Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Λευκός θόρυβος, είναι μια στοχαστική διαδικασία όπου η κυμματομορφη του είναι εντελώς τυχαία εν αντιθέσει με οποιοδήποτε άλλο σήμα. Είναι πολύ σημαντικό κεφάλαιο στα μαθηματικά με εφαρμογές από διαδικασία σήματος, φυσική μέχρι και χρηματοοικονομικά, @nPb παρακαλώ δώσε μας τα φώτα σου επί του (κάπως οφ τοπικ) θέματος
καταλαβα δεν θελω παραπανω.. καλα αυτα ειναι των φυσικων οχι των μαθ
μην καλεις τις μεγαλες δυναμεις
εγω δεν διαλογιζομαι με φουριερ ..προτιμώ βανδη

 
Τελευταία επεξεργασία:

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Το ακούω τη παραμονή ενός δύσκολου μαθήματος(εξέταση) πχ Μαθηματικα!
Το έχω σαν γούρι...γιατί τα πάω καλά...τις περισσότερες φορές!!



 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Εδώ ακούτε ρε μαγκίτες μου να μάθετε τι θα πει ελληνική μουσική. Μελωδία και στίχος που αγγίζουν την καρδιά σου. Όταν η Ελλάς έβγαζε τραγούδια.

 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Και μιας και βλέπω ότι αρέσουν τα λαϊκά:

 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Isn't this the magic of music? :redface:

Επειδή σου άρεσαν οι Slowdive, υποθέτω ότι σου αρέσει γενικά η shoegaze, like this one:
Πολύ όμορφο κι αυτό! Δεν ήξερα ότι λέγεται έτσι τέτοια μουσική.
Αν θυμάμαι καλά, είχες πει ότι ακούς κάποια vaporwave τραγούδια. Μήπως ξέρεις το nightwave plaza (την ιστοσελίδα);

 
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πολύ όμορφο κι αυτό! Δεν ήξερα ότι λέγεται έτσι τέτοια μουσική.
Αν θυμάμαι καλά, είχες πει ότι ακούς κάποια vaporwave τραγούδια. Μήπως ξέρεις το nightwave plaza (την ιστοσελίδα);
Ναι, σωστά θυμάσαι. Δεν ξέρω αν υπάρχει ως ιστοσελίδα, αλλά εγώ το χρησιμοποιώ, αραιά και που, στο κινητό. Πολύ fancy γραφικά.

 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,851 μηνύματα.
έχω φάει χοντρό κόλλημα τώρα τελευταία με Χατζιδάκι και Αττίκ (ναι, είμαι άλλης εποχής εγώ) και συγκεκριμένα με αυτό:
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Wish I Knew You - The Revivalists
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
<3
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
έχω φάει χοντρό κόλλημα τώρα τελευταία με Χατζιδάκι και Αττίκ (ναι, είμαι άλλης εποχής εγώ) και συγκεκριμένα με αυτό:
καλα εσυ παιδι εισαι μια πραγματικη καλλιτέχνης , ζωγραφικη, θεατρο, μουσικη ....
παρε και ενα απαιχτο τραγουδι εκεινης της εποχης αλλα και διαχρονικο με παλια εκτελεση.
Ειμαι ερωτευμενος με τα ματια σου...Χρυσουλα Στινη

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top