Την πέφτουν οι κοπέλες στα αγόρια;

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα να κάνετε την καρδιά σας πέτρα και να κάνετε σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
ρε σας την πεφτουν και θελουν μονο σεξ και λετε και οχι...

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑ

ETΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΝΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ :P



Δεν ισχύει για όλες. Ομως όντως από όση εμπειρία έχω υπάρχουν αρκετές που θέλουν ντε και καλά σεξ κυρίως για την εμπειρία. Αυτό ομως είναι λάθος.

Σε ποια χώρα αναφέρεσαι; Συνήθως όσες ζητούν μόνο κοκό, είναι λίγο μπαζόλες. Δεν ξέρω αλλά κάνει μπαμ σε πολλά άλλα πράγματα μια γυναίκα που ζητάει μόνο κοκό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ισχύει για όλες. Ομως όντως από όση εμπειρία έχω υπάρχουν αρκετές που θέλουν ντε και καλά σεξ κυρίως για την εμπειρία. Αυτό ομως είναι λάθος.

Γιατί είναι λάθος να ψάχνεις μόνο σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γιατί είναι λάθος να ψάχνεις μόνο σεξ;
Γιατί το σεξ πρέπει να γίνεται ανάμεσα σε δύο άτομα που αγαπιούνται.

ρε σας την πεφτουν και θελουν μονο σεξ και λετε και οχι...

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑ

Δεν θέλω να κάνω σεξ με κάποια που θέλει απλώς ένα πήδημα και μετά εξαφανίζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γιατί το σεξ πρέπει να γίνεται ανάμεσα σε δύο άτομα που αγαπιούνται.

Στο σεξ δεν υπάρχουν κανόνες και "πρέπει" πέραν του να είναι αμοιβαία συναινετική πράξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατί το σεξ πρέπει να γίνεται ανάμεσα σε δύο άτομα που αγαπιούνται.



Δεν θέλω να κάνω σεξ με κάποια που θέλει απλώς ένα πήδημα και μετά εξαφανίζεται.

Ποιος τα καθοριζει αυτα τα πρεπει; Ο θεουλης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Στο σεξ δεν υπάρχουν κανόνες και "πρέπει" πέραν του να είναι αμοιβαία συναινετική πράξη...

Ο χαρακτήρας μου δε μου επιτρέπει one night stands.Σεξ δεν έχω κάνει πολλές φορές γιατί επιδίωκα σταθερές σχέσεις.Οι περισσότερες ήθελαν σεξ μόνο ελάχιστες ήθελαν αληθινή σχέση αγάπης. Εσένα σαν κοπέλα δε σε προσβάλει να σε βλέπει κάποιος μόνο σαν αντικείμενο ηδονής;Το υπερβολικο σεξ δεν είναι πάντα καλό π.χ ο αδερφός μου που σπουδαζει Αγγλία το 1/3 από τα ζευγάρια στο πανεπιστήμιο ήταν μεταξύ τους δεύτερα και τρίτα ξαδέρφια. Μόλις ήθελε ο άλλος σεξ πήγαινε με τη δεύτερη και τρίτη ξαδέρφη του.Το επιχειρημα ηταν οτι εφοσον δεν ειναι πρωτα ξαδερφια και νομικα μπορουσαν να κανουν και γαμο δεν υπηρχε προβλημα.Πραγματι δε τιθεται θεμα αιμομιξιας αλλα αυτος δεν ειναι λογος να γινεται κατι τετοιο.Και εδώ έχουμε τέτοια ζευγάρια ευτυχώς όμως όχι τόσο πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εσένα σαν κοπέλα δε σε προσβάλει να σε βλέπει κάποιος μόνο σαν αντικείμενο ηδονής;Το υπερβολικο σεξ δεν είναι πάντα καλό

Δεν καταλαβαίνω γιατί ποτέ κανείς δε σκέφτεται ότι μπορεί οι κοπέλες να βλέπουν εσάς σαν αντικείμενα ηδονής... :P

Η υπερβολή δεν είναι σε τίποτα καλή βασικά, αλλά η υπερβολή δεν ορίζεται έτσι κι αλλιώς με αντικειμενικά κριτήρια οταν δεν έχει να κάνει με τις επιστήμες. Μη σου πω τώρα όλα τα Ηθικά Νικομαχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί ποτέ κανείς δε σκέφτεται ότι μπορεί οι κοπέλες να βλέπουν εσάς σαν αντικείμενα ηδονής... :P

Η υπερβολή δεν είναι σε τίποτα καλή βασικά, αλλά η υπερβολή δεν ορίζεται έτσι κι αλλιώς με αντικειμενικά κριτήρια οταν δεν έχει να κάνει με τις επιστήμες. Μη σου πω τώρα όλα τα Ηθικά Νικομαχεια...

Ηθικά Νικομάχεια μη λες τα διάβαζα πολύ και τελικά δεν έπεσαν!Εσύ δηλαδή θα έκανες one night stand;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ο καθένας όπως γουστάρει. Υπάρχουν πιο ρομαντικοί άνθρωποι που είναι της άποψης ότι το σεξ δεν είναι ο σκοπός αλλά το μέσο. Οπότε τέτοιοι άντρες δε βλέπουν τις γυναίκες ως αντικείμενα ηδονής και συνεπώς θέλουν και κοπέλες με ιδια προσωπικοτητα. Υπάρχουν και πιο απελευθερωμένοι χαρακτηρες που νιώθουν άνετα με το σώμα τους και με πειραματισμούς. Δεν είναι ούτε το ένα κακό ούτε το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
π.χ ο αδερφός μου που σπουδαζει Αγγλία το 1/3 από τα ζευγάρια στο πανεπιστήμιο ήταν μεταξύ τους δεύτερα και τρίτα ξαδέρφια. Μόλις ήθελε ο άλλος σεξ πήγαινε με τη δεύτερη και τρίτη ξαδέρφη του.Το επιχειρημα ηταν οτι εφοσον δεν ειναι πρωτα ξαδερφια και νομικα μπορουσαν να κανουν και γαμο δεν υπηρχε προβλημα.Πραγματι δε τιθεται θεμα αιμομιξιας αλλα αυτος δεν ειναι λογος να γινεται κατι τετοιο.

Στην ξαδέρφη και στη θεια μπαίνει πάντα πιο βαθειά. Γι αυτό.

Παιδιά ο καθένας όπως γουστάρει. Υπάρχουν πιο ρομαντικοί άνθρωποι που είναι της άποψης ότι το σεξ δεν είναι ο σκοπός αλλά το μέσο. Οπότε τέτοιοι άντρες δε βλέπουν τις γυναίκες ως αντικείμενα ηδονής και συνεπώς θέλουν και κοπέλες με ιδια προσωπικοτητα. Υπάρχουν και πιο απελευθερωμένοι χαρακτηρες που νιώθουν άνετα με το σώμα τους και με πειραματισμούς. Δεν είναι ούτε το ένα κακό ούτε το άλλο.

Όλοι οι άντρες βλέπουν τις γυναίκες σαν αντικείμενα ηδονής. Αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι λένε το αντίθετο λένε ψέμματα και όποιος άντρας δεν την βλέπει σαν αντικείμενο ηδονής έχει κάποιο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από anastasisag;4344166 Όλοι οι άντρες βλέπουν τις γυναίκες σαν αντικείμενα ηδονής. Αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι λένε το αντίθετο λένε ψέμματα και όποιος άντρας δεν την βλέπει σαν αντικείμενο ηδονής έχει κάποιο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.[/QUOTE:
έεετσι

επιστημονικά και εμπεριστατωμένα πάνω από όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Στην ξαδέρφη και στη θεια μπαίνει πάντα πιο βαθειά. Γι αυτό.



Όλοι οι άντρες βλέπουν τις γυναίκες σαν αντικείμενα ηδονής. Αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι λένε το αντίθετο λένε ψέμματα και όποιος άντρας δεν την βλέπει σαν αντικείμενο ηδονής έχει κάποιο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.

Το να βλέπει κάποιος μέχρι και την δεύτερη/τρίτη ξαδέρφη του μόνο για σεξ είναι τρελό.Απορω με οσους το κανουν αυτο λες και ειναι το πιο φυσιλογικο πραγμα.Τωρα στο αλλο ζητημα σαφώς και στο σεξ μου βγαίνει κάτι πιο ηδονικο.Ομως δεν πάω μόνο για το σεξ θέλω και συναίσθημα.Υπάρχουν διάφορα είδη σχέσης:
1)η ολοκληρωμένη σχέση (περιλαμβάνει έρωτα, αγάπη και σεξ)
2)Η σεξουαλική σχέση (σε αυτή υπάρχει μόνο σεξ)
3)Η σχέση άκρων(αυτή η σχέση ονομάζεται ειρωνικά μ##ουλη).Εδώ οι κοπέλες συνήθως αφήνουν τα αγόρια να τις κάνουν ότι θέλουν στο σεξ ικανοποιουν κάθε τους φαντασίωση όσο ακραία κι αν ακούγεται και σε αντάλλαγμα γι αυτο οι κοπέλες κάνουν κουμάντο στη σχέση το αγόρι δεν δικαιούται να πει τίποτα παρά μόνο να υπακούει στην κοπέλα του(διαχειριση οικονομικων,ολες οι αποφασεις,ακομα και οδηγηση,και απαγορεύσεις που βάζουν οι κοπέλες στα αγόρια τους κτλ οι κοπέλες τα κάνουν ολα το αγόρι δεν έχει λόγο πουθενά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Το να βλέπει κάποιος μέχρι και την δεύτερη/τρίτη ξαδέρφη του μόνο για σεξ είναι τρελό.Σαφώς και στο σεξ μου βγαίνει κάτι πιο ηδονικο.Ομως δεν πάω μόνο για το σεξ θέλω και συναίσθημα.

Δεν είπα πουθενά το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν είπα πουθενά το αντίθετο.

Εγραψα πάνω για τα είδη των σχέσεων που κατ εμένα τουλάχιστον υπάρχουν.Το μότο "σεξ μέχρι τέλους" είναι περα για περα ανώριμο.Αυτές οι αντιλήψεις μου με οδήγησαν και στο γεγονός ότι οι σχέσεις που είχα(όπως και αυτή που έχω τώρα) πάντα ήταν με μεγαλύτερες από μένα κοπέλες (μεγαλύτερες μου 1-2 χρόνια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εγραψα πάνω για τα είδη των σχέσεων που κατ εμένα τουλάχιστον υπάρχουν.Το μότο "σεξ μέχρι τέλους" είναι περα για περα ανώριμο.Αυτές οι αντιλήψεις μου με οδήγησαν και στο γεγονός ότι οι σχέσεις που είχα(όπως και αυτή που έχω τώρα) πάντα ήταν με μεγαλύτερες από μένα κοπέλες (μεγαλύτερες μου 1-2 χρόνια).

Γιατί με μικρότερες δεν μπορείς να έχεις κάτι παραπάνω από "μόνο σεξ?" λες ανοησίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γιατί με μικρότερες δεν μπορείς να έχεις κάτι παραπάνω από "μόνο σεξ?" λες ανοησίες.

Δεν είπα κάτι τέτοιο απλά γενικά αυτός είναι ο χαρακτήρας και τα γούστα μου αυτά κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
3)Η σχέση άκρων(αυτή η σχέση ονομάζεται ειρωνικά μ##ουλη).Εδώ οι κοπέλες συνήθως αφήνουν τα αγόρια να τις κάνουν ότι θέλουν στο σεξ ικανοποιουν κάθε τους φαντασίωση όσο ακραία κι αν ακούγεται και σε αντάλλαγμα γι αυτο οι κοπέλες κάνουν κουμάντο στη σχέση το αγόρι δεν δικαιούται να πει τίποτα παρά μόνο να υπακούει στην κοπέλα του(διαχειριση οικονομικων,ολες οι αποφασεις,ακομα και οδηγηση,και απαγορεύσεις που βάζουν οι κοπέλες στα αγόρια τους κτλ οι κοπέλες τα κάνουν ολα το αγόρι δεν έχει λόγο πουθενά).

Οι περίπτωση οι κοπέλες να ικανοποιούν κάθε φαντασίωση επειδή πολύ απλά γουστάρουν και τους αρέσει να παραδίνονται και να αφήνονται δεν υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εσένα σαν κοπέλα δε σε προσβάλει να σε βλέπει κάποιος μόνο σαν αντικείμενο ηδονής;

Τι εννοείς να με προσβάλλει; Αν είναι ξεκαθαρισμένο ή τέλος πάντων έχω καταλάβει και μόνη μου από την αρχή ότι το μόνο που θα έχω μαζί του είναι σεξ, ΚΑΙ επιλέξω να μείνω, το να ελπίζω σε κάτι παραπάνω ή να δεθώ συναισθηματικά κάνει εμένα ηλίθια, όχι αυτόν ανώριμο ή μαλάκα. Αν πάλι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το σεξ ή έχουμε συμφωνημένο κάτι τέτοιο και μου κάνει διακηρύξεις λατρείας κάθε βδομάδα, ναι με προσβάλλει. Την νοημοσύνη μου συγκεκριμένα.

Για διάφορους λόγους, που δεν χρειάζεται να αναλύσω τώρα, σε μία επαφή που υπάρχει μόνο σεξ θυματοποιείται η γυναίκα, ότι αντιμετωπίζεται σαν σκεύος ηδονής, την εκμεταλλεύονται, την παρασέρνουν και μπαίνει σε ένα "στραβό" δρόμο, γίνεται εύκολη, και όλα τα σχετικά. Δεν είμαστε ηλίθιες ούτε τόσο αθώες. Το σεξ είναι σεξ και το καλό σεξ είναι λόγος για επαναλήψεις. Πολλές.

Το να μην σου αρέσουν τα one night stands είναι δεκτό. Ούτε εμένα ήταν ποτέ το δυνατό μου σημείο, δεν προσπαθώ να σε πείσω ότι πρέπει όλοι να έχουμε τουλάχιστον fuckbuddies μέχρι να γνωρίσουμε κάποιον/α αξιόλογο/η. Απλά κι αυτοί που το επιδιώκουν δεν κατέβηκαν από το φεγγάρι, δεν θέλουν να δεσμευτούν. Χαζό, ανώριμο, πάντως το απολαμβάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosb

Νεοφερμένος

Ο nikosb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Όλοι οι άντρες βλέπουν τις γυναίκες σαν αντικείμενα ηδονής. Αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι λένε το αντίθετο λένε ψέμματα και όποιος άντρας δεν την βλέπει σαν αντικείμενο ηδονής έχει κάποιο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.

Αυτή η φράση πρέπει να γίνει γκράφιτι στα σπίτια όσον θεωρούν πως η πατριαρχία είναι απλά μια θεωρία συνωμοσίας φεμινιστριών με ροζ μαλλιά. Γενικά το όλο thread πρέπει να μετονομαστεί "αναμασούμε τη σεξιστική προπαγάνδα των media και την υποστηρίζουμε με στόμφο". Άνθρωποι με προσωπικότητα, ανάγονται σαν ζώα σε "9άρια" και "μπαζόλες" και "αγάμητους"

@nPb
Εσύ που σε κάθε δεύτερη απάντησή σου γράφεις σεντόνια και αποκαλείς αφ ̓ υψηλού του άλλους ως ελληνάρες, μήπως πρέπει να κοιτάξεις λίγο στον καθρέπτη και να κάνεις την αυτοκριτική σου; Γιατί ο χαρακτηρισμός "μπαζόλα" είναι το απόσταγμα του άξεστου ΕΛΛΗΝΑΡΑ βλαχοκάγκουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top