Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Εγω αποφοίτησα με βαθμό 12,9. :( Το <<ωραίο>> στην όλη υπόθεση είναι ότι στη πρώτη Γυμνασίου θεωρούμουν ''Αστέρι''. Είχα πάρει Βραβείο και Αριστείο, ενώ στη Β Γυμνασίου Αριστείο. Στη συνέχεια όμως, στο Λύκειο ''Ξεφούσκωσα'' σα ''Μπαλόνι''. :( :P

Να προσθέσω ότι δεν έδωσα με δέσμες, άλλά με το νέο σύστημα τότε και ο Βαθμός απολυτηρίου είναι αποτέλεσμα κυρίως των επιδόσεων στις πανελλήνιες. Με το βαθμό του Απολυτηρίου έμπαινες σε σχολή. Εσείς με τί βαθμό πήρατε το απολυτήριό σας ? (Όσοι το έχουν πάρει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ στην 1η Γυμνασίου έβγαλα 19+12/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ για να είμαι ειλικρινής έχω ξεχάσει, ήταν πάντως αρκετά πάνω από 19, νομίζω 19,6 :redface:
Κι εγώ με πανελλήνιες έδωσα αλλά με τον τρόπο που υπολογίζεται ο βαθμός Απολυτηρίου, οι βαθμοί στα πανελλαδικά μαθήματα δεν μετρούσαν περισσότερο από τα ενδοσχολικά, αλλα και έτσι να ήταν, πάλι τον ίδιο βαθμό θα είχα πάνω κάτω (ψώνιο!!!):book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
17,01 αν θυμάμαι καλά..έχουν περάσει και 11 χρόνια από τότε..
Στο γυμνάσιο ήμουν πολύ καλύτερη μαθήτρια, αλλά στο λύκειο ξεφούσκωσα και εγω Crow :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κάνα 19,5 πρέπει να χα βγάλει :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
16,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ απολύθηκα το σωτήριο έτος 1997, οπότε το απολυτήριο ήταν ανεξάρτητο απο τις πανελλήνιες και είχα 18 & 6/11.
Πληροφοριακά αν σταθεί κανείς άτυχος και χάσει το απολυτήριο του(όπως η αφεντιά μου:redface: ) δεν μπορεί να βγάλει καινούργιο παρά μόνο αντιγραφο απολύσεως μετά απο βεβαίωση του Ειρηνοδικείου(ό,τι πιο γελοίο έχω κάνει στην ζωή μου να ορκιστώ στο Ευαγγέλιο ότι έχασα το απολυτήριο μου:P και να πληρώσω και δυο μάρτυρες (απο αυτούς που βρίσκονται στον προθάλαμο και είναι επαγγελματίες μάρτυρες που θα παραστούν με 10 ευρώ όταν κανείς άλλος γνωστός σου δεν μπορεί να είναι πρωί πρωί στο Ειρηνοδικείο και εσύ βιάζεσαι:D ).Οπότε χάστε την ταυτότητα σας είναι πιο εύκολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
19,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Ωραίος:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
19.7 η 19.8.. δεν θυμαμαι. Παντως ηταν και τα ενδοσχολικα που μας ανεβαζαν πιστευω (τουλαζιστον στη χρονια μου) Μορια ειχα περιπου 19.400 (εξαρταται και απο το πεδιο βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εχουμε μεγαλη βλαστηση απο οτι βλεπω:P χωρις παρεξηγηση συγχαρητηρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν θυμαμαι, πανε αιωνες απο τοτε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Όλα τα σαϊνια εδώ μαζευτήκαμε!!!!!:clapup:
Το απολυτήριο μου το πήρα με 19 και 8/11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε θυμάμαι ρε... τι μου λέτε τώρα!
έχω τελειώσει το λύκειο πριν από.... Χ χρόνια :P
ήταν κάπου κοντά στο 15, ήμουν τότε με τις δέσμες, και βγήκα από την πρώτη δέσμη (φυσικομαθηματικό):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω παλι με 17,2.παννεληνιες εβγαλα 15,6 ρε γμτ.στο 4ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.






19 + 10/12.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
19 και κάμποσα/13. Όχι ότι είχε σημασία, αφού έδωσα πανελλήνιες μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με έχει πιάσει η ζέστη....
σε θερμοκήπιο με φύτουκλες βρέθηκα?:book:

:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.






19 + 10/12.






:worry::worry:.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top