Τι απ'όλα να κάνω πρώτα?!

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγω στις πανελληνιες ειχα 17,51 ΓΒΠ και απολυτηριο με 13,7:P.
Καλά είπαμε, αυτό είναι και λίγο ηλίθιο(μετά συγχωρήσεως:P)
όχι και να γράψεις σχετικά καλά στις πανελλήνιες και να έχεις χάλια απολυτήριο...
Τέσπα.Εγώ τουλάχιστον έχω αρχίσει από τώρα να κάνω τον διαχωρισμό. Διαβάζω τέλεια μαθηματικοφυσικοχημείες(δηλαδή και πάνω από το επίπεδο αυτών που μας βάζουν στο σχολείο) και αρχαιοιστοριες διαβάζω καλά πάλι, αλλά δεν ξεφεύγω καθόλου από αυτά που μας βάζουν. Εντάξει έκθεση εννοείται κάνω πολύ καλή προετοιμασία από τώρα.
Όταν πάω όμως λύκειο, θα τα αφήσω σχεδόν τελείως τα θεωρητικά και θα επικεντρωθώ σε έκθεση, και θετικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γειά σας!Ρε παιδιά έχω ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα....όλοι οι καθηγητές έχουν απαιτήσεις, με αποτέλεσμα να μν ξέρω τι να πρωτοκάνω. Στο σχολείο βάζουν ασκήσεις ακόμα κ στο θουκιδίδη,στο φροντιστήριο εντάξει λογικό είναι να βάζουν...αλλά εγώ προσπαθώ να τα προλάβω όλα κ στο τέλος καταλήγω σε μέτριες επιδόσεις κ το παλεύβ για αρχιτεκτονική.... Πραγματικά...δν ξέρω πως θα τα καταφέρω,εσεις τι κάνετε..? Καμιά συμβουλή κανείς......?

είναι λογικο να νιώθεις έτσι αλλα ειναι η σημαντικότερη χρόνια σου πρεπει να τα δώσεις όλα τώρα και να μην αγχώνεσαι...κουράγιο!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
η γνςμη μου. αν στα γενικης δεν ενοχλεις κανεναν κ προσπαθεις να δειξεις πως εισαι ξυπνιος μες την ταξη εχεις εξασφαλισει εναν αξιοπρεπη βσθμο, χωρις καθολου διαβασμα. ασε που αν προσεξεις στην ταξη συνηθως δν χρειαζεται διαβασμα. για κατευθυνση σχολειου λυνε μονο ο,τι δν εχεις κανει στο φροντ. δν νομιζω να σου πει κανεις τπτ. εγω σε καποια φαση πηγαινα με το τετραδιο του φροντ φατσα καρτα κ δν μ ειπαν τπτ΄...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ναι νομίζω οτι έχει δικαιο..αλλα παλι θέλει και λίγο διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Καλά είπαμε, αυτό είναι και λίγο ηλίθιο(μετά συγχωρήσεως:P)
όχι και να γράψεις σχετικά καλά στις πανελλήνιες και να έχεις χάλια απολυτήριο...

γιατι ειναι ηλιθιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το απολυτηριο δεν μετραει ΠΟΥΘΕΝΑ. Κι εγω με πολυ κοντα στο 19 το πηρα, αλλα δεν θα με ωφελησει καπου πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Το απολυτηριο δεν μετραει ΠΟΥΘΕΝΑ. Κι εγω με πολυ κοντα στο 19 το πηρα, αλλα δεν θα με ωφελησει καπου πιστευω...
μετραει σε πανεπιστημια στο εξωτερικο και για το δημοσιο.

Τελωσπαντων,ο καθενας κανει τις επιλογες του. Σεβαστες ολες γιαυτο και δεν ειναι σωστο να τις κρινουμε.Το μονο που κανουμε ειναι να δινουμε συμβουλες που πιστευουμε θα βοηθησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το απολυτηριο δεν μετραει ΠΟΥΘΕΝΑ. Κι εγω με πολυ κοντα στο 19 το πηρα, αλλα δεν θα με ωφελησει καπου πιστευω...

Αν έχεις 19+ σε παίρνουν και στον ΟΤΕ για τηλεφωνητή στο 11888 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν έχεις 19+ σε παίρνουν και στον ΟΤΕ για τηλεφωνητή στο 11888 :p
Ωραια! Εκει θα κανω καριερα λοιπον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top