Τι είναι η αξιοπρέπεια;

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
"Όταν κάτι δεν μου κάνει απλά φεύγω μακρυά, δεν ανήκω σε κανένα, δεν ανήκω πουθενά":
Εσύ πρέπει να είσαι fan των ff.c......
Οχι μονο φαν..Τρελαινομαι να τους ακουω..Τους αγαπω..Μου κρατουν συντροφια συνεχεια..Νιωθω υπερβολικα ατυχη που δεν προλαβα να παω σε λαιβ τους..Ευχομαι να τους γνωρισω καποτε..Αχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οχι μονο φαν..Τρελαινομαι να τους ακουω..Τους αγαπω..Μου κρατουν συντροφια συνεχεια..Νιωθω υπερβολικα ατυχη που δεν προλαβα να παω σε λαιβ τους..Ευχομαι να τους γνωρισω καποτε..Αχ...

κλ μν πορώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Οχι μονο φαν..Τρελαινομαι να τους ακουω..Τους αγαπω..Μου κρατουν συντροφια συνεχεια..Νιωθω υπερβολικα ατυχη που δεν προλαβα να παω σε λαιβ τους..Ευχομαι να τους γνωρισω καποτε..Αχ...
Σε κατάλαβα. Κι εμένα μ' αρέσουν. Αν και έχω τρέλα με τους Active Member. Ακούς καθόλου Low Bap???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Σε κατάλαβα. Κι εμένα μ' αρέσουν. Αν και έχω τρέλα με τους Active Member. Ακούς καθόλου Low Bap???
Φυσικα και ακουω low bap..(μιας και μιλαμε για αυτο το "ειδος",πιστευω πως ο διαχωρισμος σε χιπ χοπ και λοου μπαπ δεν ειναι βασιμος) Ακουω πολυ Active Member..Και πολλα αλλα..Οτι θελεις,στειλε μου πμ γιατι ειμαστε ηδη οφ τοπικ..:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top