Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

NINJAKI

New member

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

BadGuy

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 181 μηνύματα.
18,9 νομίζω!:hmm:

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Με 17..Συμπαθητικος βαθμούλης!

DrStrangelove

New member

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.
Καλά θυμάστε τέτοια πράγματα ? Θέλω να το ξεχάσω, ήμουν πολύ κακός μαθητής αλλά πολύ καλός φοιτητής. Το ΣΕΠ το θυμάται κανείς ? Οικοκυρικά ? Κι αυτό είχε γούστο. Μας μάθαιναν κέντημα, μ'αυτά ασχολούνται στα σχολεία. Πάλι καλά που δεν μας μάθαιναν να παίζουμε τον παπά. Η ώρα του παιδιού. Και μια χρονιά παραλίγο να μείνω στα θρησκευτικά, ενώ στην 'Εκθεση έπαιρνα άριστα.

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Ευτυχώς που λέτε για το λύκειο:D

Λοιπόν με 12 περίπου, είμουν φυτό τότε:clapup: :clapup:

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
19,4
Πριν από πολλλλλλάάάάάάά χρόνια.....

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
Καλά θυμάστε τέτοια πράγματα ? Θέλω να το ξεχάσω, ήμουν πολύ κακός μαθητής αλλά πολύ καλός φοιτητής. Το ΣΕΠ το θυμάται κανείς ? Οικοκυρικά ? Κι αυτό είχε γούστο. Μας μάθαιναν κέντημα, μ'αυτά ασχολούνται στα σχολεία. Πάλι καλά που δεν μας μάθαιναν να παίζουμε τον παπά. Η ώρα του παιδιού. Και μια χρονιά παραλίγο να μείνω στα θρησκευτικά, ενώ στην 'Εκθεση έπαιρνα άριστα.
ΣΕΠ! κάτι με επαγγελματικό προσανατολισμό (και καλά δεν ήταν αυτό? :D)
τι μου θύμησες τώρα ρε...
πω πω!!!!
πάντως όντως ή έχουμε γεμίσει φυτά εδώ μέσα :P ή έχουν αλλάξει ΠΟΛΥ οι καθηγητές κι η βαθμολογίες...

ρε παιδιά... όταν πήγαινα εγώ σχολείο, ο Σημαιοφόρος... έβγαζε 18 και κάτι... τι να λέμε τώρα....
ήσουν πολύ καλός μαθητής αν έβγαζες 17 κι εμείς οι υπόλοιποι είμασταν της σειράς του 14-15 :P

zarathustra

New member

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.
17.5.....Χάλια..

Stalitsa

New member

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά χάλια τα είχα πάει... Προσπαθώ να το ξεχάσω!!!:(

Idril

New member

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.
Εγώ 19.8 (μολις και μετά βίας είχα περάσει στο ΤΗΜΜΥ, 6η από το τέλος ήμουν!:redface:)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Σας τρώω όλους. :P

19,9. :D :smartass:

-Ο Σπασίκλας

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά τι βαθμοι είναι αυτοί; τι εξωπραγματικά νούμερα είναι αυτά; :confused:

Ευτυχώς που ζητήσατε λυκείου:D

Klaus

New member

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.
19.3 αλλά ο mod Γιώργος με έχει:(

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
εγώ θα ζητήσω να υπάρχει και μια φωτό με το απολυτήριο λυκείου για αποδείξεις :P

Kakerlak

New member

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πες τα κουε το εχουν παρατραβιξει :mad:

:P :D

Klaus

New member

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.
Έχω το αριστείο στον τοίχο μην με προκαλλείτε!^^

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...