Τι είδους forum βρίσκετε πιο ενδιαφέρον;

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
:iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Fata Morgana κάτι σαν το e-steki; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Fata Morgana κάτι σαν το e-steki; :hmm:
:up: Πως με πιανεις ετσι!.. :P
Αν βρεις κι αλλα τετοια εδω ειμαι.

Α btw, υπαρχει και το forums.gr αλλα ειναι ψιλοαποδιοργανωμενο. Ας πουμε, ειχε σελιδες ολοκληρες γεματες σπαμ και μου σπαν τα νευρα με κατι τετοια. Αυτο που προτεινεις ελπιζω να μην ειναι ετσι.. θα το δω αργοτερα με την ησυχια μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αυτό που σου έδωσα είναι πολύ καλό. Ψάξ' το και θα με θυμηθείς. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τώρα που βρήκα αυτό https://www.istoriko.org/ θα γραφτώ. Θα με χασετε. Ακριβώς ό,τι ζητούσα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ είμαι μέλος στο www.virus.gr !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
σε οσα φορουμς ημουν, εφαγα μπαν και μετα τα φορουμ εκλειναν.
με μερικες εξερεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
σε οσα φορουμς ημουν, εφαγα μπαν και μετα τα φορουμ εκλειναν.
με μερικες εξερεσεις
Γιατί;(αν επιτρέπεται!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
σε οσα φορουμς ημουν, εφαγα μπαν και μετα τα φορουμ εκλειναν.
με μερικες εξερεσεις

Γιατί;(αν επιτρέπεται!)

Βασικά εγώ κανένα παράδειγμα θα ήθελα. Σε ποια ήσουν γραμμένος, εφαγες μπαν, και μετά έκλεισαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
katana.phpbbtest.com
kamenoi.gr
lifehack.ws
pigadi.gr
floomp.gr
το γιατι και το μετα βαριεμε να το αναλυω, ας πουμε οτι ημουν κακο παιδι.
μπορει να θυμηθω κι'αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Kαι; Έβαλες μυαλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ποιος ειπε οτι το να εισαι κακος ειναι κατι χαζο? Δεν χρειαστηκε να βαλω μυαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
katana.phpbbtest.com
kamenoi.gr
lifehack.ws
pigadi.gr
floomp.gr
το γιατι και το μετα βαριεμε να το αναλυω, ας πουμε οτι ημουν κακο παιδι.
μπορει να θυμηθω κι'αλλα

ποιος ειπε οτι το να εισαι κακος ειναι κατι χαζο? Δεν χρειαστηκε να βαλω μυαλο.

Αγορίνα κατ αρχάς εκτιμούμε την προσπάθεια να γράφεις Ελληνικά. Το λέω ειλικρινέστατα, έχοντας λάβει υπ όψην μου τις συζητήσεις που είχες σε άλλα φόρουμς.

Από εκεί και πέρα ακόμα και να έκανες αυτό που εννοείς δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ συνετό να το περηφανεύεσαι/διαδίδεις/ανακοινώνεις.

Αν κατάλαβα λάθος, σχώρα με. Από εκεί και πέρα αν καταλαβα σωστά θα σου πρότεινα να αλλάξεις στρατόπεδο και να πας στην "καλή" μεριά. Η μαγκιά όπως αργά ή γρήγορα θα καταλάβεις είναι να χρησιμοποιείς την "γνώση" "ΣΩΣΤΑ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αγορίνα κατ αρχάς εκτιμούμε την προσπάθεια να γράφεις Ελληνικά. Το λέω ειλικρινέστατα, έχοντας λάβει υπ όψην μου τις συζητήσεις που είχες σε άλλα φόρουμς.

Από εκεί και πέρα ακόμα και να έκανες αυτό που εννοείς δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ συνετό να το περηφανεύεσαι/διαδίδεις/ανακοινώνεις.

Αν κατάλαβα λάθος, σχώρα με. Από εκεί και πέρα αν καταλαβα σωστά θα σου πρότεινα να αλλάξεις στρατόπεδο και να πας στην "καλή" μεριά. Η μαγκιά όπως αργά ή γρήγορα θα καταλάβεις είναι να χρησιμοποιείς την "γνώση" "ΣΩΣΤΑ".

Ακομα και αν καταλαβες σωστα, ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις τα κινητρα μου, ποιος εισαι που κρινεις το καλο και το κακο, ποιος εισαι που θα κρινεις αμα χρησιμοποιο την γνωση σωστα η λαθος. Καλο και κακο ειναι δυο ακρα, αναμεσα τους υπαρχει μια απειροτητα.

Ειμαι περηφανος για καθε πραξει της ζωη μου, I can't help it. (δεν ξερω την αντιστοιχη Ελληνικη φραση)

Σε παρακαλω, ασε τα "αγορινα" μου και τα "μικρε" μου, δεν μου επιδεικνυεις ωριμοτητα ουτε θα σεβαστο περισσοτερο το μονο που δειχνεις ειναι αναγκη να επιδειξεις τον εαυτο σου επειδη δεν μπορεις να το κανεις αυτο με τον λογο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Προβλήματα που έχει ο κόσμος :what:Εγώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς θες να πεις με το ποστ σου. Σε έδιωξαν από φόρα και μετά αυτά έκλεισαν. So? Έχει καμία σχέση με το τι φόρα βρίσκεις ενδιαφέροντα?
Btw ischool, venus με συμφοιτητές μου, αραιά και που esteki, και κάτι άκυρα για ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Προβλήματα που έχει ο κόσμος :what:Εγώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς θες να πεις με το ποστ σου. Σε έδιωξαν από φόρα και μετά αυτά έκλεισαν. So? Έχει καμία σχέση με το τι φόρα βρίσκεις ενδιαφέροντα?
Btw ischool, venus με συμφοιτητές μου, αραιά και που esteki, και κάτι άκυρα για ταινίες.
δεν ειπα ποτε οτι εχει σχεση, ενα γεγονος παρεθεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το οποίο γιατί πρέπει να ενδιαφέρει τον αναγνώστη αυτού του τόπικ?
Κόβω το οφφτόπικ εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Παρολα αυτα το συνεχισες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Το αγορινα το είπα εντελώς φιλικά, ζητώ συγγνώμη αν σε πείραξε, δεν το είπα για να σε μειώσω και ούτε σε χαρακτήρισα "μικρέ". Δεν καταλαβαίνω γιατί φαντάζεσαι κάτι και μετά βασισμένος σ αυτό καταφεύγεις στην προσωπική επίθεση.

Από εκεί και πέρα να στο πω χοντρικά το να καταστρεφεις δουλειά άλλου έτσι αυθαίρετα, για προσωπικό σου λόγο είναι λάθος.

@ woochoo

λίγα alternative posts σε πείραξαν, αν κριθεί ότι δεν είναι επί του θέματος θα σβηστούν, λες και είναι τα μόνα off στο φόρουμ. Give me a break.


EDIT: Επειδή μπορεί να λέω μλκίες όλη αυτή την ώρα και να σε κρίνω για κάτι που ΔΕΝ έχεις κάνει μία last ερώτηση. orathac καταλαβαίνεις την υπογραφή μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top