Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι, στο απολυτηριο γραφεται αναλυτικα η βαθμολογια σε καθε μαθημα? Γιατι εγω ηξερα οτι δεν γραφεται και μολις πηρα το απολυτηριο μου επαθα σοκ. by the way 17,8 εβγαλα

Υ.Γ. το σοκ το επαθα γιατι θα μπορει ο καθενας να βλεπει το 10,8 στα μαθηματικα και το 13,3 στη φυσικη (γενικης παιδειας παντα)

εγω παλι ειμαι περηφανος για το 10 στη φυσικη γενικης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ρε προδοτες της Θεωρητικης ειστε σεις!Ακου...10 στη Φυσικη!Εγω ομως ειχα 10 στα Μαθηματικα,αρα και μενα με ειπαν ''προδοτη''!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos900

Νεοφερμένος

Ο Panos900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Απ' ότι θυμάμαι ήταν 15...:( Δεν είχα γράψει καλά στα ενδοσχολικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
18.1 απολυτηριο!! 15 φυσικη και 13 και κατι μαθηματικα...θεωρητικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ρε προδοτες της Θεωρητικης ειστε σεις!Ακου...10 στη Φυσικη!Εγω ομως ειχα 10 στα Μαθηματικα,αρα και μενα με ειπαν ''προδοτη''!
εγω στα μαθηματικα ας πουμε πηρα 20, και αντικειμενικοτατο! αλλα με τη φυσικη δε το χα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι, στο απολυτηριο γραφεται αναλυτικα η βαθμολογια σε καθε μαθημα? Γιατι εγω ηξερα οτι δεν γραφεται και μολις πηρα το απολυτηριο μου επαθα σοκ....... το σοκ το επαθα γιατι θα μπορει ο καθενας να βλεπει το 10,8 στα μαθηματικα και το 13,3 στη φυσικη (γενικης παιδειας παντα)
Και τι σε χαλάει? Μήπως θα κορνιζάρεις το απολυτήριο και θα το βλέπουν όλοι? Σε ένα συρτάρι στον πάτο θα το καταχωνιάσεις και γρήγορα θα ξεχάσεις ακόμα και ότι υπάρχει. Μόνο πρόσεξε (όπως μας έλεγε ο διευθυντής μας) μην το βρουν (μετά από μερικές δεκαετίες) τα παιδιά σου!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
18.8 απολυτηριο !!!!!!!!με 17550 μορια βεβαια..παντωσ πωσ γινεται καποιοι ανω βγαζουν λιγοτερα μορια να εχουν πολυ υψηλο απολυτηριο δεν το καταλαβαινω!!!χαχαχαχ:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto0li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η myrto0li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
19.7 απολυτηριο με ενα 19,6 στη φυσικη κ 18 στα μαθηματικα...θεωρητικουρα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
19.4 με 18 στη γυμναστικη ξεφτιλα..
και 20 στα αρχαια ακομα πιο ξεφτιλα...
θετικη 4 ever!

ο γενικος βαθμος προσβασης 18,09 ακυρο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
19.4 με 18 στη γυμναστικη ξεφτιλα..
και 20 στα αρχαια ακομα πιο ξεφτιλα...
θετικη 4 ever!

ο γενικος βαθμος προσβασης 18,09 ακυρο ε?

H γυμναστική είναι μάθημα χωρίς αστερίσκο, οπότε δε συνυπολογίζεται στον Μ.Ο. .
Καλά, εγώ απορώ πώς είχατε όλοι σας καθηγητές που πετάνε τις βαθμάρες έτσι. Εγώ δεν είχα τέτοιους.

Απολυτήριο πήρα με 17,9,
Γ.Β.Π. 18,32,
και μόρια 18,422.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Το ξερω για την γυμναστικη.
Η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν ολοι ετσι καποιοι ηταν στραβοξυλα καποιοι αλλοι πολυ ελαστικοι. ειναι και λιγο τυχη.
Ολη την χρονια δεν αξιζα ουτε 12, καθε μερα εκανα ασκησεις φροντιστηριου στο σχολειο οπως οι περισσοτεροι.
Απλα στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος, αφου καμια φορα πεταγα καμια ατακα ασχετη.

Απολυτήριο πήρα με 17,9,
Γ.Β.Π. 18,32,
και μόρια 18,422.
Τι? :wall::wall::wall::wall::wall:
Καλα, οι ανθρωποι δεν πανε καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aikat_

Νεοφερμένος

Η aikat_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Απολυτήριο πήρα με 19 ακριβώς και Γ.Β.Π. 18,87 . Πέρασα δεύτερη στη σχολή μου :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
19 k 5/13 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δε θυμάμαι :|
Νομίζω 19. Νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
18,4
Αλλα για μενα δεν εχει σημασια γιατι περασα εκει που ηθελα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω αν δε κανω λαθος 19.4, με ΓΒΠ 19,28 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
απολυτηριο 15,8 ενω στις πανελληνιες εγραψα 18,952 ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Γυρω στο 19,δε θυμαμαι ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δε θυμάμαι :|
Νομίζω 19. Νομίζω..

Eγω αν δε κανω λαθος 19.4, με ΓΒΠ 19,28 :D

Γυρω στο 19,δε θυμαμαι ακριβως.
Ευτυχώς που δε θυμάστε, μη νοιώθουμε μειονεκτικά εμείς του ΤΕΙ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ευτυχώς που δε θυμάστε, μη νοιώθουμε μειονεκτικά εμείς του ΤΕΙ. :P
και εγω που ειμαι αει 15,8 απολυτηριο ειχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top