Γενικό - Τι δε θα ξεχάσετε ποτέ από το Γυμνάσιο;

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα το Μιστερ Ποζητηβ Ενερτζ να ειναι γραμμενο Mister Positive Energy...:P
Γρηγορα να το αλλαξεις!!!

Sure yes sir!i8)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπραβο καλο μου κορίτσι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

Sir yes sir ειναι:P(ειμαι πολυ μα"γκουχ γκχουχ"ας για να καθομαι να γραφω αυτο το ασκοπο ποστ αλλα τι πειραζει?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρυπαινεις το φορουμ με αχρηστα ποστ...:P
Τεσπα.
Τελιωνει το γυμνασιο με τοσες νοσταλγικες αναμνήσεις...:P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
αχχχ αντιο γυμνασιο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αχχχ αντιο γυμνασιο...:(

Ρε παιδιά γιατί αυτή η μελαγχολία; Ok το Γυμνάσιο αφήνουμε δεν είναι κάτι τραγικό.... Ίσως και στο Λύκειο να μας δημιουργηθούν τα ίδια συναισθήματα!!!
Μην τα βάψουμε μαύρα!!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εχω εναν ακομα χρονο στο γυμνασιο... θα περασουμε ΠΑΡΑ πολυ καλα φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί αυτή η μελαγχολία; Ok το Γυμνάσιο αφήνουμε δεν είναι κάτι τραγικό.... Ίσως και στο Λύκειο να μας δημιουργηθούν τα ίδια συναισθήματα!!!
Μην τα βάψουμε μαύρα!!!;);)

:(:(:(:(αχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εντάξει και το λύκειο ωραίο θα είναι...θα είμαστε μεγαλύτεροι και είναι πιο χαλαρά τα πράγματα...ως την τρίτη λυκείου φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δν ξεχναω την πρωτη μερα που γνωρησα την κολλιτη μ που μου εγινε κολλιτσιδα και γυναμε αχοριστεσ δν ξεχναω τιν μεγαλη μασ παραια και τις ατελειωτες ωρες αφασιας.........κανεισ δν ξεχναει το γυμνασιο γτ ειναι τα χρονια που απο παιδακι γινεσε εφηβοσ και αρχιζουν οι τρελεσ,οι πονηρεσ ιδεεσ ,οι ερωτεσ ,τα φλερτ,οι κοπανεσ,οι τσακομοι με τουσ γονεισ.......ολα εκει ξεκινουν..............................:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elizoukaki

Νεοφερμένος

Η elizoukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί αυτή η μελαγχολία; Ok το Γυμνάσιο αφήνουμε δεν είναι κάτι τραγικό.... Ίσως και στο Λύκειο να μας δημιουργηθούν τα ίδια συναισθήματα!!!
Μην τα βάψουμε μαύρα!!!;);)

Μπορεί να μην το βλέπεις εσυ έτσι ιωάννα μου...
γιατί για πολλούς απο εμάς σημαίνει πολλά περισσότερα απο ένα χώρο "βασανιστηρίων" όπως το θεωρούν ορισμένοι..!!
Και όλοι γνωρίζουμε πως ότι και να γίνει το γυμνάσιο μας γέμισε με 3εχωριστές εμπειρίες και γνωρίσαμε άτομα που δεν πρόκειται να 3αναζήσουμε..εγώ στην ιδέα πως όλα τελίωσαν και δεν 8α ξαναμπώ σε τμήμα κάποιων..μελαγχολώ..!!!:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μπορεί να μην το βλέπεις εσυ έτσι ιωάννα μου...
γιατί για πολλούς απο εμάς σημαίνει πολλά περισσότερα απο ένα χώρο "βασανιστηρίων" όπως το θεωρούν ορισμένοι..!!
Και όλοι γνωρίζουμε πως ότι και να γίνει το γυμνάσιο μας γέμισε με 3εχωριστές εμπειρίες και γνωρίσαμε άτομα που δεν πρόκειται να 3αναζήσουμε..εγώ στην ιδέα πως όλα τελίωσαν και δεν 8α ξαναμπώ σε τμήμα κάποιων..μελαγχολώ..!!!:'(:'(:'(:'(:'(

Ούτε εγώ θεωρώ το Γυμνάσιο χώρο "βασανιστηρίων".
Και στο Λύκειο θα έχουμε ξεχωριστές εμπειρίες, θα γνωρίσουμε νέα άτομα κτλ.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoprelo

Νεοφερμένος

Ο geoprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ βασικά το μόνο που θα μου λείψει είναι οι καφρίλες με τους κολιτούς...
Αν και δεν νομίζω να μου λείψουν και πολύ...
Το σχολείο συνεχίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ βασικά το μόνο που θα μου λείψει είναι οι καφρίλες με τους κολιτούς...
Αν και δεν νομίζω να μου λείψουν και πολύ...
Το σχολείο συνεχίζει...

Ναι όντως έτσι κι αλλιώς φίλους στη ζωή σου θα κάνεις πολλούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι όντως έτσι κι αλλιώς φίλους στη ζωή σου θα κάνεις πολλούς!

Έχουμε μπροστά μας ουουουου.... πολλά χρόνια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έχουμε μπροστά μας ουουουου.... πολλά χρόνια!!:D

Βιάζεσαι να μεγαλώσεις ή μου φαίνεται???:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μμμμμμμμμμμμ την τριημερη που πηγαμε και καταφεραμε να σηκωσουμε ενα ξενοδοχειο στο ποδι,τους καθηγητες μου[καλους και κακους παρολο που με ταλαιπωρησαν],καποιους φιλους που δε θα ειμαστε πια στο ιδιο σχολειο,μια φορα που περναμε βαθμους κι η διευθυντρια πηγε να μιλησει στους γονεις απ το μικροφωνο κι εφαγε σαβουρα στη σκαλα[:jumpy:],τα σκονακια,τον φετινο καθηγητη των θρησκευτικων,μια κοπελα που χουφτωσε μια μερα εναν ωραιο καθηγητη[:xixi:]!!......αχ!ειναι πολλα αυτα που θα μου λειψουν,ολο το γυμνασιο θα μου λειψει με τα καλα και τα κακα του,ακομα κι ετσι οπωσ ειναι σαραβαλιασμενο απ το 1930[:(:'(]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βιάζεσαι να μεγαλώσεις ή μου φαίνεται???:):)

Μπα δε θα το 'λεγα!!.... Απλά φίλους θα κάνουμε και όταν μεγαλώσουμε δε θα κάνουμε μόνο αυτή τη περίοδο!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice-vel

Νεοφερμένος

Η alice-vel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τίποτα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
τι δεν θα ξεχασετε ποτε απο το γυμνασιο?
το γυμνασιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top