Τι βοήθημα να επιλέξω στη Φυσική Γ Λυκείου

shezza94

Νεοφερμένος

Ο shezza94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Σκεφτόμουν να αγοράσω κάποια βοηθήματα γ λυκείου παραλληλα με του φροντιστηρίου για εξτρα πρακτις ας πουμε αλλά έχω κολλήσει. Φυσικη είμαι μεταξύ Παναγιωτακόπουλου και Σπύρου Σαββαλα αλλα δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά χαχαχα. Έχει κανείς να προτείνει τπτ γιατί να τα πάρω όλα βγαίνει κάπως ακριβό. Θενκς εκ των προτέρων!
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά! Σκεφτόμουν να αγοράσω κάποια βοηθήματα γ λυκείου παραλληλα με του φροντιστηρίου για εξτρα πρακτις ας πουμε αλλά έχω κολλήσει. Φυσικη είμαι μεταξύ Παναγιωτακόπουλου και Σπύρου Σαββαλα αλλα δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά χαχαχα. Έχει κανείς να προτείνει τπτ γιατί να τα πάρω όλα βγαίνει κάπως ακριβό. Θενκς εκ των προτέρων!

Όσοι συμμαθητές μου είναι θετική έχουν ένα του Μαθιουδάκη και Παναγιωτακόπουλου από τις εκδόσεις Σαββάλας, που γράφει κρούσεις - ταλαντώσεις και λένε πως είναι πολύ καλό
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Κι εγώ Μάθιουδακη Παναγιωτακοπουλο είχα πριν... 16 χρόνια :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top