Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Συμφωνω γιατι εμας η υλη για τις ενδοσχολικες ηταν τεραστια και επειδη δε διαβαζαμε ολη τη χρονια ηταν πολυ δυσκολο να γραψουμε καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
15,1
Ενδοσχολικες δεν ανοιξα βιβλιο κυριολεκτικα,το μονο που εκανα ηταν να αντιγραφω απο την πισω οτι μπορουσα,πλακα πλακα ουτε ενα κατω απο την βαση :))))))))))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
16.8 με απαλλαγή στα θρησκευτικά οπότε ένα μάθημα λιγότερο και με 17.412 μόρια στο 3ο πεδίο το οποίο και δήλωσα..
λιγάκι απογοητευμένη από το απολυτήριο γιατί οι βαθμοί προήλθαν από κόντρες προηγούμενων ετών με τους καθηγητές μου, αλλά στην τελική ένα χαρτί είναι δεν θα καθορίσει την περαιτέρω πορεία της ζωής μου, όπως πολλοί πιστεύουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
θα κοβα το...χερι μου πως δεν υπηρχε ανθρωπος με χαμηλωτερο απολυτηριο,απο το γενικο βαθμο προσβασης των πανελληνιων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
θα κοβα το...χερι μου πως δεν υπηρχε ανθρωπος με χαμηλωτερο απολυτηριο,απο το γενικο βαθμο προσβασης των πανελληνιων...

θα το κοβες ?τσ τσ τσ δεν θα πρεπε.. κρίμα !:P
εγώ είχα χαμηλότερο απολυτήριο από το βαθμό πρόσβασης και ήμουν η μοναδική στο σχολείο μου τα τελευταία 6 περίπου χρόνια που είχε τέτοιο απολυτήριο και σκέψου πως είμαι και σε χωριό που λογικά οι καθηγητές υποτίθεται πως θα ήταν πιο επιεικείς μαζί μας επειδή και καλά είμαστε σε μια κλειστή κοινωνία κτλ κτλ κτλ... βλακείες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis1992

Νεοφερμένος

Ο apostolis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θα το κοβες ?τσ τσ τσ δεν θα πρεπε.. κρίμα !:P
εγώ είχα χαμηλότερο απολυτήριο από το βαθμό πρόσβασης και ήμουν η μοναδική στο σχολείο μου τα τελευταία 6 περίπου χρόνια που είχε τέτοιο απολυτήριο και σκέψου πως είμαι και σε χωριό που λογικά οι καθηγητές υποτίθεται πως θα ήταν πιο επιεικείς μαζί μας επειδή και καλά είμαστε σε μια κλειστή κοινωνία κτλ κτλ κτλ... βλακείες !

χεχε. και εγώ μια από τα ίδια. 19.2 απολυτήριο και 19398 τα μόριά μου. όπως και ν 'χει βεβαια ειμαι ικανοποιημενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
θα κοβα το...χερι μου πως δεν υπηρχε ανθρωπος με χαμηλωτερο απολυτηριο,απο το γενικο βαθμο προσβασης των πανελληνιων...

καλυτερα κοψτο φιλε :) 18,4 βαθμος προσβασης και 17,7 απολυτηριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω παλι παιζει να ημουν ο μονος ανθρωπος που ειχε βαθμο προσβασης μεγαλυτερο απο τα μορια που τελικα εβγαλε:P...
Βαθμος προσβασης 18,37
Μορια 18228

Σαν χθες το θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κι εγώ έχω 19.443 μόρια στη θεωρητική και βαθμό πρόσβασης 19.5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
θα κοβα το...χερι μου πως δεν υπηρχε ανθρωπος με χαμηλωτερο απολυτηριο,απο το γενικο βαθμο προσβασης των πανελληνιων...
19.1 απολυτήριο, 19,35 γ.β.π. (πουτάνα έκθεση) , 19428 (3ο) 19473 (2ο κ 4ο)

ΥΓ: τουλάχιστον δν κόβεις τπτ άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
19,2 απολυτήριο, 19,27 ΓΒΠ, 19403 2ο & 4ο και 19389 στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_vissi

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ένα στρογγυλό 17!:P
Έγραψα κάτω από τη βάση σε μαθηματικά και φυσική και με έριξαν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
19 έβγαλα, μόνο στα μαθηματικά δεν έγραψα καλά (12)
Περίμενα πάντως λιγότερο, οπωσδήποτε 18 και κάτω οπότε είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από τον εαυτό μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
18,4 απολυτήριο
Εμένα πάντως ο γβπ είναι ακριβώς ο ίδιος με τα μόρια που έβγαλα στο 2ο
15,17 (15,171 έβγαινε για την ακρίβεια) και 15171 μόρια

Η μεγάλη διαφορά στον βαθμό απολυτηρίου και στον γβπ είναι γιατί στις πανελλήνιες πήγα κι έκανα οτι μ@λ@κι@ μπορούσα να κάνω ενώ τα ήξερα........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
18.48 γ.β.π.
17,5 απολυτήριο

τα νεύρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ripper

Νεοφερμένος

Ο ripper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω γ.β.π. 18.99(!!!), 17.4 απολυτήριο, 19.049 - 2ο και 4ο πεδιο, 18.930 - 3ο πεδιο, 19.171 - 5ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εγω πηρα απολυτηριο με 19,2 και γενικος βαθμος προσβασης 18,92.. (ο χαμηλοτερος βαθμος φετος ηταν στα θρησκευτικα καπου στο 15, ανελεητος κ αυτος ο καθηγητης!)
μορια στο 3ο πεδιο: 19.023
μορια στο 2ο & 4ο πεδιο: 18.801
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamChaser

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα!Εγώ αποφοίτησα το 2008 (φέτος ξαναέδωσα εξετάσεις) με επίσημο βαθμό απολυτηρίου 18.5, βαθμό πρόσβασης φέτος 17.65 και 17.962 μόρια στο 3ο πεδίο που με ενδιέφερε (στο 2ο και 4ο συγκέντρωσα 17.563), οπότε πέρασα στο Τμήμα Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής του ΔΠΘ!3η επιλογή και έχω κατενθουσιαστεί!Ελπίζω οι προσδοκίες μου σχετικά με τη σχολή και την Αλεξανδρούπολη να επιβεβαιωθούν!

Nevermind, 8α είμαστε κοντά!!Χε χε χε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ναι διπλα διπλα ειναι οι σχολες μας.Απο εγκαταστασεις παντως σκιζει η Αλεξανδρουπολη.Τωρα για ολα τα αλλα θα δειξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamChaser

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η μόνη μου επαφή ως τώρα ήταν μονάχα μέσω φωτογραφιών και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα με την υλικοτεχνική υποδομή της σχολής...Μιλάμε καμία σχέση με τα Αθηναϊκά πανεπιστήμια (την πρώτη φορά που έδωσα εξετάσεις πέρασα στο Τμήμα Μηχανικών Μεταλλείων - Μεταλλουργών του ΕΜΠ, οπότε ξέρω)!Χε χε είσαι από Αθήνα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top