανε οσοι δν θελουν πανελληνιες... για τεχνολογικη πρεπει να δωσεις μαθηματικα φυσικη αρχες οργανωσης και προγραμματισμο... καθως και ενα μαθημα απο τα βιολογια μαθηματικα φυσικη η ιστορια ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ +εκθεση... αν θες 5ο πεδιο δλδ οικονομικα τμηματα πρεπει ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ να διαλεξεις μαθηματικα γενικης και ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ...
Απο τεχνολογικη περνας 2 και 4 πεδιο...

δλδ πολυτεχνεια καθως και φυσικα βιολογικα μαθηματικα κτλ... οτι θες ρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
λπν Μορια ειναι κατι σαν τον βαθμο αυτα τα μορια σου επιτρπουν σε ποια σχολη μπορεις να μπεις ΑΕΙ(πανελληνιες) Τωρα για τα τεε δεν εχω κανει ακομα στο σεπ να σ πω σοζ(αλλα ξερω οτι τελειωνεις το γυμνασιο και μπαινεις στα ΤΕΕ δεν χρειαζεται λυκειο) Για να ακολουθησεις μια κατευθηνση στο γενικο λυκειο δεν χρειασεζαι μορια απλα επιλεγεις τι θες τωρα τα μαθηματα της τεχνολογικης ειναι!
Μαθηματικα (3 ωρες)
φυσικη(2)
Τεχνολογια επικοινωνιων(2)
+μαθημα επιλογης
+γενικης παιδειας
αυτα!!!
------------------------------------------------
αα ειμαι πολυ αργος τελικα με προλαβε ο Ηλιας :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ορεα εγω εβγαλα ας πουμε ενα 16-17 3 λυκειου εκει περνω τα μορια? και ποσα?
για ΤΕΕ π πανε οπως ειπες αυτοι π δεν θελουν να δωσουν πανελληνιες εκει πληρωνεις?

εχω περδεψει λιγο την σειρα ....την κατευθινση ποτε την διαλεγγω? στην 3 λυκειου σωστα? και μετα κανω τα μαθηματα εκει μεχρι το τελος της χρονιας μετα τι γινετε π παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
την κατευθυνση την διαλεγεις φετος και αρχιζεις τα μαηματααπο του χρονου
-----------------------------------------
οσον αφορα τα ΤΕΕ δν πληρωνεις απο οτι ξερω και πας με σκοπο α ακολουθησεις καποιο ΤΕΧΝΙΚΟ επαγγελμα... δν μπορεις ν γινεις μηχανικος πολυτεχνειου απο τεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
αχ φιλε μου πολυ μπερδεμενα τα λες...
και εγω που τα ξερω με μπερδευεις...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ειμαι Α λυκειου ΦΕΤΟΣ παναγια μ αμα βγαλω κν 14-15 ειναι κακο?

τωρα τι ρολο παιζει ο βαθμος μ? εκτος απο την εικονα π σχηματιζουν για μενα οι καθηγητες αμα μπω με 14-15 λεμε και στην συνεχεια φτασω στα 16-17.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
ορεα εγω εβγαλα ας πουμε ενα 16-17 3 λυκειου εκει περνω τα μορια? και ποσα?
για ΤΕΕ π πανε οπως ειπες αυτοι π δεν θελουν να δωσουν πανελληνιες εκει πληρωνεις?

εχω περδεψει λιγο την σειρα ....την κατευθινση ποτε την διαλεγγω? στην 3 λυκειου σωστα? και μετα κανω τα μαθηματα εκει μεχρι το τελος της χρονιας μετα τι γινετε π παω?
την κατευθηνση της διαλεγεις στην Β'Λυκειου αφου συνεχισες στο Λυκειο βγαλε το ΤΕΕ απο το μυαλο σου..τα μαθηματα ειναι κανονικα οπως ειναι και στην πρωτη λυκειου να σου το δωσω ετσι.!η κατευθηνση απλα ειναι σαν να σου λεει τι κλαδο θα ακολουθησεις(!)αν δεν σου αρεσει η επιλογη σου η αλλαξεις γνωμη εχεις και το δικαιωμα της αλλαγης τους πρωτους 2 μηνες νομιζω!
------------------------------------------------------------------EDIT-----------------------------------

ειμαι Α λυκειου ΦΕΤΟΣ παναγια μ αμα βγαλω κν 14-15 ειναι κακο?

τωρα τι ρολο παιζει ο βαθμος μ? εκτος απο την εικονα π σχηματιζουν για μενα οι καθηγητες αμα μπω με 14-15 λεμε και στην συνεχεια φτασω στα 16-17.?
αχχ!λπν ειναι απλο ο βαθμος σου ειναι δικος σου και μονο δικος σου!εγω δεν μπορω να σου πω αμα με αυτο το βαθμο τον τωρινο θα κανεις κατι ειναι καθαρα δικο σου θεμα.και οσο για το 2 στην Α΄ οχι ο βαθμος δεν εχει τοσο συμαντικο ρολο και δεν εχει καμοια σχεση με το βαθμο που θα παρεις σε 2 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΟΚ λοιπον απο Β λυκειου διαλεγω οκ εγω 8α μεινω σταθερα στην Τεχνολογικη μαρεσουν Τρελα τα PC και αυτο κσερω πολυ καλα λοιπον τι αλλο .. ετσι θα παει μεχρι την 3 λυκειου μετα ?...τι κανω? απο την Τεχνολογικη τι βορω να γινω? απο WEB managers τετοια πραματα ? η ακομα και μηχανικος Pcs τι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπορεις να ασχοληθεις με σχολες 4 και 2 πεδιου...www.mixanografiko.gr δες τες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
ΟΚ λοιπον απο Β λυκειου διαλεγω οκ εγω 8α μεινω σταθερα στην Τεχνολογικη μαρεσουν Τρελα τα PC και αυτο κσερω πολυ καλα λοιπον τι αλλο .. ετσι θα παει μεχρι την 3 λυκειου μετα ?...τι κανω? απο την Τεχνολογικη τι βορω να γινω? απο WEB managers τετοια πραματα ? η ακομα και μηχανικος Pcs τι αλλο?
δυστυχως ολες τις σχολες δεν τις ξερω για να σου απανντησω οταν πας Γ λυκειου δινεις Πανελληνιες στα μαθηματα της κατευθηνσης σου +το μαθημα της επιλογης απο αυτα που θα γρπαψεις βγαινουν τα μορια που σου δινουν προσβαση στα ΑΕΙ και αφου ειναι τεχνολογικη μπορεις να γινεις οτιδιποτε εχει σχεση με PC ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χμμ πολυ χρησιμο το ΣΙΤΕ πηγα στα 2 πεδιου και λεει στο Τελος Βαση 2008 18696 αυτα ειναι τα μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
χμμ πολυ χρησιμο το ΣΙΤΕ πηγα στα 2 πεδιου και λεει στο Τελος Βαση 2008 18696 αυτα ειναι τα μορια?
ναι οποτε αρχισε διαβασμα 18.696 ειναι παρα πολλααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οχι τιχεα πετιχα εκει ,,,,τορα π κσανακιταο εχει 2 βαση 2008 90% ειναι 8746 και το ιδιο σε 10% ειναι 13984 πια η διαφορα? πια κοιταω εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ΟΚ λοιπον απο Β λυκειου διαλεγω οκ εγω 8α μεινω σταθερα στην Τεχνολογικη μαρεσουν Τρελα τα PC και αυτο κσερω πολυ καλα λοιπον τι αλλο .. ετσι θα παει μεχρι την 3 λυκειου μετα ?...τι κανω? απο την Τεχνολογικη τι βορω να γινω? απο WEB managers τετοια πραματα ? η ακομα και μηχανικος Pcs τι αλλο?

δν εχει σημασια ο βαθμος στην δευτερα και στην πρωτη
θα κληθεις στην τριτη να δωσεις πανελληνιες 6 μαθηματα
απο το αποτελεσμα αυτων των μαθηματων θα βγαλεις καποια βαθμολογια τα μορια.
μετα θα συμπληρωσεις ενα χαρτι στο οποιο θα δηλωνεις τις σχολες που θες.
αναλογα με την επειδωση σου θα εισαχθεις σε μια σχολη
-----------------------------------------
οχι τιχεα πετιχα εκει ,,,,τορα π κσανακιταο εχει 2 βαση 2008 90% ειναι 8746 και το ιδιο σε 10% ειναι 13984 πια η διαφορα? πια κοιταω εγω?

1ον μαθε ορθογραφια
2ον εσενα σε ενδιαφερει το 90%
3ον οι βασεις αυτες αλλαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ασε με την ορθογραφια τα γραφω λιγο γρηγορα τωρα ! το 10% τι διαολο ειναι? και με μπερδευει οκ εχει ενδιαφερον πραματα με 15.000 μορια και αλλα ευχαριστω για το χρονο σας πρωτη φορα μπαινω σε Forum για βοηθεια και την πηρα μεσα σε 1 ωρα :)

μια γνωμη σας ....βγαζεις καλα λεφτα απο ολο αυτο?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ασε με την ορθογραφια τα γραφω λιγο γρηγορα τωρα ! το 10% τι διαολο ειναι? και με μπερδευει οκ εχει ενδιαφερον πραματα με 15.000 μορια και αλλα ευχαριστω για το χρονο σας πρωτη φορα μπαινω σε Forum για βοηθεια και την πηρα μεσα σε 1 ωρα :)

μια γνωμη σας ....βγαζεις καλα λεφτα απο ολο αυτο?...


Απο ποιο να βγαζεις πολλα λεφτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ασε με την ορθογραφια τα γραφω λιγο γρηγορα τωρα ! το 10% τι διαολο ειναι? και με μπερδευει οκ εχει ενδιαφερον πραματα με 15.000 μορια και αλλα ευχαριστω για το χρονο σας πρωτη φορα μπαινω σε Forum για βοηθεια και την πηρα μεσα σε 1 ωρα :)

μια γνωμη σας ....βγαζεις καλα λεφτα απο ολο αυτο?...

Να μην έχεις κριτήριο το αν θα βγάζεις καλά λεφτά, αλλά το τι εσύ θες να σπουδάσεις.

Καλά δεν ξέρεις τι θές να σπουδάσεις καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το φορουμ ειναι δωρεαν....
o admin ομως πληρωνει καποια πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxim123

Νεοφερμένος

Ο Maxim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΟΧΙ ΟΧΙ προς 8εου δεν ενουσα τον admin χαχα γενικος για τις δουλειες με υπολογιστες αμα αντεχεις οικονομικα ελεγα αμα ειναι καλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top