Τι είδος μουσικής ακούτε και γράφετε;

Τι μουσική σας αρέσει να ακούτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 94)
  • Ροκ

    Ψήφοι: 48 51.1%
  • Ποπ

    Ψήφοι: 9 9.6%
  • Λαϊκά

    Ψήφοι: 2 2.1%
  • Hip-hop

    Ψήφοι: 9 9.6%
  • RnB

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 3 3.2%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 23 24.5%

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Σχετικά με το τι ακούω έχω κάπως διευρυμένα γούστα. Μ' αρέσουν τα ποιοτικά λαϊκά (Μητροπάνο κλπ) αλλά και rock και κάποια είδη metal (Heavy, thrash, neoclassical)! Τώρα όσον αναφορά το τι γράφω, οι περισσότερες συνθέσεις μου είναι thrash metal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
melodic death η αγαπη μ!!! γνκοτερα..μεταλκ κ ροκ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Rock και Metal!! \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekarpathos

Νεοφερμένος

Ο georgekarpathos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
uplifting trance!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τι είδος μουσικής ακούτε και γράφετε;
Aχαμ. Μetal (melodic,symphonic,folk,power,gothic)
Darkwave,gothic rock,rock.

+
Celtic,art rock,epic music/soundtracks,new age,ambient.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Λατρεύω την ηλεκτρονική μουσική, όλα τα είδη της, αλλά έχω μια προτίμηση στο experimental και στην techno. Από 'κει και πέρα, ακούω λίγη τζαζ, λίγο rap (experimental περισσότερο), και άμα λάχει και έχω έμπνευση, φτιάχνω και εγώ κάνα ρυθμό στο pc!!!
Αν δεις ποτε αυτο το μηνυμα ,πες τι προγρμμα χρησιμοποιεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε παιδιά, η jazz πουθενά στην ψηφοφορία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ρε παιδιά, η jazz πουθενά στην ψηφοφορία;;;
Αυτο ακριβως
Εγω ψηφισα αλλο επειδη δεν ειχε τζαζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χαχα κι εγώ αυτό έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Alternative/Punk Rock περισσότερο , αλλά γενικότερα δεν έχω κανένα κόλλημα , ότι μου κάθεται καλά στο αυτί το ακούω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
grindgore brutal death metal

α και τελευταια αναρχοπανκιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Χαχα κι εγώ αυτό έκανα!
Τι τζαζ ακους εσυ ?
Εγω ακουω gypsy στιλ Django Reinhartd
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Hip hop, πανκιες και ροκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
j-pop και j-rock κυρίως. Αλλά και ροκ και ποπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
POWER METALLLLLLL - N.W.O.B.H.M
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τι τζαζ ακους εσυ ?
Εγω ακουω gypsy στιλ Django Reinhartd
:inlove:

Ella Fitzgerald,Cecaria Evora, Louis Amstrong κυρίως, και κάποιους άλλους semi-jazz όπως Imelda May και πολλές πολλές διασκευές που βρίσκω σαν αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ροκ και Μεταλ.
Δυστυχως δεν γραφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τα παντα, κυριολεκτικα τα ΠΑΝΤΑ εκτος από μεταλ... Εχω γραψει 2-3 τραγουδακια ετσι για την κιθαρα, anything meaningful...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ροκ, indie, alternative rock και λίγο pop. Γενικά εκεί κινούμαι...Γράφω στίχους που και που αλλά δυστυχώς δεν παίζω κάποιο όργανο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ροκ, indie, alternative rock και λίγο pop. Γενικά εκεί κινούμαι...Γράφω στίχους που και που αλλά δυστυχώς δεν παίζω κάποιο όργανο...:(
Δες ενα φορουμ
https://forum.kithara.gr/index.php?action=forum
Μπορεις να το δημοσιευσεις εκει αν κανεις λογαριασμο.Αν ζητησεις μπορουν να σου κανουν μουσικη αλλα μελη.
Εχουν βγει τραγουδαρες απο αυτο το site ,μαζι με πραγματικες συνεργασιες σε οτι ειδος θες.
Παντως μην περιμενεις δοξα.Μεταξυ τους φτιαχνουν τραγουδια.
Απορω πως δεν εχω κανει ακομα λογαριασμο.:/:
(δεν πιστευω να το παρεται ως διαφημιση:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top