Τι έχετε να πείτε για την επιτήρηση την ώρα των εξετάσεων;

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Rinaki έχεις παραπονάκι? Αφού τόσο πολύ το θέλεις δεν θα σε απογοητεύσω!Είχα μέρες να κοιτάξω το thread.Τι άλλο να πω rinaki?Ό,τι έγραψα για 'σένα, ( https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45472&highlight=%E5%F0%E9%F4%DE%F1%E7%F3%E7&page=2 ) +( https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45472&highlight=%E5%F0%E9%F4%DE%F1%E7%F3%E7&page=3 )ισχύει και για όσους κάνουν κάτι αντίστοιχο με 'σένα στις Πανελλήνιες. Τώρα, επειδή βαριέμαι να γράφω πολλά, απλά θα συνεχίσω να κάνω παραθέσεις... Και για το τέλος... Μάλλον ήθελες να πεις αδιάβλητο.Κάνε κι ένα λεξικό σμίκρυνση next time...μάλλον το μπέρδεψες με το αδιάβαστο... Φιλάκια! :lol:
-----------------------------------------
Τώρα όλο αυτό το ''ελάτε να χτυπήσουμε το σύστημα με τα σκονάκια μας'' που προτείνει ο paganini666 δε θα το σχολιάσω...θα βγει εντελώς offtopic.Ένα ερώτημα θα θέσω μόνο:αφού δεν σε αντιπροσωπεύει το σύστημα και θες να το χτυπήσεις, γιατί δεν διαμαρτύρεσαι με αποχή?Να υποθέσω πως δεν σε συμφέρει και προτιμάς με τα μέσα που χρησιμοποιείς για το όφελος-βόλεμά σου να γίνεις κομμάτι του σάπιου μέρους του?
Τι ακυρη και ακαιρη προταση ειναι αυτη;Δηλαδη αν δε σε εκφραζειτο κομμα που κυβερνα φευγεις απτη χωρα;Αναγκαζεσαι να το υποστεις γιατι σε αναγκαζει το συστημα.Αν δηλωσω αποχη θα μεινω...ανεργος.
Για το αρχειο ειμαι διαβαστερος μαθητης και εμαθα καλα και τη βιολογια μου και τα ποιηματακια μου.
Απλως ειμαι αγανακτισμενος με τον τροπο που ΕΠΡΕΠΕ να προσβαλω τον εαυτο μου.
Ετσι κι αλλιως η θεωρια δεν ειναι ουτε το δυσκολο κομματι του μαθηματος ουτε αυτο που κρινει την εισαγωγη.Τη θεωρια ολοι την γραφουν.Μαυτο υποψην ΔΕΝ ΑΔΙΚΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,αλλα οπως ξαναειπα ΠΑΡΑΚΑΜΠΤΩ τη διαδικασια της αποστηθισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vas564

Νεοφερμένος

Η Vas564 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
οταν γραφαμε ιστορια ενα παιδι φωναξε την επιτηρητρια και την ρωτησε αν στα "σωστο λαθος" τ ειχε σωστα..και εκεινη περασε πανω απο τα γραπτα μας και ειδε τις απαντησεισ κι του ειπε..δεν νομιζω να τους ακουσε αλλος ,αλλα ειμαι βεβαιη γιατι ημουν στο διπλανο θρανιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καλά τη μαμά του είχε επιτηρήτρια; αν είναι δυνατόν να κάνουν τέτοια ορισμένοι επιτηρητές! στο δικό μου σχολείο ήταν αρκετά καλοί δε μας ενοχλούσαν αλλά δεν άφηναν ούτε ψίθυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ενα εχω να πω...κυδωνια ολοι τους! απορω οχι μονο πως επιτηρουν αυτοι οι ανθρωποι αλλα πως κανουν και μαθημα στα σχολεια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
οταν γραφαμε ιστορια ενα παιδι φωναξε την επιτηρητρια και την ρωτησε αν στα "σωστο λαθος" τ ειχε σωστα..και εκεινη περασε πανω απο τα γραπτα μας και ειδε τις απαντησεισ κι του ειπε..δεν νομιζω να τους ακουσε αλλος ,αλλα ειμαι βεβαιη γιατι ημουν στο διπλανο θρανιο..

Πως φαίνεται ότι έχει μέσο το συγκεκριμένο παιδί...! Στάνταρ τον ήξερε η επιτηρήτρια και ήταν φίλη της μάνας του ή συγγενής του... αλλιώς δεν δικαιολογείται κάτι τέτοιο! Ότι ναναι!

Πάνω απ' όλα ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΟΕΟ!

Καλά αν έπεφτε εμένα κάτι τέτοιο στην αντίληψη μου ότι συνέβαινε μέσα στην τάξη θα τους έκανα ρόμπα κυριολεκτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Paganini666, το ότι είσαι ''διαβαστερός μαθητής'' κι ότι έχεις κριτικό πνεύμα φαίνεται ούτως ή άλλως από τον τρόπο που γράφεις.Δεν αποδοκίμασα όσα είπες για το σύστημα.Μπορεί κάλλιστα να αποτελεί μία καλή δικαιολογία στον εαυτό σου, αλλά με όσες διαφορετικές λέξεις κι αν το γράψεις, διαμαρτυρία δεν είναι.Τώρα όσο γι' αυτό που λες ότι παρακάμπτεις την αποστήθιση, κι έτσι δεν αδικείς τον συμμαθητή-ανταγωνιστή σου, καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύει φαντάζομαι.Γιατί αυτό που παρακάμπτεις εσύ, είναι ο χρόνος που ο άλλος δαπάνησε για να μάθει όπως λες το ποιηματάκι του απ'έξω.Χρόνος που του έλειψε ίσως στην προετοιμασία του για κάποιο άλλο μάθημα.Δεν σε κρίνω ίσα κι όμοια με το rinaki..Ελπίζω να έχεις καταλάβει κι εσύ από μόνος σου τις κομβικές διαφορές σας...Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
aliki 123 μου εχεις κανει την μουρη κρεας...τρεμω που συνεχιζεις και ασχολεισαι μαζι μου...τεσπα....περι ορεξεως.....
για χαμηλωσε ομως τους τονους σου...και πρεπει να μαθεις ως καθηγητρια που εισαι (τρομαρα σου)να μην απευθυνεσαι προσωπικα σε παιδια.....
που παει το εκπεδευτικο συστημα ρεεεεεεεεεεεεε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
aliki 123 μου εχεις κανει την μουρη κρεας...τρεμω που συνεχιζεις και ασχολεισαι μαζι μου...τεσπα....περι ορεξεως.....
για χαμηλωσε ομως τους τονους σου...και πρεπει να μαθεις ως καθηγητρια που εισαι (τρομαρα σου)να μην απευθυνεσαι προσωπικα σε παιδια.....
που παει το εκπεδευτικο συστημα ρεεεεεεεεεεεεε......
Πριν γράψω ό,τι γράψω, κοίταξα την ηλικία σου.Σε ένα μήνα ψηφίζεις.Η λέξη ''παιδί'' δεν είναι ασπίδα ώστε να τη χρησιμοποιείς όποτε σου αρέσει.Επομένως όλο αυτό το επιχείρημα περί εκπαιδευτικών και εκπαιδευτικού συστήματος δεν στέκει.Ο σκοπός μου δεν ήταν όπως λες να σου ''κάνω τη μούρη κρέας''.Δεν σου απέδωσα προσωπικά κανέναν χαρακτηρισμό.Αντίθετα, φράσεις όπως οι παραπάνω ΄΄(τρομάρα σου)΄΄ θα μπορούσαν να σε χαρακτηρίσουν.Η πράξη σου είναι αυτή που έκρινα.Και όπως είδες, στο τελευταίο μήνυμα, δικά σου λόγια παρέθεσα.Κάποια στιγμή θα καταλάβεις αυτά που έγραψα, είτε το παραδεχτείς είτε όχι.Καλή σταδιοδρομία και καλή τύχη στη ζωή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
θα μπορουσα να ειμαι μαθητρια σου ομως....εκρινες και την νοημοσυνη μου και τον τροπο εκφρασης μου....ειναι σωστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω ότι σε ένα μήνα ενηλικιώνεσαι.Δεν σε έκρινα ως καθηγήτρια-μαθήτρια, αλλά ως άνθρωπος που έλαβε μέρος στις ίδιες εξετάσεις εφτά χρόνια πριν.Θα μπορούσα να είμαι καθηγήτριά σου αλλά σίγουρα τότε θα με ήξερες κι εσύ καλύτερα, και θα καταλάβαινες πως ό,τι είπα είναι ακριβώς γιατί δεν ανέχομαι την αδικία απέναντι στα παιδιά.Υπήρξαν τόσα άτομα εδώ μέσα που σε ρωτούσαν αν είναι μ@@@@ς αυτοί που διαβάζουν.Εσύ συνέχιζες πως πρόκειται για αγώνα επιβίωσης.Οτιδήποτε άλλο θέλεις στείλε πμ, δεν θα απαντήσω εδώ,αρκετά βγήκαμε offtopic και το thread σου θα κλειδωθεί. Υ.Γ:
Τη νοημοσύνη σου δεν την έκρινα.Τα λάθη έκφρασης δεν οφείλονται παρά ελάχιστες φορές σ' αυτή.Ένα λάθος επεσήμανα, κι αυτό για να τονίσω πως τα σκονάκια δεν σου προσφέρουν γνώσεις.Κι όταν έκανα τη σύγκριση με τον paganini666 εννοούσα τον τρόπο με τον οποίο εκφράστηκε ο καθένας από πλευρά συμπεριφοράς.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οκ να σαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
σ'εμας παιδια χαμος..............ενα παιδι στην ιστορια μου ζητησε να της πω ολοκληρη πηγη........ε και τι να εκανα???το εκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Κακώς γιατί έτσι ρίσκαρες (αν ο επιτηρητής ήταν αυστηρός, σας έβλεπε και τράβαγε το θέμα μπορεί να υπήρχαν κυρώσεις) και τον έκανες τσάμπα μάγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
σ'εμας παιδια χαμος..............ενα παιδι στην ιστορια μου ζητησε να της πω ολοκληρη πηγη........ε και τι να εκανα???το εκανα!

2 φορές με ρώτησε η πισινή μου να της πω Σ-Λ/πολλαπλής αλλά δεν ανταποκρίθηκα καθόλου. Όποιος θέλει να γράψει ας διάβαζε, εγώ ρίσκο δεν παίρνω... και αν της τα έλεγα θα αδικούσα όλους τους υπόλοιπους υποψηφίους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Έτσι, μη δείχνετε έλεος σε αυτούς που πάνε να σας εκμεταλλευτούν αντιγράφοντας. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
λυπηθηκα γι'αυτο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Αν χάρη στη βοήθεια που του πρόσφερες, περάσει σε μια σχολή και στη συνέχεια γίνει μεγαλοστέλεχος σε εταιρία ή αφεντικό κάπου και του ζητήσεις δουλειά, θα σε λυπηθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν χάρη στη βοήθεια που του πρόσφερες, περάσει σε μια σχολή και στη συνέχεια γίνει μεγαλοστέλεχος σε εταιρία ή αφεντικό κάπου και του ζητήσεις δουλειά, θα σε λυπηθεί;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΕΤΣΙ! ΑΝΕΛΕΕΙΤΟΣ! NO MERCY FOR THE WEAKLINGS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
λυπηθηκα γι'αυτο!!!!!!!!

Ενα θα σου πω!!!:ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!Πραγματα ειναι αυτα??:nono:

Εγω παλι ελεγα στην κοπελα πυ καθοταν πισω μου,μου ειπε μια αλλη κοπελα παραδιπλα οτι η επιτηρητρια μας ειδε,αλλα δεν ειπε τπτ!:P

Πεφταμε ομως σε καλους!Ε megakotse(πως με βρισκεις?)?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
πωωωωω εγρψες παλι ερικουρουλου!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top